'Sterkhouder verrast Barça met bijzondere transferwens'

230 stemmen
'Sterkhouder verrast Barça met bijzondere transferwens'

Internazionale wil zich aankomende zomer versterken met FC Barcelona-linksback Jordi Alba. De kleine vleugelflitser is sinds zijn overstap van Valencia een onbetwiste basiskracht bij de Catalanen, maar Internazionale lijkt te willen profiteren van de financiële huishouding in Catalonië.


De Italiaanse landskampioen heeft door de coronacrisis echter ook zelf niet al te veel investeringsruimte. Om er toch voor te zorgen dat Alba de overstap naar Milaan kan maken, zijn de beleidsbepalers van Inter bezig om een creatieve oplossing te vinden om Alba alsnog los te weken uit het Camp Nou-stadion. Volgens Mundo Deportivo wil Internazionale één of meerdere spelers die hun contract niet willen verlengen bij de club, inzetten als ruilmiddel voor Alba. 

Het Spaanse sportmedium noemt centrale verdediger Milan Skriniar, spits Lautaro Martínez en middenvelder Marcelo Brozovic als mogelijke ruilmiddel(en). Eerder sloot FC Barcelona al een soortgelijke deal met Juventus. Vorig seizoen maakte middenvelder Arhur de overstap naar de Oude Dame en bewandelde Miralem Pjanic de omgekeerde weg. De tijd van laatstgenoemde bij FC Barcelona lijkt inmiddels uit te zijn gelopen op een drama.

UPDATE 26/06

Manchester City, Paris Saint-Germain en Internazionale: de interesse in Jordi Alba is heel groot. Barcelona zou Alba's vertrek om financiële redenen interessant kunnen vinden, maar op sportief gebied veel minder. Maar ook de speler zelf heeft uiteraard een zegje in zijn toekomst. Volgens Marca is Alba zeker niet zinnens om Camp Nou binnenkort te verlaten, hij wil er namelijk zijn contract uitdoen dat loopt tot en met 2024.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

🚀

Moet Alba bij Barça blijven?

Meest recent

Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

14
14
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

105
105
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

90
90
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

87
87
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

58
58
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

67
67
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

113
113
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

81
81
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

76
76
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

373
373
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

101
101
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

114
114
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

258
258
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

153
153
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

358
358
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

213
213
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

156
156
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

439
439
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

138
138
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

329
329
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

309
309
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

259
259
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

339
339

Meer sportnieuws