'Anderlecht mag wellicht kruis maken over middenvelder'

door
'Anderlecht mag wellicht kruis maken over middenvelder'

RSC Anderlecht staat volgens verschillende bronnen op punt om afscheid te nemen van Albert Sambi Lokonga. Het paars-witte jeugdproduct is naar verluidt zelf al rond met Arsenal FC en ook op clubniveau lijkt een akkoord in de maak. RSCA zal sowieso een rechtstreekse vervanger aantrekken.

In de voorbije weken werden de Brusselaars alvast gelinkt aan verschillende mogelijke opvolgers voor Lokonga. Onder meer de Argentijn Fausto Vera en de Braziliaan Matheus Martinelli werden genoemd, maar zij lijken te duur uit te vallen. Daarom zou Anderlecht zich nu gemeld hebben bij AS Roma. Zo meldt Il Tempo dat Paars-Wit een officieel bod heeft neergelegd op Ebrima Darboe. Deze 20-jarige Gambiaan ging in 2019 aan de slag binnen de jeugdopleiding van de Romeinen en werkte inmiddels ook een aantal wedstrijden voor de hoofdmacht af.

Om zelf versterking te kunnen halen, wil Roma echter een aantal spelers verkopen en Darboe zou daarvoor in aanmerking komen. Het bestuur zou de aanbieding van Anderlecht in ieder geval al bestuderen. Maar de eindbeslissing zou in handen van José Mourinho liggen. Beslist de nieuwe trainer dat Darboe mag vertrekken, dan is de kans groot dat Paars-Wit zijn slag kan thuishalen. Als de Portugees echter oordeelt dat de middenvelder nog van pas kan komen, kunnen de Brusselaars een transfer vergeten.

UPDATE 14u15
Ook Calciomercato bevestigt nu dat Anderlecht een bod uitgebracht heeft op Darboe, maar meldt tegelijk dat de kans op een transfer momenteel niet bijster groot lijkt. Darboe zou immers juist op het punt staan om zijn contract bij AS Roma te verlengen. Hij zou volgende week zijn handtekening zetten onder een nieuwe overeenkomst tot 2026, die hem jaarlijks zo'n 450.000 euro zou gaan opleveren.

LEES OOK: Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Tegenvaller voor Anderlecht?

Meest recent

Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

12
12
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

69
69
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

53
53
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

42
42
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

161
161
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

91
91
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

122
122
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

352
352
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

49
49
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

141
141
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

428
428
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

141
141
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

199
199
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

263
263
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

443
443
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

241
241
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

558
558
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

426
426
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

231
231
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

56
56
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

320
320
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

213
213
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

941
941
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

926
926
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

751
751

Meer sportnieuws