'Sterkhouder verrast Barça met bijzondere transferwens'

230 stemmen
'Sterkhouder verrast Barça met bijzondere transferwens'

Internazionale wil zich aankomende zomer versterken met FC Barcelona-linksback Jordi Alba. De kleine vleugelflitser is sinds zijn overstap van Valencia een onbetwiste basiskracht bij de Catalanen, maar Internazionale lijkt te willen profiteren van de financiële huishouding in Catalonië.


De Italiaanse landskampioen heeft door de coronacrisis echter ook zelf niet al te veel investeringsruimte. Om er toch voor te zorgen dat Alba de overstap naar Milaan kan maken, zijn de beleidsbepalers van Inter bezig om een creatieve oplossing te vinden om Alba alsnog los te weken uit het Camp Nou-stadion. Volgens Mundo Deportivo wil Internazionale één of meerdere spelers die hun contract niet willen verlengen bij de club, inzetten als ruilmiddel voor Alba. 

Het Spaanse sportmedium noemt centrale verdediger Milan Skriniar, spits Lautaro Martínez en middenvelder Marcelo Brozovic als mogelijke ruilmiddel(en). Eerder sloot FC Barcelona al een soortgelijke deal met Juventus. Vorig seizoen maakte middenvelder Arhur de overstap naar de Oude Dame en bewandelde Miralem Pjanic de omgekeerde weg. De tijd van laatstgenoemde bij FC Barcelona lijkt inmiddels uit te zijn gelopen op een drama.

UPDATE 26/06

Manchester City, Paris Saint-Germain en Internazionale: de interesse in Jordi Alba is heel groot. Barcelona zou Alba's vertrek om financiële redenen interessant kunnen vinden, maar op sportief gebied veel minder. Maar ook de speler zelf heeft uiteraard een zegje in zijn toekomst. Volgens Marca is Alba zeker niet zinnens om Camp Nou binnenkort te verlaten, hij wil er namelijk zijn contract uitdoen dat loopt tot en met 2024.

🚀

Moet Alba bij Barça blijven?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

177
177
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

78
78
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

147
147
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

60
60
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

498
498
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

124
124
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

148
148
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

174
174
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

58
58
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

194
194
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

967
967
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

80
80
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

341
341
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

826
826
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

127
127
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

685
685
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

372
372
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

302
302
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

258
258
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

213
213
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

363
363
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

733
733
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

475
475
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

451
451

Meer sportnieuws