'Transfer Mata lijkt alweer van de baan'

door
'Transfer Mata lijkt alweer van de baan'

Ook voor landskampioen Club Brugge is de vakantieperiode inmiddels voorbij. De spelers legden in de voorbije dagen hun medische en fysieke proeven af, vanaf volgende week wordt er weer volop getraind. Ondertussen blijft het in Brugge uitkijken naar de transacties op de transfermarkt.

Club wil zich tijdens de mercato op meerdere posities versterken, voorlopig is het echter afwachten tot de eerste directe aanwinst zijn handtekening plaatst. Daar tegenover wist Blauw-Zwart wel nog al zijn sterkhouders aan boord te houden. Al kan ook daar snel verandering in komen. In de voorbije weken werden vooral spelers als Noa Lang, Charles De Ketelaere en Odilon Kossounou aan een mooie transfer gelinkt. Maar volgens Het Laatste Nieuws beweegt er nu ook één en ander rond Clinton Mata. De krant meldt namelijk dat FC Sevilla concreet in de markt is voor de 28-jarige verdediger.

In Andalusië zou hij Jesus Navas kunnen vervangen, diens aflopende contract werd nog steeds niet verlengd. De ervaren Spanjaard wordt er al een tijdje als rechtervleugelback uitgespeeld, een rol die Mata wel moet liggen. Club wil zijn defensieve steunpilaar, die nog tot medio 2024 onder contract staat, uiteraard liefst behouden. Maar een vertrek blijkt niet helemaal uitgesloten. Zo zou de landskampioen zich neerleggen bij een bod van ruim 10 miljoen euro.

UPDATE 23/06
Een mogelijke transfer van Mata naar Sevilla lijkt alweer van de baan te zijn. De rechtsachter was immers in beeld bij de Spaanse topclub als vervanger van Jesus Navas, maar die gaat nu toch zijn contract verlengen. Sevilla-voorzitter José Castro kondigde immers op de clubradio aan dat er een akkoord bereikt werd met het clubicoon voor een nieuw driejarig contract.


Goed nieuws voor Club?

Meest recent

‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

14
14
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

42
42
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

26
26
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

51
51
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

76
76
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

242
242
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

231
231
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

63
63
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

150
150
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

335
335
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

201
201
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

359
359
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

321
321
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

105
105
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

101
101
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

446
446
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

251
251
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

321
321
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

670
670
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

278
278
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

466
466
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

639
639
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

668
668
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

680
680
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

228
228

Meer sportnieuws