'Club Brugge weigert bod van Sparta Praag'

753 stemmen
'Club Brugge weigert bod van Sparta Praag'

Het bestuur van Club Brugge zal zijn handen in de komende weken meer dan vol hebben. Blauw-Zwart wil komend seizoen immers meestrijden op meerdere fronten en dus is extra versterking nodig. Daarnaast zullen de Bruggelingen ook een aantal spelers van de hand moeten doen.


Zo zal ook voor Michael Krmencik zal een oplossing gevonden moeten worden. De Tsjechische spits, die maandag met zijn land aantreedt op het EK, werd het voorbije halfjaar uitgeleend aan PAOK. Daar deed hij het meer dan behoorlijk, maar het valt te betwijfelen of de Grieken financieel in staat zijn hem definitief over te nemen. In ieder geval ziet Krmencik een terugkeer naar Brugge zelf niet zitten. Dat liet hij optekenen bij onder meer La Dernière Heure. "Ik wil nooit meer terug naar Brugge. Ik heb met mijn vrouw en mijn familie afgesproken dat we teruggaan naar Tsjechië", vertelde de spits.

UPDATE 21/06
Kremcik kon zich voorlopig niet bepaald in de kijker spelen op het EK. Toch kan hij rekenen op de nodige interesse. Zo blijkt Slavia Praag zijn zinnen te hebben gezet op de bonkige spits. Jaroslav Tvrdik, voorzitter van de Raad van Bestuur, verklaarde in een interview met Slavia TV dat de Tsjechische club inmiddels al een officieel bod heeft uitgebracht op de spits. Tot dusver hield Blauw-Zwart de boot wel telkens af, afwachten of ze dit keer wel bereid zijn om in te gaan op de aanbieding.

UPDATE 24/06

Michael Krmencik moet weg bij Club Brugge, maar door zijn matige uitleenbeurt aan PAOK is de interesse niet al te groot. Sparta Praag wil hem toch aantrekken en legde een voorstel neer in Brugge. De Tsjechen willen de spits huren met aankoopoptie, maar Het Laatste Nieuws meldt dat Club Brugge dat bod heeft geweigerd. Krmencik is met Tsjechië nog altijd actief op het EK.

LEES OOK: ‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

Goed dat Club dit weigerde?

Meest recent

SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

5
5
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

26
26
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

157
157
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

423
423
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

60
60
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

170
170
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

111
111
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

119
119
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

224
224
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

36
36
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

37
37
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

143
143
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

460
460
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

223
223
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

209
209
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

134
134
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

86
86
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

438
438
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

334
334
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

144
144
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

136
136
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

25
25
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

128
128
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

568
568
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

349
349

Meer sportnieuws