In België begint iedereen stilaan te rekenen. Wie wordt de tegenstander in de 1/8ste finales? Bondscoach Roberto Martinez is er niet mee bezig. Hij ziet wel een aantal sterke landen op het EK.

"Wales vind ik indrukwekkend. Italië ook. Maar ik heb niet alle matchen kunnen zien. Ik heb wel Portugal-Duitsland bekeken: een goeie partij!. Spanje en Engeland? Misschien zijn ze wat minder, maar dat kan allemaal snel keren in een toernooi. Die twee landen zijn sterker dan wat ze tot nu toe getoond hebben”, zegt hij aan Sporza.
Martinez beseft dat België toch vol aan de bak zal moeten tegen sterke landen. “En natuurlijk blijft Frankrijk te duchten. Maar zoals gezegd: als we ver willen geraken, moet je ze allemaal kunnen kloppen."
POLL: Is Wales een verrassing?