'Antwerp wil ex-speler van Anderlecht aantrekken'

door
'Antwerp wil ex-speler van Anderlecht aantrekken'

Sporting Charleroi wil volgend seizoen beter doen. De Carolo's kenden een teleurstellende jaargang en grepen naast de verhoopte play-offs. Daarom werden al verschillende aanwinsten voorgesteld.


Maar de Zebra's nemen nu ook afscheid van een speler. Volgens Het Nieuwsblad heeft Massimo Bruno immers besloten om zijn aflopende contract in het Zwarte land niet te verlengen. Op 1 juli kan hij dan transfervrij opgepikt worden door andere ploegen.  De nog altijd maar 27-jarige Bruno heeft 83 wedstrijden op de teller staan voor Sporting Charleroi. Daarin kwam hij tot 11 goals en 16 assists. Hij speelde ook maar liefst 148 wedstrijden voor RSC Anderlecht (32 goals, 26 assists). Verder verdedigde hij ook de kleuren van RB Leipzig en RB Salszburg. Benieuwd welke club hij binnenkort aan zijn palmares zal kunnen toevoegen.  

UPDATE 21u30

Royal Antwerp FC heeft volgens La Dernière Heure interesse om Massimo Bruno gratis over te nemen. De flankaanvaller tekende nog nergens, maar er zijn meerdere ploegen die interesse tonen. Antwerp heeft een voorkeur voor ex-spelers van Anderlecht. Afgelopen seizoen had het met Pieter Gerkens, Dieumerci Mbokani en Jordan Lukaku drie ex-spelers van RSCA onder contract staan. Lukaku vertrok terug naar Lazio en de toekomst van Mbokani is onzeker. Antwerp haalde eerder ook al de jonge Oliver Dewaele weg bij Anderlecht.

LEES OOK: Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

Zou Bruno een goede aanwinst zijn voor Antwerp?

Meest recent

Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

80
80
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

127
127
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

46
46
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

13
13
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

244
244
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

122
122
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

71
71
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

213
213
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

155
155
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

338
338
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

211
211
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

426
426
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

383
383
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

48
48
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

64
64
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

281
281
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

112
112
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

433
433
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

105
105
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

225
225
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

248
248
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1051
1051
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

465
465
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

424
424
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

198
198

Meer sportnieuws