Bij Club Brugge hebben ze de voorbije dagen vooral uitgaande transfers aangekondigd. Siemen Voet verkaste naar PEC Zwolle en Watford verloste de landskampioen van Emmanuel Dennis, en daar kwam woensdag nog het nieuws bij dat ook Lois Openda bij Vitesse blijft. De spits verlengt zijn contract bij Club met een jaar en wordt het komende seizoen opnieuw verhuurd.
"Ik kijk er naar uit om nog een seizoen voor Vitesse te spelen", toont Openda zich alvast tevreden op de website van Vitesse. "Mijn eerste jaar, waarin we Europees voetbal behaalden, is heel goed bevallen. Dan is het extra mooi om ook met Vitesse uit te komen in de Conference League. Daarnaast willen we natuurlijk weer een goed seizoen in de competitie draaien."
Ook Vitesse is uiteraard in de wolken. "Loïs heeft zich in zijn eerste jaar niet alleen prima ontwikkeld, maar is ook belangrijk geweest voor de ploeg. Zowel Loïs als Vitesse wilden graag nog een jaar langer met elkaar door", aldus technisch directeur Johannes Spors. "Een mooie basis voor een tweede seizoen waarin hij zich weer mag laten zien. Ook dank aan Club Brugge voor het mogelijk maken van de huurperiode na prettige onderhandelingen."