Club Brugge legt Openda langer vast en verhuurt hem opnieuw

231 stemmen
Club Brugge legt Openda langer vast en verhuurt hem opnieuw

Landskampioen Club Brugge hervatte maandag weer met trainen. Coach Philippe Clement, die zijn contract verlengde voor onbepaalde duur, werkte de eerste sessies af met grotendeels dezelfde spelersgroep als vorig seizoen. Maar binnen enkele weken ziet die selectie er allicht weer helemaal anders uit.

Tijdens de contractonderhandelingen kreeg Clement naar verluidt de garanties dat zijn kern versterkt zou worden, er mogen dus nog een aantal aanwinsten verwacht worden. Daarnaast gaat er ook aan uitgaande zijde één en ander bewegen. Zo is de kans groot dat Loïs Openda opnieuw zal vertrekken. Volgens De Telegraaf is Club momenteel in 'vergevorderde onderhandeling' met Vitesse over een verlenging van zijn huurbeurt.

UPDATE 22u22

Er is dus nog geen uitsluitsel over het verlengen van de uitleenbeurt van Openda en dat zou vooral aan Club liggen. De Gelderlander meldt dat Vitesse en Openda al een akkoord bereikt hebben, maar dat Club Brugge nog zijn goedkeuring voor de deal moet geven. Bij Vitesse willen ze alvast dat de deal snel rond komt. "Het wachten is op Club Brugge en Openda. Voor mij is hij een heel belangrijke pion in het nieuwe seizoen. Ik ben optimistisch dat alles rond komt", stelde trainer Thomas Letsch na de eerste training.

UPDATE 23/06
Bij Vitesse hebben ze uiteindelijk hun zin gekregen, want Club Brugge heeft woensdagmiddag aangekondigd dat Openda ook volgend seizoen in Arnhem zal spelen. Tegelijk verlengt de spits wel zijn contract bij Blauw-Zwart met één jaar, waardoor hij voortaan vastligt tot 2024. Op die manier dekt Club zich in voor volgende zomer, want dan zit het in een sterkere positie met het oog op een eventuele definitieve transfer.


LEES OOK: Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Goede zet van Club?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

29
29
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

23
23
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

24
24
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

72
72
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

68
68
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

77
77
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

60
60
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

94
94
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

35
35
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

86
86
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

154
154
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

223
223
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

503
503
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

174
174
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

463
463
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

862
862
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

368
368
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

177
177
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

702
702
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

601
601
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

183
183
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws