'Anderlecht mag wellicht kruis maken over middenvelder'

door
'Anderlecht mag wellicht kruis maken over middenvelder'

RSC Anderlecht staat volgens verschillende bronnen op punt om afscheid te nemen van Albert Sambi Lokonga. Het paars-witte jeugdproduct is naar verluidt zelf al rond met Arsenal FC en ook op clubniveau lijkt een akkoord in de maak. RSCA zal sowieso een rechtstreekse vervanger aantrekken.

In de voorbije weken werden de Brusselaars alvast gelinkt aan verschillende mogelijke opvolgers voor Lokonga. Onder meer de Argentijn Fausto Vera en de Braziliaan Matheus Martinelli werden genoemd, maar zij lijken te duur uit te vallen. Daarom zou Anderlecht zich nu gemeld hebben bij AS Roma. Zo meldt Il Tempo dat Paars-Wit een officieel bod heeft neergelegd op Ebrima Darboe. Deze 20-jarige Gambiaan ging in 2019 aan de slag binnen de jeugdopleiding van de Romeinen en werkte inmiddels ook een aantal wedstrijden voor de hoofdmacht af.

Om zelf versterking te kunnen halen, wil Roma echter een aantal spelers verkopen en Darboe zou daarvoor in aanmerking komen. Het bestuur zou de aanbieding van Anderlecht in ieder geval al bestuderen. Maar de eindbeslissing zou in handen van José Mourinho liggen. Beslist de nieuwe trainer dat Darboe mag vertrekken, dan is de kans groot dat Paars-Wit zijn slag kan thuishalen. Als de Portugees echter oordeelt dat de middenvelder nog van pas kan komen, kunnen de Brusselaars een transfer vergeten.

UPDATE 14u15
Ook Calciomercato bevestigt nu dat Anderlecht een bod uitgebracht heeft op Darboe, maar meldt tegelijk dat de kans op een transfer momenteel niet bijster groot lijkt. Darboe zou immers juist op het punt staan om zijn contract bij AS Roma te verlengen. Hij zou volgende week zijn handtekening zetten onder een nieuwe overeenkomst tot 2026, die hem jaarlijks zo'n 450.000 euro zou gaan opleveren.

LEES OOK: Anderlecht moet beslissen: twee talenten terug weg?

Tegenvaller voor Anderlecht?

Meest recent

'Engels grof wild: interesse neemt enorm toe'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

1
1
Anderlecht moet beslissen: twee talenten terug weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

57
57
Italiaanse krant doet gesprek Conte/Lukaku uit de doeken

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

55
55
'Neemt KRC Genk afscheid? Drie spelers ontevreden'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

110
110
Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

61
61
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

153
153
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

36
36
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

201
201
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

326
326
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

419
419
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

107
107
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

181
181
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

321
321
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

284
284
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

283
283
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

213
213
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

383
383
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

85
85
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

120
120
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

120
120
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

65
65
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

122
122
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

100
100
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

311
311

Meer sportnieuws