Cassano: "We moeten niet bang zijn van Lukaku"

door
Cassano:

In Italië wordt Romelu Lukaku doorgaans aanbeden nadat hij Internazionale dit seizoen naar een eerste titel in tien jaar loodste. Ook in de aanloop naar de clash tussen België en Italië in de kwartfinales van het EK wordt er met het grootste respect gesproken over de spits, die op alle voorpagina's als grootste dreiging aangeduid wordt. Maar één dwarsligger geeft Lukaku nu toch een aanleiding om revanche te nemen.


Op Bobo TV minimaliseert Antonio Cassano het belang van de topschutter aller tijden. "We moeten niet bang zijn voor Lukaku, wel voor diegenen die achter hem staan. Ook al zijn Hazard en De Bruyne twijfelachtig", stelt de ex-spits. "Lukaku kunnen we alleen wel aan banden leggen, want hij worstelt op het internationale toneel. Die twee anderen hebben daarentegen andere kwaliteiten."

De 38-jarige Cassano stond zijn hele carrière bekend als een rebel en zet met zijn uitspraken zijn eigenzinnigheid nog eens in de verf. Lukak kan het ongelijk bewijzen van de ex-spits van onder meer AS Roma, Real Madrid, Inter en AC Milan. Tegelijk kan hij ook zijn statistieken aanscherpen, want tot dusver wist hij nog maar één keer te scoren in de eindfase van een groot toernooi. Enkel in de achtste finales van het WK 2014 tegen de VS trof hij raak, in de andere toernooien scoorde hij nooit na de groepsfase.

LEES OOK: Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

Zal Lukaku deze keer wel scoren?

Meest recent

Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

12
12
Kompany op ontploffen: Bayern drijft hem tot het kookpunt

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

21
21
Club Brugge in titelmodus: forse waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

58
58
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

37
37
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

273
273
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

97
97
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

102
102
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

40
40
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

88
88
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

305
305
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

375
375
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

227
227
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

255
255
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

278
278
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

530
530
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

108
108
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

166
166
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

227
227
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

125
125
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

68
68
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

95
95
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

180
180
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

57
57
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

28
28
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

83
83

Meer sportnieuws