'KV Mechelen en OHL kloppen aan bij Lyon'

door
'KV Mechelen en OHL kloppen aan bij Lyon'

KV Mechelen zit niet stil op de transfermarkt. De Maneblussers haalden de afgelopen weken al een aantal spelers in huis. Ze hebben ook een nieuwe middenvelder beet.

"De Kameroense middenvelder Samuel Oum Gouet heeft zijn krabbel gezet onder een contract tot 2024 bij Geel & Rood, met een optie tot 2025", laat KVM weten. "De club toonde meteen heel concrete interesse, dat charmeerde mij. Ik volg de Belgische competitie al een tijdje en Ngadeu (landgenoot van Oum Gouet en verdediger van AA Gent) bevestigde mij dat Mechelen echt een goeie ploeg is. Nu ik hier ben, kan ik nog meer supporteren voor de Belgische nationale ploeg, want ik ben enorme fan van de Rode Duivels", aldus Gouet. 

Sportief directeur Tom Caluwé gaf meer uitleg. "Samuel koppelt een enorme power en loopvermogen aan zijn voetballende kwaliteiten. Hij is sterk in de recuperatie en vindt daarnaast heel vaak de voetballende oplossing. Zo kan hij onze ploeg en onze manier van spelen een extra boost geven."

UPDATE 24/06

KV Mechelen is nog niet klaar op de transfermarkt. Het Belang van Limburg weet dat de Maneblussers Cenk Özkacar graag willen aantrekken. Ze krijgen echter ook concurrentie van Oud-Heverlee Leuven. De twee clubs zouden hem willen huren van Olympique Lyon, waar hij nog tot medio 2025 onder contract ligt. Je kan de 20-jarige verdediger in onderstaand filmpje aan het werk zien.

LEES OOK: 'FC Barcelona schokt met transfer Rode Duivel'

Zou hij een meerwaarde zijn voor de JPL?

Meest recent

Wilmots onthult: 'Enorme klap voor Vanaken bij Duivels'

De Rode Duivels maakten zaterdag allerminst een goede beurt op het veld van Kazachstan, toch waren ...

3
3
'Topcoach klopt op tafel: eerste wintervertrekker Anderlecht'

RSC Anderlecht wil na de interland-break de goede lijn van tegen Club Brugge en KV Mechelen. ...

47
47
De Ketelaere geschokt: Garcia’s beslissing slaat in als bom

Rudi Garcia liet het na Kazachstan meteen voelen: dit was niet de avond van Charles De Ketelaere.CDK ...

99
99
'Arrogante' Theate krijgt volle laag: "Het is voetbal, hé vriend"

De zwakke prestatie van de Rode Duivels in Kazachstan zorgde logischerwijs voor heel wat kritiek. De ...

86
86
'Club Brugge houdt hart vast: Tzolis beslist over vertrek'

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode al verschillende van hun internationals ...

115
115
Hommeles bij Duivels: pijnlijke details Garcia-situatie lekken uit

Behoudens een extreem uitzonderlijk scenario, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

173
173
'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn ...

259
259
Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Bij Club Brugge zullen ze met veel trots kijken naar hun goudhaantjes tijdens deze interlandperiode. ...

173
173
Noren geven WK-ticket extra glans, Congolese droom leeft nog

Zaterdagavond heeft ook Noorwegen zich voor het WK geplaatst. Met een klinkende zege in Italië ...

110
110
'Sof in Kazachstan: volgende Duivel ter discussie'

Met wedstrijden tegen Kazachstan en Liechtenstein leken de Rode Duivels deze maand overtuigend en ...

176
176
'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

Het gelijkspel in Kazachstan maakte nog maar eens pijnlijk duidelijk dat de Rode Duivels voor ...

78
78
'Duivelse bom barst: sterkhouders keren zich tegen Garcia'

Dinsdag werken de Rode Duivels tegen Liechtenstein hun laatste interland van het kalenderjaar 2025 ...

1565
1565
'Raskin voor toptransfer: ook Premier League lonkt'

Bij de Rode Duivels is Nicolas Raskin de voorbije maanden stilaan uitgegroeid tot een vaste waarde ...

58
58
Vandenbempt benoemt hét pijnpunt van de Rode Duivels

Het pijnlijke puntenverlies van de Rode Duivels in Kazachstan zindert nog altijd stevig na. Een ...

102
102
Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Romelu Lukaku en Jérémy Doku zijn de enige Rode Duivels die als (flank)aanvallers ...

197
197
Koeman weg bij Oranje? Bondscoach doorbreekt de stilte

In België krijgt Rudi Garcia de volle laag, in Nederland was er ook al veel kritiek op Ronald ...

43
43
Garcia zwaar onder vuur: "Haal hém als bondscoach"

België zal zich dinsdag gaan kwalificeren voor het WK van komende zomer. De Rode Duivels hebben ...

614
614
Frankrijk en Engeland klaren de klus, feest in Oekraïne

Engeland en Frankrijk kwamen vanavond aan de bak, maar voor de twee landen stond er niets meer op ...

92
92
'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

314
314
'Faes topprioriteit: absolute toptransfer lonkt'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

118
118
Doemscenario voor Duivels? "Dan is het tijd om te stoppen"

De Rode Duivels zijn er zaterdag niet in geslaagd hun ticket voor de WK-eindronde te verzilveren. ...

116
116
Straffe woorden: dit denkt Sir Alex Ferguson over Lammens

Om de geblesseerde Thibaut Courtois te vervangen, koos bondscoach Rudi Garcia zaterdag tegen ...

63
63
Mignolet dropt onthulling over 'aanvoerder' Vanaken

De Rode Duivels maakten zaterdagnamiddag allerminst een goede beurt tijdens hun ...

693
693
Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

315
315
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

253
253

Meer sportnieuws