Club Brugge legt Openda langer vast en verhuurt hem opnieuw

door
Club Brugge legt Openda langer vast en verhuurt hem opnieuw

Landskampioen Club Brugge hervatte maandag weer met trainen. Coach Philippe Clement, die zijn contract verlengde voor onbepaalde duur, werkte de eerste sessies af met grotendeels dezelfde spelersgroep als vorig seizoen. Maar binnen enkele weken ziet die selectie er allicht weer helemaal anders uit.

Tijdens de contractonderhandelingen kreeg Clement naar verluidt de garanties dat zijn kern versterkt zou worden, er mogen dus nog een aantal aanwinsten verwacht worden. Daarnaast gaat er ook aan uitgaande zijde één en ander bewegen. Zo is de kans groot dat Loïs Openda opnieuw zal vertrekken. Volgens De Telegraaf is Club momenteel in 'vergevorderde onderhandeling' met Vitesse over een verlenging van zijn huurbeurt.

UPDATE 22u22

Er is dus nog geen uitsluitsel over het verlengen van de uitleenbeurt van Openda en dat zou vooral aan Club liggen. De Gelderlander meldt dat Vitesse en Openda al een akkoord bereikt hebben, maar dat Club Brugge nog zijn goedkeuring voor de deal moet geven. Bij Vitesse willen ze alvast dat de deal snel rond komt. "Het wachten is op Club Brugge en Openda. Voor mij is hij een heel belangrijke pion in het nieuwe seizoen. Ik ben optimistisch dat alles rond komt", stelde trainer Thomas Letsch na de eerste training.

UPDATE 23/06
Bij Vitesse hebben ze uiteindelijk hun zin gekregen, want Club Brugge heeft woensdagmiddag aangekondigd dat Openda ook volgend seizoen in Arnhem zal spelen. Tegelijk verlengt de spits wel zijn contract bij Blauw-Zwart met één jaar, waardoor hij voortaan vastligt tot 2024. Op die manier dekt Club zich in voor volgende zomer, want dan zit het in een sterkere positie met het oog op een eventuele definitieve transfer.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

Goede zet van Club?

Meest recent

Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

3
3
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

23
23
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

18
18
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

24
24
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

52
52
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

105
105
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

37
37
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

210
210
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

99
99
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

90
90
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

228
228
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

145
145
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

289
289
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

515
515
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

72
72
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

327
327
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

486
486
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

168
168
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

153
153
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

719
719
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

92
92
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

455
455
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

240
240
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

374
374

Meer sportnieuws