'Club Brugge weigert bod van Sparta Praag'

door
'Club Brugge weigert bod van Sparta Praag'

Het bestuur van Club Brugge zal zijn handen in de komende weken meer dan vol hebben. Blauw-Zwart wil komend seizoen immers meestrijden op meerdere fronten en dus is extra versterking nodig. Daarnaast zullen de Bruggelingen ook een aantal spelers van de hand moeten doen.


Zo zal ook voor Michael Krmencik zal een oplossing gevonden moeten worden. De Tsjechische spits, die maandag met zijn land aantreedt op het EK, werd het voorbije halfjaar uitgeleend aan PAOK. Daar deed hij het meer dan behoorlijk, maar het valt te betwijfelen of de Grieken financieel in staat zijn hem definitief over te nemen. In ieder geval ziet Krmencik een terugkeer naar Brugge zelf niet zitten. Dat liet hij optekenen bij onder meer La Dernière Heure. "Ik wil nooit meer terug naar Brugge. Ik heb met mijn vrouw en mijn familie afgesproken dat we teruggaan naar Tsjechië", vertelde de spits.

UPDATE 21/06
Kremcik kon zich voorlopig niet bepaald in de kijker spelen op het EK. Toch kan hij rekenen op de nodige interesse. Zo blijkt Slavia Praag zijn zinnen te hebben gezet op de bonkige spits. Jaroslav Tvrdik, voorzitter van de Raad van Bestuur, verklaarde in een interview met Slavia TV dat de Tsjechische club inmiddels al een officieel bod heeft uitgebracht op de spits. Tot dusver hield Blauw-Zwart de boot wel telkens af, afwachten of ze dit keer wel bereid zijn om in te gaan op de aanbieding.

UPDATE 24/06

Michael Krmencik moet weg bij Club Brugge, maar door zijn matige uitleenbeurt aan PAOK is de interesse niet al te groot. Sparta Praag wil hem toch aantrekken en legde een voorstel neer in Brugge. De Tsjechen willen de spits huren met aankoopoptie, maar Het Laatste Nieuws meldt dat Club Brugge dat bod heeft geweigerd. Krmencik is met Tsjechië nog altijd actief op het EK.

LEES OOK: De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Goed dat Club dit weigerde?

Meest recent

Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

13
13
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

35
35
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

77
77
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

167
167
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

56
56
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

115
115
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

292
292
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

104
104
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

491
491
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

241
241
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

69
69
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

241
241
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

198
198
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

251
251
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

177
177
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

455
455
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

402
402
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

254
254
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

61
61
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

127
127
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

178
178
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

71
71
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

333
333
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

236
236

Meer sportnieuws