'Antwerp vond opvallend akkoord met Fenerbahçe omtrent Frey'

door
'Antwerp vond opvallend akkoord met Fenerbahçe omtrent Frey'

Vermits het stamnummer één er straks al moet staan in de laatste voorronde van de Europa League, gaat ook de voorbereiding bij Antwerp FC weldra van start. Al zal het voor nieuwe coach Brian Priske in eerste instantie niet gemakkelijk werken zijn. Zo moet er nog serieus aan zijn spelersselectie gesleuteld worden.


Ten opzichte van vorig seizoen nam RAFC al afscheid van een aantal huurlingen en spelers die hun contract zagen aflopen. Bij anderen wil men de overeenkomst dan weer verlengen, terwijl enkele sterkhouders mikken op een stap hogerop. Daarnaast wil de Great Old uiteraard ook nog versterking aantrekken. En daarbij is het vizier onder meer gericht op een revelatie van vorig seizoen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Michael Frey.

UPDATE 19u24

De interesse van Antwerp FC heeft zich nu vertaald in een daadwerkelijke overgang. De Great Old meldt op zijn website dat Michael Frey overkomt van Fenerbahçe. De 26-jarige Zwitser tekent voor drie seizoenen. Frey liet het voorbije seizoen knappe dingen zien bij Waasland-Beveren en wist er maar liefst 17 keer raak te treffen. De aanvaller speelde in het verleden ook voor BSC Young Boys, LOSC Lille, FC Luzern, FC Zürich en 1. FC Nürnberg. 

UPDATE 20/06

Royal Antwerp FC haalde Michael Frey in huis. De aanvaller komt over van Fenerbahçe en volgens Turkse media kost de spits Antwerp voorlopig niets…. Volgens de Turkse journalist Ekrem Konur komt Frey gratis naar Antwerp, maar kan Fenerbahçe nog het nodige geld opstrijken door bepaalde bonussen. Frey moet bij Antwerp mogelijk de concurrentie aangaan met Dieumerci Mbokani, die zijn contract wel nog niet openbrak.

LEES OOK: 'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

Goed gedaan van Antwerp?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

2
2
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

5
5
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

71
71
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

110
110
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

88
88
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

214
214
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

216
216
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

110
110
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

492
492
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

132
132
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

44
44
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

44
44
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

157
157
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

161
161
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

540
540
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

123
123
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

217
217
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

50
50
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

174
174
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

363
363
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

158
158
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

102
102
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

426
426

Meer sportnieuws