Proto reageert op gerucht omtrent Moeskroen

door
Proto reageert op gerucht omtrent Moeskroen

Sinds hij in 2009 afscheid nam als speler, bleef het relatief stil rond Mbo Mpenza. De ex-spits was enkele maanden actief als scout voor Anderlecht in de maanden na zijn pensioen, maar sindsdien werkte hij niet meer voor een club en focuste zich op sociale projecten. Twaalf jaar later zou Mpenza echter zijn wederoptreden maken in de wereld van het clubvoetbal.


Volgens La Dernière Heure zal de oudste van de twee broers maandag voorgesteld worden als nieuwe sportief directeur van Moeskroen. En Les Hurlus hebben hun vizier naar verluidt op nog een andere bekende naam uit het Belgische voetbal gericht. Volgens Het Laatste Nieuws doet het gerucht namelijk de ronde dat niemand minder dan Enzo Scifo zijn opwachting zal maken als nieuwe hoofdcoach van de Henegouwers. Emile Mpenza, momenteel actief in de sportieve omkadering van Antwerp FC, wordt dan weer getipt als zijn assistent.

UPDATE 22/06
De oudste Mpenza werd inmiddels al officieel aangekondigd als nieuwe TD bij Moeskroen en sinds dinsdagmiddag is ook de aanstelling van Scifo een feit. Dat maakten de Henegouwers via hun officiële kanalen bekend. De voormalige Rode Duivel tekende voor twee seizoen met optie tot een derde. Scifo moet de club dus weer naar promotie leiden. Allicht krijgt hij in zijn staff nog versterking van Emile Mpenza 

UPDATE 15u

Silvio Proto wordt dan toch niet de keeperstrainer van Moeskroen. Dat liet de voormalige doelman van Anderlecht en de Rode Duivels weten via twitter. “Een kleine verduidelijking: ik word geen keeperstrainer van Moeskroen en ga niet in de staf van een ander team. Ik geniet meer dan ooit van mijn nieuwe leven. Ik heb eindelijk tijd voor mijn hobby's en mijn gezin, dat zou ik voor niets willen opofferen.”

Jammer voor Moeskroen?

Meest recent

Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

18
18
Vanhaezebrouck ziet één grote fout bij Club Brugge

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

21
21
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

94
94
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

70
70
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

130
130
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

83
83
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

143
143
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

188
188
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

151
151
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

145
145
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

33
33
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

210
210
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

410
410
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

308
308
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

164
164
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

61
61
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

157
157
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

125
125
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

463
463
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

153
153
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

296
296
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

60
60
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

74
74
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

413
413
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208

Meer sportnieuws