Ook Shearer haalt snoeihard uit naar duikende Immobile tegen België

door
Ook Shearer haalt snoeihard uit naar duikende Immobile tegen België

De Rode Duivels en hun vele supporters zijn zaterdagochtend wakker geworden met een flinke kater. Op het Europees kampioenschap sneuvelden de Belgen vrijdag in de kwartfinales door toedoen van Italië. De mannen van bondscoach Roberto Mancini haalden het in München met 1-2.

Over het algemeen werd het wel een verdiende zege van La Squadra, iets wat de statistieken alleen maar beamen. Maar volgens analist Youri Mulder had de eerste tegentreffer, na een blunder van Jan Vertonghen, nooit mogen vallen. Vlak voor het doelpunt bleef spits Ciro Immobile immers liggen in de zestien en veinsde hij een blessure. Maar zodra de bal in de netten belandde, veerde de aanvaller op om samen met zijn ploegmaats te gaan vieren. Ook daarna was er van een zogenaamde blessure geen sprake meer.

Mulder liet bij Villa Sporza dan ook verstaan dat het doelpunt van Federico Chiesa gewoon had afgekeurd moeten worden. "Als je de regels strikt volgt, moet je dat doelpunt afkeuren. Met een schwalbe misleidt Immobile de boel. Dat mag toch niet? Niet dat de Belgen daardoor gewonnen hadden, maar zulke theaterstukken storen me erg. Ik word er gek van", is de Nederlander scherp.

UPDATE 20u33
Mulder was niet de enige die zich blauw ergerde aan het theater van Immobile bij de eerste Italiaanse goal. Ook Alan Shearer was niet te spreken over het gedrag van het Italiaans speerpunt. "Ik wil er zelfs niet om lachen, want het is gewoon zielig", sneerde de legendarische ex-spits misnoegd bij de BBC. "Er kon zelfs nog een korte blik richting de scheidsrechter vanaf voor hij zich op de grond smeet. Het is echt beschamend."

LEES OOK: Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Terechte kritiek?

Meest recent

Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

33
33
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

26
26
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

108
108
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

46
46
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

128
128
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

147
147
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

80
80
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

306
306
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

466
466
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

93
93
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

27
27
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

488
488
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

120
120
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

172
172
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

277
277
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

75
75
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2533
2533
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

202
202
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

587
587
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

280
280
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

13
13
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

222
222
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

720
720

Meer sportnieuws