'Antwerp wil ex-speler van Anderlecht aantrekken'

door
'Antwerp wil ex-speler van Anderlecht aantrekken'

Sporting Charleroi wil volgend seizoen beter doen. De Carolo's kenden een teleurstellende jaargang en grepen naast de verhoopte play-offs. Daarom werden al verschillende aanwinsten voorgesteld.


Maar de Zebra's nemen nu ook afscheid van een speler. Volgens Het Nieuwsblad heeft Massimo Bruno immers besloten om zijn aflopende contract in het Zwarte land niet te verlengen. Op 1 juli kan hij dan transfervrij opgepikt worden door andere ploegen.  De nog altijd maar 27-jarige Bruno heeft 83 wedstrijden op de teller staan voor Sporting Charleroi. Daarin kwam hij tot 11 goals en 16 assists. Hij speelde ook maar liefst 148 wedstrijden voor RSC Anderlecht (32 goals, 26 assists). Verder verdedigde hij ook de kleuren van RB Leipzig en RB Salszburg. Benieuwd welke club hij binnenkort aan zijn palmares zal kunnen toevoegen.  

UPDATE 21u30

Royal Antwerp FC heeft volgens La Dernière Heure interesse om Massimo Bruno gratis over te nemen. De flankaanvaller tekende nog nergens, maar er zijn meerdere ploegen die interesse tonen. Antwerp heeft een voorkeur voor ex-spelers van Anderlecht. Afgelopen seizoen had het met Pieter Gerkens, Dieumerci Mbokani en Jordan Lukaku drie ex-spelers van RSCA onder contract staan. Lukaku vertrok terug naar Lazio en de toekomst van Mbokani is onzeker. Antwerp haalde eerder ook al de jonge Oliver Dewaele weg bij Anderlecht.

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Zou Bruno een goede aanwinst zijn voor Antwerp?

Meest recent

Hasi maakt gehak van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

1
1
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

48
48
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

188
188
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

118
118
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

255
255
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

154
154
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

137
137
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

245
245
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

216
216
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

390
390
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

177
177
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

150
150
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

554
554
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

193
193
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

129
129
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

652
652
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

193
193
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

456
456
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

357
357
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

269
269
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

258
258
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

593
593
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

336
336
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

159
159
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

95
95

Meer sportnieuws