'Antwerp gaat voor duurste transfer ooit, Standard weigert'

1060
'Antwerp gaat voor duurste transfer ooit, Standard weigert'

Club Brugge werkt woensdagavond zijn tweede oefenpot van de voorbereiding af en neemt het dan op tegen Lokomotiv Zagreb. Coach Philippe Clement zal in die partij opnieuw beroep doen op een mix van spelers uit het vorige seizoen en jongeren van de beloften. Op nieuwkomers blijft het immers wachten bij de landskampioen.


Nochtans leek Blauw-Zwart begin deze week goed op weg om zijn eerste grote zomeraanwinst binnen te hengelen. Zo lag naar verluidt een akkoord op tafel met Standard over de komst van Michel-Ange Balikwisha. Maar plots verscheen Antwerp FC ten tonele. En verschillende bronnen melden nu dat de Great Old ook aan het langste einde lijkt te trekken in dit dossier. Het stamnummer één slaagde er immers in om de speler zelf en zijn omkadering te overtuigen om voor de Bosuil te kiezen.

Eerder geraakte al bekend dat Antwerp hem een financieel betere aanbieding had gedaan. Volgens SudPresse speelt echter ook het sportieve plaatje een rol. In Deurne-Noord is de concurrentie op zijn positie immers minder groot en zou hij verzekerd zijn van meer speelminuten, iets wat belangrijk is in zijn nog prille carrière. Balikwisha zou het bestuur van Standard dan ook hebben laten weten dat hij enkel nog naar Antwerp wil.

UPDATE 01/07

Club Brugge en Standard vonden een akkoord omtrent Michel-Ange Balikwisha. De Bruggelingen hebben 6 miljoen euro plus bonussen over voor de flankaanvaller. La Dernière Heure weet dat Royal Antwerp FC voorlopig tot 4,5 miljoen euro wil gaan. Dat bod werd echter geweigerd. Antwerp wil dus uitpakken en de duurste ingaande transfer ooit van de club realiseren. Het is afwachten of Paul Gheysens nog verder wil gaan. Standard wil niet meegaan in het spel van Balikwisha, die de wet van '78 wil gebruiken, en hoopt dat Antwerp het bod van Club Brugge kan evenaren.

LEES OOK: Charleroi incasseert tik: "Antwerp leerde ons die les"

🚀

Zal Antwerp nog meer gaan bieden?

Meest recent

Wullaert vol emotie op Ballon d'Or: dit is haar klassement

Na enkele moeilijke weken bij de Red Flames krijgt Tessa Wullaert toch nog een persoonlijke ...

38
38
Boeckx opent Kompany-boekje: "Mijn vrouw heeft het gevoeld"

Vincent Kompany is gewend om altijd maar door te gaan, maar zelfs voor de Bayern-coach lijkt er een ...

60
60
Pfaff deelt emotionele woorden met Kompany: "Jij bent..."

De voetbalwereld leeft mee met Vincent Kompany, die enkele dagen geleden na een training bij Bayern ...

17
17
'Ruud Vormer plots in groot gevaar aan Belgische kust'

Ruud Vormer kreeg bij Knokke de kans om zich te bewijzen als hoofdtrainer, maar de resultaten ...

60
60
Lukaku beleeft horroravond en zorgt na 10 (!) seconden voor rel

Romelu Lukaku hoopte op bezoek bij Galatasaray eindelijk een statement te maken, maar de Belgische ...

418
418
Gigantische blunder Ballon d'Or: winnaar nu al bekend?

Is de winnaar van de Ballon d’Or 2026 nu al bekend? En heeft organisator France Football per ...

115
115
‘De Bruyne breekt met Napoli: verrassende bestemming bekend’

Kevin De Bruyne stond zaterdag tegen AS Roma opnieuw aan de aftrap bij Napoli. Toch blijft zijn ...

129
129
Leko waarschuwt titularis: wissel op til bij Club Brugge

Met zeven opeenvolgende overwinningen, waaronder twee stuks in de Champions League, is Club Brugge ...

222
222
Union SG meldt zware tegenvaller: "Maanden buiten strijd"

Union SG kampt dit seizoen met opvallend veel blessureleed. De Brusselaars kwamen vandaag met nog ...

28
28
Lardot velt duidelijk verdict over rode kaart Anderlecht

Het was alweer een bewogen weekend in de Jupiler Pro League, met tal van discutabele fases. ...

500
500
'Club Brugge verlegt grenzen: recordtransfer in januari?'

Opgeteld zitten ze over alle competities heen al aan 15 doelpunten en acht assists: en of Nicolo ...

400
400
Bruno buiten: Anderlecht stelt ultimatum voor ontslag

Enkele dagen na de deugddoende zege in Polen is het alweer crisis bij RSC Anderlecht, dat zondag met ...

457
457
Van Gucht over zijn bankrekening: "Ik steek mijn middelvinger op"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

152
152
Albert ziet Standard énorm risico nemen na 0 op 12

Standard heeft zichzelf opnieuw in de problemen gebracht. De Luikenaars leden tegen Genk hun vierde ...

134
134
Alderweireld en Neville snoeihard voor Engelse topclub: "Afschuwelijk"

Manchester United verkeert nog maar eens in een enorme crisis. Gary Neville ziet met lede ogen aan ...

81
81
Woede bij Cercle Brugge: "Dit is gewoon belachelijk!"

Cercle Brugge leek op weg naar enorme stunt op het veld van Union SG. Ze kwamen 0-2 voor, maar ...

366
366
Ex-lieveling Standard: "Ze deden mij voorstel om coach te worden”

Standard zit nog steeds in een moeilijke periode door het wanbeleid van de vorige jaren. Er is ...

108
108
Deschacht spuwt zijn gal over Anderlecht en benoemt 2 hiaten

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit was 72 minuten lang goed, maar nadien was het ...

381
381
KRC Genk krijgt dubbele klap: schorsing én zware blessure

KRC Genk won na een al bij al matige match met 2-1 van Standard. De Limburgers kijken zo wel stilaan ...

259
259
Degryse snapt helemaal niets van Bruno: "Één grote carrousel"

RSC Anderlecht moet weer op de blaren zitten. Het schoot zichzelf weer danig in de voet tegen AA ...

93
93
Fenomeen bij Club Brugge: "Als ik deze lijn kan doortrekken..."

Club Brugge is bezig aan een zeer goed seizoen. De Supercup was de enige miskleun, maar in ...

274
274
Bruno met handen in het haar bij RSCA: één énorm probleem

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit moet aan de bak de komende weken en een reeks ...

241
241
Wisselzucht bij Bruno: Defour ziet opvallende reden

Het lijkt weer volop crisis te zijn bij Anderlecht na de 4-0-pandoering die het zondag kreeg van AA ...

115
115
Knaltransfer bij Club Brugge? Van der Elst doet voorspelling

Er resten nog twee maanden voor de wintermercato zijn deuren opent, maar nu lijkt het er al op dat ...

429
429
De Ketelaere haalt zijn gram na harde woorden van coach

Na een sterk WK was Charles De Ketelaere ook in de vorige interlandperiode weer beslissend bij de ...

160
160

Meer sportnieuws