'Club Brugge weigert bod van Sparta Praag'

753
'Club Brugge weigert bod van Sparta Praag'

Het bestuur van Club Brugge zal zijn handen in de komende weken meer dan vol hebben. Blauw-Zwart wil komend seizoen immers meestrijden op meerdere fronten en dus is extra versterking nodig. Daarnaast zullen de Bruggelingen ook een aantal spelers van de hand moeten doen.


Zo zal ook voor Michael Krmencik zal een oplossing gevonden moeten worden. De Tsjechische spits, die maandag met zijn land aantreedt op het EK, werd het voorbije halfjaar uitgeleend aan PAOK. Daar deed hij het meer dan behoorlijk, maar het valt te betwijfelen of de Grieken financieel in staat zijn hem definitief over te nemen. In ieder geval ziet Krmencik een terugkeer naar Brugge zelf niet zitten. Dat liet hij optekenen bij onder meer La Dernière Heure. "Ik wil nooit meer terug naar Brugge. Ik heb met mijn vrouw en mijn familie afgesproken dat we teruggaan naar Tsjechië", vertelde de spits.

UPDATE 21/06
Kremcik kon zich voorlopig niet bepaald in de kijker spelen op het EK. Toch kan hij rekenen op de nodige interesse. Zo blijkt Slavia Praag zijn zinnen te hebben gezet op de bonkige spits. Jaroslav Tvrdik, voorzitter van de Raad van Bestuur, verklaarde in een interview met Slavia TV dat de Tsjechische club inmiddels al een officieel bod heeft uitgebracht op de spits. Tot dusver hield Blauw-Zwart de boot wel telkens af, afwachten of ze dit keer wel bereid zijn om in te gaan op de aanbieding.

UPDATE 24/06

Michael Krmencik moet weg bij Club Brugge, maar door zijn matige uitleenbeurt aan PAOK is de interesse niet al te groot. Sparta Praag wil hem toch aantrekken en legde een voorstel neer in Brugge. De Tsjechen willen de spits huren met aankoopoptie, maar Het Laatste Nieuws meldt dat Club Brugge dat bod heeft geweigerd. Krmencik is met Tsjechië nog altijd actief op het EK.

LEES OOK: ‘Cercle Brugge hakt knoop door over ontslag Lars Friis’

Goed dat Club dit weigerde?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

19
19
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

24
24
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

31
31
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

23
23
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

63
63
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

118
118
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

117
117
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

255
255
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

254
254
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

115
115
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

208
208
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

173
173
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

247
247
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

307
307
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

207
207
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

94
94
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

251
251
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

52
52
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

139
139
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

962
962

Meer sportnieuws