'Lille en Engelse promovendus mengen zich in strijd om jonge Belg'

door
'Lille en Engelse promovendus mengen zich in strijd om jonge Belg'

Borussia Dortmund heeft de afgelopen jaren de weg naar de Belgische spelers gevonden. De Duitse topclub is nog niet klaar. Ze hebben weer een Belg op de radar staan. 

Borussia Dortmund heeft volgens Hamburger Abendblatt de afgelopen maanden Amada Onana met argusogen gevolgd. De negentienjarige verdedigende middenvelder maakte afgelopen seizoen grote sier bij de Duitse tweedeklasser Hamburger SV. Hij kan al een toptransfer versieren.

Onana is ook belofteninternational bij België en Roberto Martinez houdt hem al in de gaten.

Hamburg heeft nood aan geld en Dortmund kan mogelijk zijn slag slaan. Hamburg zou immers bereid zijn om te praten vanaf aanbiedingen van 8 miljoen euro. Dat is een koopje in het hedendaagse voetbal. Onana geniet ook interesse van Napoli en RC Lens.

UPDATE 10u05
De kans lijkt alsmaar groter dat Onana deze zomer Hamburg zal verlaten. Volgens Bild heeft de jonge Belg immers zijn zinnen op een transfer gezet en is zijn zus Melissa, die hem vertegenwoordigd, al actief op zoek naar een club. De interesse zou daarbij niet beperkt blijven tot de bovengenoemde clubs. De Franse kampioen Lille zou 4 miljoen euro veil hebben, maar dat zal veel te weinig zijn om Hamburg te overtuigen.

De Duitse tweedeklasser mikt op een transfersom van 8 à 10 miljoen euro. Ook vanuit de Premier League zou er interesse zijn voor Onana, vanwege promovendus Watford. De komende weken zal blijken of één van die clubs bereid is om aan de eisen van Hamburg te voldoen. 

Wat zou de beste optie zijn voor Onana?

Meest recent

KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

1
1
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

39
39
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

98
98
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

64
64
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

70
70
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

84
84
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

129
129
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

100
100
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

74
74
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

188
188
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

177
177
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

285
285
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

55
55
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

76
76
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

49
49
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

207
207
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

63
63
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

94
94
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

250
250
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

246
246
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

53
53
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

191
191
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

510
510
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

103
103
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

83
83

Meer sportnieuws