Antwerp heeft nieuwe aanvaller officieel beet

door
Antwerp heeft nieuwe aanvaller officieel beet

Vermits het stamnummer één er straks al moet staan in de laatste voorronde van de Europa League, gaat ook de voorbereiding bij Antwerp FC weldra van start. Al zal het voor nieuwe coach Brian Priske in eerste instantie niet gemakkelijk werken zijn. Zo moet er nog serieus aan zijn spelersselectie gesleuteld worden.


Ten opzichte van vorig seizoen nam RAFC al afscheid van een aantal huurlingen en spelers die hun contract zagen aflopen. Bij anderen wil men de overeenkomst dan weer verlengen, terwijl enkele sterkhouders mikken op een stap hogerop. Daarnaast wil de Great Old uiteraard ook nog versterking aantrekken. En daarbij is het vizier onder meer gericht op een revelatie van vorig seizoen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Michael Frey.

De Zwitserse spits blonk de voorbije maanden uit als huurling bij Waasland-Beveren, maar daar was hij onhoudbaar geworden na de degradatie. De voorbije weken werd hij vanuit Turkije alvast gelinkt aan verschillende (Belgische) clubs. En nu zou dus ook Antwerp zijn zinnen hebben gezet op de 26-jarige. Frey is momenteel wel nog eigendom van Fenerbahçe. Er zal dus een akkoord gevonden moeten worden met de Turkse grootmacht, hoeveel de spits precies moet kosten is voorlopig niet bekend.

UPDATE 19u24

De interesse van Antwerp FC heeft zich nu vertaald in een daadwerkelijke overgang. De Great Old meldt op zijn website dat Michael Frey overkomt van Fenerbahçe. De 26-jarige Zwitser tekent voor drie seizoenen. Frey liet het voorbije seizoen knappe dingen zien bij Waasland-Beveren en wist er maar liefst 17 keer raak te treffen. De aanvaller speelde in het verleden ook voor BSC Young Boys, LOSC Lille, FC Luzern, FC Zürich en 1. FC Nürnberg. 

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Goede aanwinst voor Antwerp?

Meest recent

Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

0
0
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

120
120
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

163
163
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

160
160
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

103
103
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

78
78
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

154
154
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

52
52
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

323
323
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

106
106
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

354
354
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

156
156
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

249
249
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

538
538
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

199
199
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

333
333
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

405
405
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

842
842
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

114
114
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

116
116
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

152
152
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

247
247
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

838
838
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

109
109

Meer sportnieuws