'Anderlecht wil uitpakken met nog een ex-City-speler'

door
'Anderlecht wil uitpakken met nog een ex-City-speler'

RSC Anderlecht haalde met Wesley Hoedt, Lior Refaelov, Majeed Ashimeru en Colin Coosemans al het nodige volk in huis. Paars-Wit is echter nog niet klaar. Dat weet Sport/Voetbalmagazine.

Anderlecht zoekt volgens het weekblad nog twee wingers, een centrale verdediger, een linksback, een verdedigende middenvelder en een spits. Daar kunnen we echter twee spitsen van maken. Een vervanger voor Lukas Nmecha en een back-up (in de plaats van Abdoulay Diaby). Paars-Wit moet Paul Mukairu en Jacob Bruun-Larsen vervangen en zoekt dus volk voor op de flank. Jón Dagur Thorsteinsson van Aarhus is een piste. Achteraan lijkt Taylor Harwood-Bellis op huurbasis over te komen van Manchester City. Bij een vertrek van Sambi Lokonga komt er ook een middenvelder en RSCA zoekt ook nog een vervanger voor Kemar Lawrence.

UPDATE 28/06

Het transfergeweld is dus lang nog niet gestild bij Anderlecht, want met het oog op een vertrek van Albert Sambi Lokonga heeft de Belgische recordkampioen volgens La Nueva Espagna hun vizier gericht op Manu Garcia. De 23-jarige Spanjaard komt uit voor Sporting Gijon in de Spaanse tweede klasse. Daarvoor stond Garcia onder contract bij Manchester City, dat hem in de voorbije jaren uitleende aan Deportivo Alaves, NAC Breda en Toulouse.

LEES OOK: 'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Moet Anderlecht hem halen?

Meest recent

'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

26
26
Hasi met handen in het haar: verrassing bij Anderlecht?

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

7
7
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

170
170
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

237
237
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

204
204
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

103
103
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

181
181
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

94
94
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

327
327
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

157
157
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

183
183
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

159
159
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

120
120
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

449
449
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

64
64
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

161
161
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

337
337
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

252
252
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

82
82
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

396
396
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

338
338
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

226
226
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

540
540
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

198
198

Meer sportnieuws