'KV Mechelen en OHL kloppen aan bij Lyon'

door
'KV Mechelen en OHL kloppen aan bij Lyon'

KV Mechelen zit niet stil op de transfermarkt. De Maneblussers haalden de afgelopen weken al een aantal spelers in huis. Ze hebben ook een nieuwe middenvelder beet.

"De Kameroense middenvelder Samuel Oum Gouet heeft zijn krabbel gezet onder een contract tot 2024 bij Geel & Rood, met een optie tot 2025", laat KVM weten. "De club toonde meteen heel concrete interesse, dat charmeerde mij. Ik volg de Belgische competitie al een tijdje en Ngadeu (landgenoot van Oum Gouet en verdediger van AA Gent) bevestigde mij dat Mechelen echt een goeie ploeg is. Nu ik hier ben, kan ik nog meer supporteren voor de Belgische nationale ploeg, want ik ben enorme fan van de Rode Duivels", aldus Gouet. 

Sportief directeur Tom Caluwé gaf meer uitleg. "Samuel koppelt een enorme power en loopvermogen aan zijn voetballende kwaliteiten. Hij is sterk in de recuperatie en vindt daarnaast heel vaak de voetballende oplossing. Zo kan hij onze ploeg en onze manier van spelen een extra boost geven."

UPDATE 24/06

KV Mechelen is nog niet klaar op de transfermarkt. Het Belang van Limburg weet dat de Maneblussers Cenk Özkacar graag willen aantrekken. Ze krijgen echter ook concurrentie van Oud-Heverlee Leuven. De twee clubs zouden hem willen huren van Olympique Lyon, waar hij nog tot medio 2025 onder contract ligt. Je kan de 20-jarige verdediger in onderstaand filmpje aan het werk zien.

LEES OOK: Wat PSG nu doet voor Lyon, had niemand verwacht

Trending:

‘Union SG verliest succescoach Pocognoli transfervrij’
‘Union SG verliest succescoach Pocognoli transfervrij’

Zou hij een meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

42
42
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

241
241
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

61
61
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

141
141
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

93
93
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

55
55
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

167
167
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

325
325
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

122
122
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

728
728
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

348
348
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

911
911
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

710
710
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

342
342
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

519
519
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

823
823
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

500
500
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

192
192
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

258
258
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

803
803
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

679
679
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

891
891
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1136
1136
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

448
448
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

351
351

Meer sportnieuws