'Transfer Mata lijkt alweer van de baan'

215 stemmen
'Transfer Mata lijkt alweer van de baan'

Ook voor landskampioen Club Brugge is de vakantieperiode inmiddels voorbij. De spelers legden in de voorbije dagen hun medische en fysieke proeven af, vanaf volgende week wordt er weer volop getraind. Ondertussen blijft het in Brugge uitkijken naar de transacties op de transfermarkt.

Club wil zich tijdens de mercato op meerdere posities versterken, voorlopig is het echter afwachten tot de eerste directe aanwinst zijn handtekening plaatst. Daar tegenover wist Blauw-Zwart wel nog al zijn sterkhouders aan boord te houden. Al kan ook daar snel verandering in komen. In de voorbije weken werden vooral spelers als Noa Lang, Charles De Ketelaere en Odilon Kossounou aan een mooie transfer gelinkt. Maar volgens Het Laatste Nieuws beweegt er nu ook één en ander rond Clinton Mata. De krant meldt namelijk dat FC Sevilla concreet in de markt is voor de 28-jarige verdediger.

In Andalusië zou hij Jesus Navas kunnen vervangen, diens aflopende contract werd nog steeds niet verlengd. De ervaren Spanjaard wordt er al een tijdje als rechtervleugelback uitgespeeld, een rol die Mata wel moet liggen. Club wil zijn defensieve steunpilaar, die nog tot medio 2024 onder contract staat, uiteraard liefst behouden. Maar een vertrek blijkt niet helemaal uitgesloten. Zo zou de landskampioen zich neerleggen bij een bod van ruim 10 miljoen euro.

UPDATE 23/06
Een mogelijke transfer van Mata naar Sevilla lijkt alweer van de baan te zijn. De rechtsachter was immers in beeld bij de Spaanse topclub als vervanger van Jesus Navas, maar die gaat nu toch zijn contract verlengen. Sevilla-voorzitter José Castro kondigde immers op de clubradio aan dat er een akkoord bereikt werd met het clubicoon voor een nieuw driejarig contract.


LEES OOK: 'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

Goed nieuws voor Club?

Meest recent

Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

155
155
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

32
32
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

24
24
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

239
239
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

151
151
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

108
108
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

146
146
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

216
216
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

137
137
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

443
443
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

68
68
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

139
139
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

36
36
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

513
513
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

120
120
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1508
1508
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

284
284
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

654
654
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

293
293
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

261
261
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

356
356
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

99
99
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

92
92
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

665
665

Meer sportnieuws