Anderlecht greep naast absolute topcoach in spe

250 stemmen
Anderlecht greep naast absolute topcoach in spe

Op 19 mei 2019 legde Anderlecht al haar eieren in het mandje van Vincent Kompany. Het clubicoon ging eerst aan de slag als speler-manager, intussen hing hij zijn schoenen aan de haak. Sindsdien maakte het beruchte proces al veel vorderingen, en groeide ook Kompany zelf in zijn rol als coach. In het Lotto Park is men er dan ook stellig van overtuigt dat de voormalige verdediger ver zal geraken in het vak. Ei zo na stond er echter een andere toekomstige topper aan het roer.


Amper een dikke maand voor de aanstelling van Kompany ging Kasper Hjulmand er immers nog vanuit dat hij Fred Rutten zou opvolgen als nieuwe coach van Paars-Wit. De toenmalige trainer van Nordsjaelland, die ook in januari reeds een concrete piste vormde na het ontslag van Hein Vanhaezebrouck, stapte zelfs al op bij zijn werkgever om zich optimaal voor te bereiden op zijn nieuwe job. Uiteindelijk liep het dus echter voor een tweede keer spaak, waarop Hjulmand na een kort hiaat aan de slag ging als bondscoach van Denemarken.

Daarmee gooit hij nu op het EK hoge ogen. Niet alleen bereikten de Denen zonder de onfortuinlijke Christian Eriksen de halve finale, Hjulmand maakte ook indruk met de manier waarop hij omging met het menselijke drama omtrent zijn sterspeler. De coming man van het Deense trainingsgild maakt zijn naam zo helemaal waar en kan straks ongetwijfeld op interesse uit de topcompetities rekenen. Ook bij Genk en Club Brugge, die uiteindelijk voor Hannes Wolf en Philippe Clement gingen, was hij twee jaar geleden trouwens in beeld.

LEES OOK: Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

Hjulmand zal het maken als absolute topcoach

Meest recent

Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

0
0
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

49
49
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

203
203
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

56
56
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

46
46
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

33
33
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

214
214
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

219
219
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

574
574
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

134
134
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

17
17
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

406
406
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

127
127
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

138
138
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

637
637
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

741
741
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

329
329
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

396
396
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

100
100
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

174
174
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

240
240
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

176
176
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

89
89
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

187
187

Meer sportnieuws