'Antwerp gaat voor duurste transfer ooit, Standard weigert'

1060 stemmen
'Antwerp gaat voor duurste transfer ooit, Standard weigert'

Club Brugge werkt woensdagavond zijn tweede oefenpot van de voorbereiding af en neemt het dan op tegen Lokomotiv Zagreb. Coach Philippe Clement zal in die partij opnieuw beroep doen op een mix van spelers uit het vorige seizoen en jongeren van de beloften. Op nieuwkomers blijft het immers wachten bij de landskampioen.


Nochtans leek Blauw-Zwart begin deze week goed op weg om zijn eerste grote zomeraanwinst binnen te hengelen. Zo lag naar verluidt een akkoord op tafel met Standard over de komst van Michel-Ange Balikwisha. Maar plots verscheen Antwerp FC ten tonele. En verschillende bronnen melden nu dat de Great Old ook aan het langste einde lijkt te trekken in dit dossier. Het stamnummer één slaagde er immers in om de speler zelf en zijn omkadering te overtuigen om voor de Bosuil te kiezen.

Eerder geraakte al bekend dat Antwerp hem een financieel betere aanbieding had gedaan. Volgens SudPresse speelt echter ook het sportieve plaatje een rol. In Deurne-Noord is de concurrentie op zijn positie immers minder groot en zou hij verzekerd zijn van meer speelminuten, iets wat belangrijk is in zijn nog prille carrière. Balikwisha zou het bestuur van Standard dan ook hebben laten weten dat hij enkel nog naar Antwerp wil.

UPDATE 01/07

Club Brugge en Standard vonden een akkoord omtrent Michel-Ange Balikwisha. De Bruggelingen hebben 6 miljoen euro plus bonussen over voor de flankaanvaller. La Dernière Heure weet dat Royal Antwerp FC voorlopig tot 4,5 miljoen euro wil gaan. Dat bod werd echter geweigerd. Antwerp wil dus uitpakken en de duurste ingaande transfer ooit van de club realiseren. Het is afwachten of Paul Gheysens nog verder wil gaan. Standard wil niet meegaan in het spel van Balikwisha, die de wet van '78 wil gebruiken, en hoopt dat Antwerp het bod van Club Brugge kan evenaren.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

🚀

Zal Antwerp nog meer gaan bieden?

Meest recent

Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

8
8
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

80
80
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

230
230
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

243
243
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

307
307
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

119
119
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

90
90
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

156
156
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

719
719
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

430
430
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

361
361
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

262
262
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

35
35
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

748
748
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

586
586
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

88
88
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

457
457
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

391
391
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

161
161
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155

Meer sportnieuws