EXCLUSIEF: "Lazio dacht er nooit aan om Hoedt te houden"

door
EXCLUSIEF:

RSC Anderlecht wist uit te pakken met de transfer van Wesley Hoedt. Hij komt definitief over van Southampton en tekende voor vier jaar. De Nederlander speelde afgelopen seizoen voor Lazio, maar dat was geen succes. Onze redactie polste bij de Italiaanse journalist Giacomo Iacobellis naar het seizoen van Hoedt. 

“Hoedt kende geen goed seizoen, al was het beter dan in zijn eerste periode bij Lazio. Hij deed enkele blunders, zoals tegen Atalanta in de Coppa Italia, maar zijn attitude was goed. Hij schikte zich van dag één in zijn rol als back-up. Al moeten we eerlijk zijn, hij was één van de zwakke schakels in het team van Simone Inzaghi", vertelt hij aan onze redactie. 



In het eerste deel van het seizoen kwam Hoedt nog veelvuldig aan spelen toe. Zo speelde hij in de Champions League onder meer mee op het veld van Club Brugge. Daar werkte hij een goede wedstrijd af. Na Nieuwjaar kwam Hoedt nog maar amper aan de bak. "Dat kwam omdat hij een aantal fouten maakte tijdens zijn matchen en nadien keerden een aantal jongens achterin terug in het team. Daardoor speelde Hoedt in het tweede deel van het seizoen nog maar weinig voor Lazio."

In totaal startte hij 17 keer in de basis en viel de linkspoot 9 keer in. 



 De Italiaanse subtopper huurde de ex-speler van AZ en Royal Antwerp FC voor één miljoen euro. Het was nooit een optie dat Lazio hem definitief ging overnemen van Southampton. “Neen, daarvoor liet hij te weinig zien. Hoedt heeft nu een club nodig waar hij vertrouwen krijgt en veel kan spelen, wat hij bij Anderlecht kan terugvinden."

Bij RSCA hopen ze alvast dat Hoedt de prestaties uit zijn periode bij Antwerp kan herhalen. Toen liet hij een uitstekende indruk achter. Met zijn leiderschap, fysieke aanwezigheid en uitvoetballend vermogen kan hij de club het nodige bijbrengen.

CR

LEES OOK: Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Gaat Hoedt schitteren bij RSCA?

Meest recent

Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

10
10
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

24
24
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

140
140
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

141
141
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

48
48
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

35
35
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

84
84
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

213
213
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

152
152
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

216
216
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

151
151
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

317
317
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

86
86
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

60
60
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

122
122
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

307
307
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

215
215
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

78
78
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

197
197
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

129
129
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

64
64
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

802
802
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

952
952
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

480
480

Meer sportnieuws