TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Barça-talent, Club vangt bot'

457 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Barça-talent, Club vangt bot'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht heeft donderdag nog eens toegeslagen op de transfermarkt. Het verraste iedereen door de komst van Wesley Hoedt aan te kondigen. De Nederlandse verdediger komt definitief over van Southampton en tekende een contract tot 2025. Hoedt werd de voorbije seizoenen door de Engelsen uitgeleend aan Antwerp en Lazio.



Maar Paars-Wit is met zijn komst nog lang niet klaar op de transfermarkt. Vooral offensieve versterking lijkt nog zeer welkom en daarvoor zou Anderlecht lonken naar FC Barcelona. Ze zouden namelijk de 19-jarige Konrad de la Fuente graag willen huren van de Catalanen. Ook OGC Nice wil de Amerikaanse international graag, maar hij lijkt naar Olympique Marseille te gaan trekken. Die club wil namelijk zijn volledige loon overnemen en biedt ook een aankoopoptie van 5 miljoen euro.

Anderlecht zou daarom kunnen doorschakelen naar Yan Dhanda, die volgens Engelse media in beeld is. De 22-jarige Engelsman komt tegenwoordig uit voor Swansea City, waar hij nog maar één jaar contract heeft. Hij zal dus mogelijk voor een zacht prijsje op te halen zijn. 



Daarnaast zou ook de definitieve komst van Majeed Ashimeru definitief afgerond moeten worden. De Ghanees zou donderdag zijn medische proeven afgelegd hebben, waardoor in principe vrijdag de handtekeningen gezet kunnen worden onder een overeenkomst voor vier seizoenen. Anderlecht zou minder dan 2 miljoen euro overmaken aan RB Salzburg.

Aan uitgaande zijde lijkt het er alsmaar meer op dat Albert Sambi Lokonga zal vertrekken. De middenvelder zou wel geen oren hebben naar de belangstelling van Atalanta, omwille van de tegenvallende ervaringen van broer Paul-José Mpoku in de Serie A. Daardoor lijkt hij zijn keuze te zullen gaan maken tussen Arsenal en Sevilla.



Bij Club Brugge mogen ze de komst van Yerson Mosquera definitief uit het hoofd zetten. Het was nochtans volledig rond met de Colombiaanse verdediger en diens club Atletico Nacional, maar net toen Mosquera op het punt stond naar België te komen om zijn contract te tekenen, sprong Wolverhampton in de dans. De Wolves rondden donderdag zijn komst af.

Daarnaast blijft er in Brugge veel interesse binnenlopen voor Charles De Ketelaere. In Italië klinkt het nu dat Atalanta wil doordrukken voor zijn komst en dat ze daarvoor 12 miljoen euro plus bonussen veil zouden hebben. Dat bedrag zal echter nog steeds veel te weinig zijn voor Club, bovendien is De Ketelaere zelf ook niet gehaast om te vertrekken.



Antwerp heeft zijn aanval nog wat versterkt. De Great Old kondigde namelijk de komst aan van Michael Frey, die het vorig seizoen uitstekend deed bij Waasland-Beveren. De Zwitser wordt definitief overgenomen van Fenerbahçe en tekende voor drie seizoenen op de Bosuil.

BUITENLAND

Sergio Ramos heeft Real Madrid definitief verlaten en dus is het nu de vraag waar de ervaren verdediger volgend seizoen zal spelen. Paris Saint-Germain zou de beste papieren hebben om hem binnen te halen, want ze zouden al bij Ramos geïnformeerd hebben. De Spanjaard zou een transfer naar Parijs ook zien zitten.



Danny Vukovic heeft nog een mooie transfer gemaakt. De Australische doelman zat drie maanden zonder club na zijn vertrek bij KRC Genk, maar gaat nu in de Eredivisie aan de slag. De 36-jarige tekende een contract voor twee seizoenen met optie bij NEC.

LEES OOK: Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Zal Hoedt een meerwaarde zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

0
0
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

3
3
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

158
158
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

149
149
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

70
70
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

254
254
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

461
461
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

408
408
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

305
305
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

454
454
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

127
127
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

152
152
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

89
89
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

93
93
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

193
193
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

305
305
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

660
660
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

162
162
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

89
89
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

285
285
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

427
427
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

259
259
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

304
304
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

117
117

Meer sportnieuws