'Real Sociedad wil snel beslissen over toekomst Januzaj'

door
'Real Sociedad wil snel beslissen over toekomst Januzaj'

Adnan Januzaj moest het voorbije EK vanuit zijn zetel volgen, want in tegenstelling tot het WK van drie jaar geleden werd hij deze keer niet opgenomen in de selectie van de Rode Duivels. Roberto Martinez nam de 26-jarige flankaanvaller slechts op in de reservelijst, maar uiteindelijk moest Januzaj niet inspringen. Daardoor had hij wel extra tijd om na te denken over zijn toekomst.


Die is immers nog onzeker, want zijn contract bij Real Sociedad loopt nog maar één jaar door. Volgens Mundo Deportivo wacht de Baskische club tot Januzaj terug is uit vakantie om te horen wat zijn toekomstplannen zijn. Sociedad wil het contract van onze landgenoot graag verlengen, zij het wel aan dezelfde voorwaarden. Als Januzaj dat voorstel weigert, mag hij uitkijken naar een nieuwe club.

Januzaj stapte in 2017 over van Manchester United naar de club uit San Sebastian, maar daar presteerde hij de voorbije vier jaar met ups en downs. De voorbije twee seizoenen was hij slechts luxe-invaller, aangezien Sociedad met onder meer Spaans international Oyarzabal en twee seizoenen geleden ook Martin Odegaard nog over heel wat aanvallend talent beschikt.

Moet Januzaj bijtekenen bij Real Sociedad?

Meest recent

Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

18
18
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

4
4
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

24
24
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

199
199
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

91
91
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

134
134
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

34
34
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

232
232
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

16
16
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

66
66
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

73
73
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

91
91
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

909
909
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

165
165
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

47
47
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

36
36
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

90
90
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

404
404
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

48
48
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

222
222
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

78
78
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

73
73
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

334
334
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

494
494
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

458
458

Meer sportnieuws