'Antwerp wil ex-speler van Anderlecht aantrekken'

door
'Antwerp wil ex-speler van Anderlecht aantrekken'

Sporting Charleroi wil volgend seizoen beter doen. De Carolo's kenden een teleurstellende jaargang en grepen naast de verhoopte play-offs. Daarom werden al verschillende aanwinsten voorgesteld.


Maar de Zebra's nemen nu ook afscheid van een speler. Volgens Het Nieuwsblad heeft Massimo Bruno immers besloten om zijn aflopende contract in het Zwarte land niet te verlengen. Op 1 juli kan hij dan transfervrij opgepikt worden door andere ploegen.  De nog altijd maar 27-jarige Bruno heeft 83 wedstrijden op de teller staan voor Sporting Charleroi. Daarin kwam hij tot 11 goals en 16 assists. Hij speelde ook maar liefst 148 wedstrijden voor RSC Anderlecht (32 goals, 26 assists). Verder verdedigde hij ook de kleuren van RB Leipzig en RB Salszburg. Benieuwd welke club hij binnenkort aan zijn palmares zal kunnen toevoegen.  

UPDATE 21u30

Royal Antwerp FC heeft volgens La Dernière Heure interesse om Massimo Bruno gratis over te nemen. De flankaanvaller tekende nog nergens, maar er zijn meerdere ploegen die interesse tonen. Antwerp heeft een voorkeur voor ex-spelers van Anderlecht. Afgelopen seizoen had het met Pieter Gerkens, Dieumerci Mbokani en Jordan Lukaku drie ex-spelers van RSCA onder contract staan. Lukaku vertrok terug naar Lazio en de toekomst van Mbokani is onzeker. Antwerp haalde eerder ook al de jonge Oliver Dewaele weg bij Anderlecht.

LEES OOK: Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

Zou Bruno een goede aanwinst zijn voor Antwerp?

Meest recent

Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

9
9
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

4
4
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

34
34
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

104
104
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

10
10
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

26
26
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

10
10
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

247
247
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

132
132
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

168
168
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

53
53
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

190
190
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

213
213
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

93
93
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

91
91
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

117
117
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

348
348
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

456
456
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

269
269
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

211
211
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

477
477
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

582
582

Meer sportnieuws