'Transfer Mata lijkt alweer van de baan'

door
'Transfer Mata lijkt alweer van de baan'

Ook voor landskampioen Club Brugge is de vakantieperiode inmiddels voorbij. De spelers legden in de voorbije dagen hun medische en fysieke proeven af, vanaf volgende week wordt er weer volop getraind. Ondertussen blijft het in Brugge uitkijken naar de transacties op de transfermarkt.

Club wil zich tijdens de mercato op meerdere posities versterken, voorlopig is het echter afwachten tot de eerste directe aanwinst zijn handtekening plaatst. Daar tegenover wist Blauw-Zwart wel nog al zijn sterkhouders aan boord te houden. Al kan ook daar snel verandering in komen. In de voorbije weken werden vooral spelers als Noa Lang, Charles De Ketelaere en Odilon Kossounou aan een mooie transfer gelinkt. Maar volgens Het Laatste Nieuws beweegt er nu ook één en ander rond Clinton Mata. De krant meldt namelijk dat FC Sevilla concreet in de markt is voor de 28-jarige verdediger.

In Andalusië zou hij Jesus Navas kunnen vervangen, diens aflopende contract werd nog steeds niet verlengd. De ervaren Spanjaard wordt er al een tijdje als rechtervleugelback uitgespeeld, een rol die Mata wel moet liggen. Club wil zijn defensieve steunpilaar, die nog tot medio 2024 onder contract staat, uiteraard liefst behouden. Maar een vertrek blijkt niet helemaal uitgesloten. Zo zou de landskampioen zich neerleggen bij een bod van ruim 10 miljoen euro.

UPDATE 23/06
Een mogelijke transfer van Mata naar Sevilla lijkt alweer van de baan te zijn. De rechtsachter was immers in beeld bij de Spaanse topclub als vervanger van Jesus Navas, maar die gaat nu toch zijn contract verlengen. Sevilla-voorzitter José Castro kondigde immers op de clubradio aan dat er een akkoord bereikt werd met het clubicoon voor een nieuw driejarig contract.


Goed nieuws voor Club?

Meest recent

Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

17
17
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

35
35
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

65
65
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

80
80
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

150
150
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

347
347
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

88
88
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

366
366
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

217
217
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

202
202
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

493
493
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

369
369
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

97
97
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

192
192
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

254
254
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

147
147
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

119
119
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

493
493
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

202
202
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

333
333
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

371
371
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

239
239
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

215
215

Meer sportnieuws