Vanaken solliciteert naar selectie tegen Italië

door
Vanaken solliciteert naar selectie tegen Italië

Na de zege tegen Portugal wacht vrijdagavond om 21 uur alweer een belangrijke afspraak met de Belgische voetbalgeschiedenis. In de kwartfinale van het EK nemen de Rode Duivels het dan immers op tegen Italië, opnieuw een lastige tegenstander. Bovendien moet bondscoach Roberto Martinez het dit keer mogelijk zonder Eden Hazard én Kevin De Bruyne stellen.


Beide sterkhouders vielen helaas geblesseerd uit tegen Portugal en zijn daardoor momenteel nog twijfelachtig voor het treffen tegen de Italianen. Hoewel ze allebei uiteraard volop klaargestoomd worden, wordt hier en daar dan ook reeds volop gespeculeerd over de eventuele vervangers voor het creatieve duo. Zo lijken vooral Dries Mertens en Yannick Carrasco in aanmerking te komen voor een basisplaats in steun van Romelu Lukaku, met Jérémy Doku als outsider. Al blijft het toch vooral hopen dat zowel Hazard áls De Bruyne gewoon van de partij is.

Iemand die daar misschien wel anders over denkt, is echter Hans Vanaken. De spelmaker van Club Brugge viel in de groepsmatch tegen Finland een drietal minuutjes in, maar beleefde het EK verder vanaf de tribune. In de 26-koppige kern behoorde hij bij de overige drie duels namelijk telkens tot de drie afvallers. Indien De Bruyne en Hazard ontbreken, is er evenwel sowieso minstens een plekje op de bank voor hem gereserveerd. Tenslotte haakten eerder Timothy Castagne al af, en kampt ook Jason Denayermet kwaaltjes. Of hoe de selectie van Martinez stilaan uitgedund geraakt.

LEES OOK: Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Denkt u dat Vanaken nog minuten maakt op dit EK?

Meest recent

'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

20
20
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

32
32
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

123
123
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

87
87
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

229
229
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

42
42
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

46
46
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

359
359
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

64
64
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

462
462
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

238
238
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

418
418
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

350
350
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

336
336
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1359
1359
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

438
438
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

744
744
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

323
323
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

411
411
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1092
1092
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

477
477
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

490
490
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

100
100
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

368
368

Meer sportnieuws