Emile Mpenza heeft zijn transfer ook helemaal beet

door
Emile Mpenza heeft zijn transfer ook helemaal beet

Sinds hij in 2009 afscheid nam als speler, bleef het relatief stil rond Mbo Mpenza. De ex-spits was enkele maanden actief als scout voor Anderlecht in de maanden na zijn pensioen, maar sindsdien werkte hij niet meer voor een club en focuste zich op sociale projecten. Twaalf jaar later zou Mpenza echter zijn wederoptreden maken in de wereld van het clubvoetbal.


Volgens La Dernière Heure zal de oudste van de twee broers maandag voorgesteld worden als nieuwe sportief directeur van Moeskroen. En Les Hurlus hebben hun vizier naar verluidt op nog een andere bekende naam uit het Belgische voetbal gericht. Volgens Het Laatste Nieuws doet het gerucht namelijk de ronde dat niemand minder dan Enzo Scifo zijn opwachting zal maken als nieuwe hoofdcoach van de Henegouwers. Emile Mpenza, momenteel actief in de sportieve omkadering van Antwerp FC, wordt dan weer getipt als zijn assistent.

UPDATE 22/06
De oudste Mpenza werd inmiddels al officieel aangekondigd als nieuwe TD bij Moeskroen en sinds dinsdagmiddag is ook de aanstelling van Scifo een feit. Dat maakten de Henegouwers via hun officiële kanalen bekend. De voormalige Rode Duivel tekende voor twee seizoen met optie tot een derde. Scifo moet de club dus weer naar promotie leiden. Allicht krijgt hij in zijn staff nog versterking van Emile Mpenza.

UPDATE 23/06

Moeskroen heeft nog een grote naam aan zijn technische staf toegevoegd. Les Hurlus hebben meegedeeld dat Emile Mpenza de T2 wordt van Enzo Scifo. De voormalige aanvaller van Moeskroen komt over van Royal Antwerp FC, waar hij de afgelopen jaren werkzaam was. Daar mocht hij zich vooral bezighouden met de jeugd.

Goede zet van Moeskroen?

Meest recent

'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

4
4
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

15
15
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

13
13
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

136
136
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

76
76
Vierde Gouden Schoen op komst? Vanaken tipt opvallende concurrent

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

143
143
'Hayen moet slikken: publiekslieveling plots naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

165
165
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

230
230
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

156
156
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

39
39
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

147
147
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

386
386
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

178
178
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

196
196
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

66
66
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

172
172
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

224
224
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

636
636
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

243
243
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

61
61
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

474
474
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

448
448
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

89
89
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1299
1299
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

689
689

Meer sportnieuws