'Sterkhouder verrast Barça met bijzondere transferwens'

230
'Sterkhouder verrast Barça met bijzondere transferwens'

Internazionale wil zich aankomende zomer versterken met FC Barcelona-linksback Jordi Alba. De kleine vleugelflitser is sinds zijn overstap van Valencia een onbetwiste basiskracht bij de Catalanen, maar Internazionale lijkt te willen profiteren van de financiële huishouding in Catalonië.


De Italiaanse landskampioen heeft door de coronacrisis echter ook zelf niet al te veel investeringsruimte. Om er toch voor te zorgen dat Alba de overstap naar Milaan kan maken, zijn de beleidsbepalers van Inter bezig om een creatieve oplossing te vinden om Alba alsnog los te weken uit het Camp Nou-stadion. Volgens Mundo Deportivo wil Internazionale één of meerdere spelers die hun contract niet willen verlengen bij de club, inzetten als ruilmiddel voor Alba. 

Het Spaanse sportmedium noemt centrale verdediger Milan Skriniar, spits Lautaro Martínez en middenvelder Marcelo Brozovic als mogelijke ruilmiddel(en). Eerder sloot FC Barcelona al een soortgelijke deal met Juventus. Vorig seizoen maakte middenvelder Arhur de overstap naar de Oude Dame en bewandelde Miralem Pjanic de omgekeerde weg. De tijd van laatstgenoemde bij FC Barcelona lijkt inmiddels uit te zijn gelopen op een drama.

UPDATE 26/06

Manchester City, Paris Saint-Germain en Internazionale: de interesse in Jordi Alba is heel groot. Barcelona zou Alba's vertrek om financiële redenen interessant kunnen vinden, maar op sportief gebied veel minder. Maar ook de speler zelf heeft uiteraard een zegje in zijn toekomst. Volgens Marca is Alba zeker niet zinnens om Camp Nou binnenkort te verlaten, hij wil er namelijk zijn contract uitdoen dat loopt tot en met 2024.

Moet Alba bij Barça blijven?

Meest recent

Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

0
0
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

6
6
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

20
20
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

101
101
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

43
43
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

12
12
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

50
50
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

42
42
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

108
108
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

216
216
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

13
13
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

84
84
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

265
265
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

117
117
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

48
48
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

36
36
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

76
76
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

184
184
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

53
53
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

126
126
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

75
75
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

111
111

Meer sportnieuws