'Anderlecht mag wellicht kruis maken over middenvelder'

204 stemmen
'Anderlecht mag wellicht kruis maken over middenvelder'

RSC Anderlecht staat volgens verschillende bronnen op punt om afscheid te nemen van Albert Sambi Lokonga. Het paars-witte jeugdproduct is naar verluidt zelf al rond met Arsenal FC en ook op clubniveau lijkt een akkoord in de maak. RSCA zal sowieso een rechtstreekse vervanger aantrekken.

In de voorbije weken werden de Brusselaars alvast gelinkt aan verschillende mogelijke opvolgers voor Lokonga. Onder meer de Argentijn Fausto Vera en de Braziliaan Matheus Martinelli werden genoemd, maar zij lijken te duur uit te vallen. Daarom zou Anderlecht zich nu gemeld hebben bij AS Roma. Zo meldt Il Tempo dat Paars-Wit een officieel bod heeft neergelegd op Ebrima Darboe. Deze 20-jarige Gambiaan ging in 2019 aan de slag binnen de jeugdopleiding van de Romeinen en werkte inmiddels ook een aantal wedstrijden voor de hoofdmacht af.

Om zelf versterking te kunnen halen, wil Roma echter een aantal spelers verkopen en Darboe zou daarvoor in aanmerking komen. Het bestuur zou de aanbieding van Anderlecht in ieder geval al bestuderen. Maar de eindbeslissing zou in handen van José Mourinho liggen. Beslist de nieuwe trainer dat Darboe mag vertrekken, dan is de kans groot dat Paars-Wit zijn slag kan thuishalen. Als de Portugees echter oordeelt dat de middenvelder nog van pas kan komen, kunnen de Brusselaars een transfer vergeten.

UPDATE 14u15
Ook Calciomercato bevestigt nu dat Anderlecht een bod uitgebracht heeft op Darboe, maar meldt tegelijk dat de kans op een transfer momenteel niet bijster groot lijkt. Darboe zou immers juist op het punt staan om zijn contract bij AS Roma te verlengen. Hij zou volgende week zijn handtekening zetten onder een nieuwe overeenkomst tot 2026, die hem jaarlijks zo'n 450.000 euro zou gaan opleveren.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Tegenvaller voor Anderlecht?

Meest recent

'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

139
139
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

23
23
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

44
44
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

115
115
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

520
520
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

303
303
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

334
334
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

35
35
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

222
222
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

31
31
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

582
582
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

507
507
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

355
355
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

86
86
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

417
417
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

380
380
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

151
151
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

702
702
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

292
292
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

329
329

Meer sportnieuws