Ook Shearer haalt snoeihard uit naar duikende Immobile tegen België

door
Ook Shearer haalt snoeihard uit naar duikende Immobile tegen België

De Rode Duivels en hun vele supporters zijn zaterdagochtend wakker geworden met een flinke kater. Op het Europees kampioenschap sneuvelden de Belgen vrijdag in de kwartfinales door toedoen van Italië. De mannen van bondscoach Roberto Mancini haalden het in München met 1-2.

Over het algemeen werd het wel een verdiende zege van La Squadra, iets wat de statistieken alleen maar beamen. Maar volgens analist Youri Mulder had de eerste tegentreffer, na een blunder van Jan Vertonghen, nooit mogen vallen. Vlak voor het doelpunt bleef spits Ciro Immobile immers liggen in de zestien en veinsde hij een blessure. Maar zodra de bal in de netten belandde, veerde de aanvaller op om samen met zijn ploegmaats te gaan vieren. Ook daarna was er van een zogenaamde blessure geen sprake meer.

Mulder liet bij Villa Sporza dan ook verstaan dat het doelpunt van Federico Chiesa gewoon had afgekeurd moeten worden. "Als je de regels strikt volgt, moet je dat doelpunt afkeuren. Met een schwalbe misleidt Immobile de boel. Dat mag toch niet? Niet dat de Belgen daardoor gewonnen hadden, maar zulke theaterstukken storen me erg. Ik word er gek van", is de Nederlander scherp.

UPDATE 20u33
Mulder was niet de enige die zich blauw ergerde aan het theater van Immobile bij de eerste Italiaanse goal. Ook Alan Shearer was niet te spreken over het gedrag van het Italiaans speerpunt. "Ik wil er zelfs niet om lachen, want het is gewoon zielig", sneerde de legendarische ex-spits misnoegd bij de BBC. "Er kon zelfs nog een korte blik richting de scheidsrechter vanaf voor hij zich op de grond smeet. Het is echt beschamend."

LEES OOK: Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Terechte kritiek?

Meest recent

'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

23
23
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

110
110
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

151
151
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

372
372
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

67
67
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

55
55
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

146
146
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

372
372
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

159
159
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

83
83
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

330
330
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

440
440
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

47
47
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

189
189
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

663
663
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

183
183
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

136
136
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

198
198
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

34
34
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

380
380
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

85
85
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

247
247
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

383
383
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

337
337

Meer sportnieuws