EXCLUSIEF: "Lazio dacht er nooit aan om Hoedt te houden"

door
EXCLUSIEF:

RSC Anderlecht wist uit te pakken met de transfer van Wesley Hoedt. Hij komt definitief over van Southampton en tekende voor vier jaar. De Nederlander speelde afgelopen seizoen voor Lazio, maar dat was geen succes. Onze redactie polste bij de Italiaanse journalist Giacomo Iacobellis naar het seizoen van Hoedt. 

“Hoedt kende geen goed seizoen, al was het beter dan in zijn eerste periode bij Lazio. Hij deed enkele blunders, zoals tegen Atalanta in de Coppa Italia, maar zijn attitude was goed. Hij schikte zich van dag één in zijn rol als back-up. Al moeten we eerlijk zijn, hij was één van de zwakke schakels in het team van Simone Inzaghi", vertelt hij aan onze redactie. 



In het eerste deel van het seizoen kwam Hoedt nog veelvuldig aan spelen toe. Zo speelde hij in de Champions League onder meer mee op het veld van Club Brugge. Daar werkte hij een goede wedstrijd af. Na Nieuwjaar kwam Hoedt nog maar amper aan de bak. "Dat kwam omdat hij een aantal fouten maakte tijdens zijn matchen en nadien keerden een aantal jongens achterin terug in het team. Daardoor speelde Hoedt in het tweede deel van het seizoen nog maar weinig voor Lazio."

In totaal startte hij 17 keer in de basis en viel de linkspoot 9 keer in. 



 De Italiaanse subtopper huurde de ex-speler van AZ en Royal Antwerp FC voor één miljoen euro. Het was nooit een optie dat Lazio hem definitief ging overnemen van Southampton. “Neen, daarvoor liet hij te weinig zien. Hoedt heeft nu een club nodig waar hij vertrouwen krijgt en veel kan spelen, wat hij bij Anderlecht kan terugvinden."

Bij RSCA hopen ze alvast dat Hoedt de prestaties uit zijn periode bij Antwerp kan herhalen. Toen liet hij een uitstekende indruk achter. Met zijn leiderschap, fysieke aanwezigheid en uitvoetballend vermogen kan hij de club het nodige bijbrengen.

CR

LEES OOK: Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Gaat Hoedt schitteren bij RSCA?

Meest recent

Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

4
4
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

7
7
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

22
22
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

83
83
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

83
83
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

231
231
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

33
33
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

78
78
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

153
153
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

37
37
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

55
55
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

35
35
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

139
139
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

262
262
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

75
75
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

42
42
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

172
172
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

247
247
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

191
191
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

347
347
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

598
598
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

220
220
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

307
307

Meer sportnieuws