'Antwerp vond opvallend akkoord met Fenerbahçe omtrent Frey'

door
'Antwerp vond opvallend akkoord met Fenerbahçe omtrent Frey'

Vermits het stamnummer één er straks al moet staan in de laatste voorronde van de Europa League, gaat ook de voorbereiding bij Antwerp FC weldra van start. Al zal het voor nieuwe coach Brian Priske in eerste instantie niet gemakkelijk werken zijn. Zo moet er nog serieus aan zijn spelersselectie gesleuteld worden.


Ten opzichte van vorig seizoen nam RAFC al afscheid van een aantal huurlingen en spelers die hun contract zagen aflopen. Bij anderen wil men de overeenkomst dan weer verlengen, terwijl enkele sterkhouders mikken op een stap hogerop. Daarnaast wil de Great Old uiteraard ook nog versterking aantrekken. En daarbij is het vizier onder meer gericht op een revelatie van vorig seizoen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Michael Frey.

UPDATE 19u24

De interesse van Antwerp FC heeft zich nu vertaald in een daadwerkelijke overgang. De Great Old meldt op zijn website dat Michael Frey overkomt van Fenerbahçe. De 26-jarige Zwitser tekent voor drie seizoenen. Frey liet het voorbije seizoen knappe dingen zien bij Waasland-Beveren en wist er maar liefst 17 keer raak te treffen. De aanvaller speelde in het verleden ook voor BSC Young Boys, LOSC Lille, FC Luzern, FC Zürich en 1. FC Nürnberg. 

UPDATE 20/06

Royal Antwerp FC haalde Michael Frey in huis. De aanvaller komt over van Fenerbahçe en volgens Turkse media kost de spits Antwerp voorlopig niets…. Volgens de Turkse journalist Ekrem Konur komt Frey gratis naar Antwerp, maar kan Fenerbahçe nog het nodige geld opstrijken door bepaalde bonussen. Frey moet bij Antwerp mogelijk de concurrentie aangaan met Dieumerci Mbokani, die zijn contract wel nog niet openbrak.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Goed gedaan van Antwerp?

Meest recent

D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

41
41
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

15
15
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

138
138
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

197
197
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

120
120
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

274
274
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

71
71
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

60
60
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

501
501
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

603
603
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

81
81
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

79
79
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

125
125
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1556
1556
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

163
163
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

226
226
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

52
52
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1360
1360
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

512
512
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55

Meer sportnieuws