'Franse topclub zet zijn zinnen op Raskin'

door
'Franse topclub zet zijn zinnen op Raskin'

Standard hield zich voorlopig nog koest op de transfermarkt, maar de komende weken mogen we toch nog de nodige activiteit verwachten op Sclessin. Vooral op uitgaand vlak lijkt er één en ander te bewegen, onder meer omdat de Rouches geld nodig hebben. Michel-Ange Balikwisha staat dicht bij een transfer naar Club Brugge, maar hij is niet de enige smaakmaker die kan vertrekken.


Het zou zomaar kunnen dat ook Nicolas Raskin Luik zal gaan verlaten. De 20-jarige middenvelder geldt al jaren als een toptalent, maar wist pas vorig seizoen helemaal een basisplaats af te dwingen. Hij maakte meteen indruk met drie goals en vijf assists in 43 wedstrijden. Bovendien heeft Raskin nog maar één jaar contract bij Standard en daar wil één club alvast van profiteren.

Volgens La Dernière Heure heeft Olympique Marseille namelijk zijn zinnen gezet op Raskin. De traditieclub eindigde vorig seizoen als vijfde in de Ligue 1 op ruime afstand van de top vier en wil daarom deze zomer stevig investeren om de kloof te dichten. Met Gerson (Flamengo) en Konrad de la Fuente (FC Barcelona) zijn al twee aanwinsten op komst en ook het middenveld moet nog versterkt worden. Marseille had aanvankelijk zijn zinnen gezet op Matteo Guendouzi, maar omdat Arsenal moeilijk doet zou nu Raskin in beeld komen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Knaltransfers Anderlecht en Club Brugge’

Zou Marseille een goede stap zijn voor Raskin?

Meest recent

'Druk neemt stevig toe: Anderlecht beslist over Hasi'

RSC Anderlecht lijkt ook dit seizoen absoluut geen aanspraak te kunnen maken op een prijs. Een ...

63
63
‘Drama in Club Brugge: Ordóñez-soap barst weer los’

Club Brugge is op weg naar een nieuwe transfersoap rond Joël Ordóñez. Liverpool ...

97
97
Grote zorgen bij Standard: Fossey luidt alarmbel

Standard speelde een bijzonder slechte wedstrijd op het veld van AA Gent. Ze verloren kansloos met ...

48
48
RSCA slaat toe: gouden zet voorbode voor nieuwe wind?

RSC Anderlecht wil Jean Kindermans terughalen naar Neerpede. Marc Coucke wil daarmee voor ...

204
204
Feyenoord richting top dankzij straffe Belgische bijdrage

In Nederland staat de topper tussen Feyenoord en PSV op het programma. Ajax lijkt dit jaar niet mee ...

19
19
Barça razend: schokkende reden achter 'Courtois-haat'

Barça kookt, en de reden is pijnlijk simpel: net op het beslissende moment staat Thibaut ...

67
67
Club Brugge gooit 14 miljoen in prullenbak: transfers op komst

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, vooral in aanvallend opzicht. De ...

482
482
OHL 'verovert' Europa: "Héél goed voor het Belgische voetbal"

De Red Flames hebben hun eerste partij tegen Ierland al achter de rug en die verloren ze met 4-2. ...

18
18
Dream Team Real en Barça: 'njet' voor man van 180 miljoen

Het is weer een hoogdag in Spanje. In Bernabeu vindt vandaag de topper tussen Real Madrid en FC ...

77
77
Gesprek met Alderweireld: "Of ik wil terugkeren?"

Royal Antwerp FC staat vandaag voor een belangrijk duel tegen Club Brugge. Een match waarin er toch ...

229
229
Niet Hazard maar dit is hét probleem van Anderlecht

Thorgan Hazard kreeg na de nederlaag tegen Sporting Charleroi de volle laag. Niet helemaal terecht ...

224
224
Euvrard slaat mea culpa na keiharde pandoering

Er komt dit seizoen maar geen regelmaat in de prestaties van Standard. De Rouches konden zaterdag de ...

281
281
Extra wapen voor AA Gent: "Zo'n gevoel nog nooit gehad"

Er viel zaterdagavond heel wat te vieren voor AA Gent. De Buffalo's hadden grote feestelijkheden ...

198
198
Slotmachine blijft sputteren: Liverpool wéér onderuit

Liverpool lijkt zijn aura van vorig seizoen helemaal kwijt te zijn. Het leed zaterdagavond al zijn ...

74
74
Hoop bij OHL: "Misschien het punt van de ommekeer"

Het zijn voor OH Leuven woelige weken geweest, met tegenvallende resultaten en het totaal ...

36
36
AA Gent luistert jubileumavond op met klinkende zege

AA Gent vierde zaterdagavond uitgebreid zijn 125-jarige jubileum en dat heeft het uiteindelijk in ...

81
81
Meunier greep deze zomer naast droomtransfer

Op zijn 34ste kan Thomas Meunier al terugblikken op een mooie carrière. Vanuit de lagere ...

91
91
Beveren wint weer, Club Luik sluipt top drie binnen

Er stonden zaterdagavond nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Leider ...

79
79
'Dramatische diagnose voor De Bruyne'

Na de pandoering van eerder deze week in de Champions League op PSV heeft Napoli zich zaterdag ...

548
548
Nieuwe coach OHL bekend? Opmerkelijke naam op tribune gespot

OH Leuven pakte zaterdag een mentale opsteker, want het sleepte in de Dijlederby op KV Mechelen in ...

143
143
Pocognoli pakt eindelijk eerste zege bij Monaco

In zijn derde wedstrijd als trainer van AS Monaco heeft Sébastien Pocognoli eindelijk zijn ...

118
118
Man Utd bibbert nog, maar klopt uiteindelijk Brighton

Sinds Senne Lammens onder de lat staat, gaat het Manchester United voor de wind. Na de zes op zes ...

135
135
Mechelen laat zege nog liggen, maar wordt wel derde

KV Mechelen zal met een dubbel gevoel achterblijven na de wedstrijd tegen OH Leuven. Het liet de ...

67
67
Code rood bij Red Flames: Gunnarsdottir messcherp na verlies

De Red Flames verloren na een povere prestatie met 4-2 van Ierland. Dinsdag zullen de Belgische ...

55
55
De Zerbi komt met vreemde uitleg over situatie Vermeeren

Arthur Vermeeren werd in de zomer van RB Leipzig naar Olympique Marseille getransfereerd. De ...

132
132

Meer sportnieuws