'Antwerp gaat voor duurste transfer ooit, Standard weigert'

1060
'Antwerp gaat voor duurste transfer ooit, Standard weigert'

Club Brugge werkt woensdagavond zijn tweede oefenpot van de voorbereiding af en neemt het dan op tegen Lokomotiv Zagreb. Coach Philippe Clement zal in die partij opnieuw beroep doen op een mix van spelers uit het vorige seizoen en jongeren van de beloften. Op nieuwkomers blijft het immers wachten bij de landskampioen.


Nochtans leek Blauw-Zwart begin deze week goed op weg om zijn eerste grote zomeraanwinst binnen te hengelen. Zo lag naar verluidt een akkoord op tafel met Standard over de komst van Michel-Ange Balikwisha. Maar plots verscheen Antwerp FC ten tonele. En verschillende bronnen melden nu dat de Great Old ook aan het langste einde lijkt te trekken in dit dossier. Het stamnummer één slaagde er immers in om de speler zelf en zijn omkadering te overtuigen om voor de Bosuil te kiezen.

Eerder geraakte al bekend dat Antwerp hem een financieel betere aanbieding had gedaan. Volgens SudPresse speelt echter ook het sportieve plaatje een rol. In Deurne-Noord is de concurrentie op zijn positie immers minder groot en zou hij verzekerd zijn van meer speelminuten, iets wat belangrijk is in zijn nog prille carrière. Balikwisha zou het bestuur van Standard dan ook hebben laten weten dat hij enkel nog naar Antwerp wil.

UPDATE 01/07

Club Brugge en Standard vonden een akkoord omtrent Michel-Ange Balikwisha. De Bruggelingen hebben 6 miljoen euro plus bonussen over voor de flankaanvaller. La Dernière Heure weet dat Royal Antwerp FC voorlopig tot 4,5 miljoen euro wil gaan. Dat bod werd echter geweigerd. Antwerp wil dus uitpakken en de duurste ingaande transfer ooit van de club realiseren. Het is afwachten of Paul Gheysens nog verder wil gaan. Standard wil niet meegaan in het spel van Balikwisha, die de wet van '78 wil gebruiken, en hoopt dat Antwerp het bod van Club Brugge kan evenaren.

LEES OOK: Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Zal Antwerp nog meer gaan bieden?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

79
79
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

75
75
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

48
48
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

41
41
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

74
74
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

175
175
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

153
153
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

332
332
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

299
299
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

125
125
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

129
129
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

228
228
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

193
193
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

259
259
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

321
321
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

220
220
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

231
231
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

261
261
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

250
250
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1009
1009

Meer sportnieuws