Antwerp heeft nieuwe aanvaller officieel beet

387 stemmen
Antwerp heeft nieuwe aanvaller officieel beet

Vermits het stamnummer één er straks al moet staan in de laatste voorronde van de Europa League, gaat ook de voorbereiding bij Antwerp FC weldra van start. Al zal het voor nieuwe coach Brian Priske in eerste instantie niet gemakkelijk werken zijn. Zo moet er nog serieus aan zijn spelersselectie gesleuteld worden.


Ten opzichte van vorig seizoen nam RAFC al afscheid van een aantal huurlingen en spelers die hun contract zagen aflopen. Bij anderen wil men de overeenkomst dan weer verlengen, terwijl enkele sterkhouders mikken op een stap hogerop. Daarnaast wil de Great Old uiteraard ook nog versterking aantrekken. En daarbij is het vizier onder meer gericht op een revelatie van vorig seizoen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Michael Frey.

De Zwitserse spits blonk de voorbije maanden uit als huurling bij Waasland-Beveren, maar daar was hij onhoudbaar geworden na de degradatie. De voorbije weken werd hij vanuit Turkije alvast gelinkt aan verschillende (Belgische) clubs. En nu zou dus ook Antwerp zijn zinnen hebben gezet op de 26-jarige. Frey is momenteel wel nog eigendom van Fenerbahçe. Er zal dus een akkoord gevonden moeten worden met de Turkse grootmacht, hoeveel de spits precies moet kosten is voorlopig niet bekend.

UPDATE 19u24

De interesse van Antwerp FC heeft zich nu vertaald in een daadwerkelijke overgang. De Great Old meldt op zijn website dat Michael Frey overkomt van Fenerbahçe. De 26-jarige Zwitser tekent voor drie seizoenen. Frey liet het voorbije seizoen knappe dingen zien bij Waasland-Beveren en wist er maar liefst 17 keer raak te treffen. De aanvaller speelde in het verleden ook voor BSC Young Boys, LOSC Lille, FC Luzern, FC Zürich en 1. FC Nürnberg. 

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off
123

Goede aanwinst voor Antwerp?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

30
30
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

109
109
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

28
28
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

123
123
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

63
63
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

55
55
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

140
140
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

224
224
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

324
324
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

181
181
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

521
521
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

56
56
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

318
318
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

245
245
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

357
357
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

239
239
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

166
166
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

214
214
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

165
165
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

65
65
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

630
630
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

50
50
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

285
285
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

110
110

Meer sportnieuws