EXCLUSIEF: "Lazio dacht er nooit aan om Hoedt te houden"

door
EXCLUSIEF:

RSC Anderlecht wist uit te pakken met de transfer van Wesley Hoedt. Hij komt definitief over van Southampton en tekende voor vier jaar. De Nederlander speelde afgelopen seizoen voor Lazio, maar dat was geen succes. Onze redactie polste bij de Italiaanse journalist Giacomo Iacobellis naar het seizoen van Hoedt. 

“Hoedt kende geen goed seizoen, al was het beter dan in zijn eerste periode bij Lazio. Hij deed enkele blunders, zoals tegen Atalanta in de Coppa Italia, maar zijn attitude was goed. Hij schikte zich van dag één in zijn rol als back-up. Al moeten we eerlijk zijn, hij was één van de zwakke schakels in het team van Simone Inzaghi", vertelt hij aan onze redactie. 



In het eerste deel van het seizoen kwam Hoedt nog veelvuldig aan spelen toe. Zo speelde hij in de Champions League onder meer mee op het veld van Club Brugge. Daar werkte hij een goede wedstrijd af. Na Nieuwjaar kwam Hoedt nog maar amper aan de bak. "Dat kwam omdat hij een aantal fouten maakte tijdens zijn matchen en nadien keerden een aantal jongens achterin terug in het team. Daardoor speelde Hoedt in het tweede deel van het seizoen nog maar weinig voor Lazio."

In totaal startte hij 17 keer in de basis en viel de linkspoot 9 keer in. 



 De Italiaanse subtopper huurde de ex-speler van AZ en Royal Antwerp FC voor één miljoen euro. Het was nooit een optie dat Lazio hem definitief ging overnemen van Southampton. “Neen, daarvoor liet hij te weinig zien. Hoedt heeft nu een club nodig waar hij vertrouwen krijgt en veel kan spelen, wat hij bij Anderlecht kan terugvinden."

Bij RSCA hopen ze alvast dat Hoedt de prestaties uit zijn periode bij Antwerp kan herhalen. Toen liet hij een uitstekende indruk achter. Met zijn leiderschap, fysieke aanwezigheid en uitvoetballend vermogen kan hij de club het nodige bijbrengen.

CR

LEES OOK: ‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

Gaat Hoedt schitteren bij RSCA?

Meest recent

Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

9
9
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

132
132
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

47
47
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

128
128
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

140
140
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

50
50
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

148
148
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

500
500
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

108
108
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

60
60
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

563
563
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

370
370
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

27
27
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

69
69
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

92
92
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

526
526
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

424
424
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

150
150
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

46
46
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

121
121
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

123
123
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

402
402
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

294
294
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

390
390
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

516
516

Meer sportnieuws