'Transfer Mata lijkt alweer van de baan'

door
'Transfer Mata lijkt alweer van de baan'

Ook voor landskampioen Club Brugge is de vakantieperiode inmiddels voorbij. De spelers legden in de voorbije dagen hun medische en fysieke proeven af, vanaf volgende week wordt er weer volop getraind. Ondertussen blijft het in Brugge uitkijken naar de transacties op de transfermarkt.

Club wil zich tijdens de mercato op meerdere posities versterken, voorlopig is het echter afwachten tot de eerste directe aanwinst zijn handtekening plaatst. Daar tegenover wist Blauw-Zwart wel nog al zijn sterkhouders aan boord te houden. Al kan ook daar snel verandering in komen. In de voorbije weken werden vooral spelers als Noa Lang, Charles De Ketelaere en Odilon Kossounou aan een mooie transfer gelinkt. Maar volgens Het Laatste Nieuws beweegt er nu ook één en ander rond Clinton Mata. De krant meldt namelijk dat FC Sevilla concreet in de markt is voor de 28-jarige verdediger.

In Andalusië zou hij Jesus Navas kunnen vervangen, diens aflopende contract werd nog steeds niet verlengd. De ervaren Spanjaard wordt er al een tijdje als rechtervleugelback uitgespeeld, een rol die Mata wel moet liggen. Club wil zijn defensieve steunpilaar, die nog tot medio 2024 onder contract staat, uiteraard liefst behouden. Maar een vertrek blijkt niet helemaal uitgesloten. Zo zou de landskampioen zich neerleggen bij een bod van ruim 10 miljoen euro.

UPDATE 23/06
Een mogelijke transfer van Mata naar Sevilla lijkt alweer van de baan te zijn. De rechtsachter was immers in beeld bij de Spaanse topclub als vervanger van Jesus Navas, maar die gaat nu toch zijn contract verlengen. Sevilla-voorzitter José Castro kondigde immers op de clubradio aan dat er een akkoord bereikt werd met het clubicoon voor een nieuw driejarig contract.


Goed nieuws voor Club?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

37
37
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

12
12
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

110
110
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

173
173
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

538
538
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

106
106
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

33
33
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

319
319
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

88
88
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

541
541
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

519
519
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

401
401
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

54
54
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1032
1032
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

289
289
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

443
443
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

82
82
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1208
1208
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

115
115
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

225
225
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

353
353
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

475
475
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

369
369
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws