'Transfer Mata lijkt alweer van de baan'

215 stemmen
'Transfer Mata lijkt alweer van de baan'

Ook voor landskampioen Club Brugge is de vakantieperiode inmiddels voorbij. De spelers legden in de voorbije dagen hun medische en fysieke proeven af, vanaf volgende week wordt er weer volop getraind. Ondertussen blijft het in Brugge uitkijken naar de transacties op de transfermarkt.

Club wil zich tijdens de mercato op meerdere posities versterken, voorlopig is het echter afwachten tot de eerste directe aanwinst zijn handtekening plaatst. Daar tegenover wist Blauw-Zwart wel nog al zijn sterkhouders aan boord te houden. Al kan ook daar snel verandering in komen. In de voorbije weken werden vooral spelers als Noa Lang, Charles De Ketelaere en Odilon Kossounou aan een mooie transfer gelinkt. Maar volgens Het Laatste Nieuws beweegt er nu ook één en ander rond Clinton Mata. De krant meldt namelijk dat FC Sevilla concreet in de markt is voor de 28-jarige verdediger.

In Andalusië zou hij Jesus Navas kunnen vervangen, diens aflopende contract werd nog steeds niet verlengd. De ervaren Spanjaard wordt er al een tijdje als rechtervleugelback uitgespeeld, een rol die Mata wel moet liggen. Club wil zijn defensieve steunpilaar, die nog tot medio 2024 onder contract staat, uiteraard liefst behouden. Maar een vertrek blijkt niet helemaal uitgesloten. Zo zou de landskampioen zich neerleggen bij een bod van ruim 10 miljoen euro.

UPDATE 23/06
Een mogelijke transfer van Mata naar Sevilla lijkt alweer van de baan te zijn. De rechtsachter was immers in beeld bij de Spaanse topclub als vervanger van Jesus Navas, maar die gaat nu toch zijn contract verlengen. Sevilla-voorzitter José Castro kondigde immers op de clubradio aan dat er een akkoord bereikt werd met het clubicoon voor een nieuw driejarig contract.


Goed nieuws voor Club?

Meest recent

'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

0
0
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

16
16
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

41
41
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

39
39
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

246
246
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

49
49
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

31
31
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

451
451
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

518
518
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

79
79
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

158
158
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

16
16
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

268
268
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

166
166
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

98
98
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

158
158
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

320
320
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

284
284
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

114
114
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

450
450
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

750
750
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

149
149
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

341
341
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

176
176

Meer sportnieuws