'Anderlecht kan derde transfer zeer snel afronden'

door
'Anderlecht kan derde transfer zeer snel afronden'

Voor RSC Anderlecht zit het tussenseizoen er inmiddels al op, maandag begonnen de Brusselaars opnieuw met trainen. Coach Vincent Kompany mocht naast nieuwkomers Lior Refaelov en Colin Coosemans, ook enkele teruggekeerde huurspelers verwelkomen. Maar zijn selectie is nog lang niet af.

Zo moet RSCA onder meer op zoek naar een nieuwe aanvalsleider, dinsdag geraakte immers bekend dat Lukas Nmecha toch niet langer zal blijven. En ook een verlengd verblijf van Matt Miazga blijkt er niet meer in te zitten. Eén andere huurling lijkt echter wel aan boord te blijven. Zo hoopt Paars-Wit om Majeed Ashimeru definitief over te nemen van RB Salzburg. Anderlecht besloot uiteindelijk om de aankoopoptie niet te lichten, maar knoopte meteen de onderhandelingen aan om hem voor een lagere som alsnog te kunnen kopen.

Een doorbraak leek in de maak, maar vooralsnog kwam er geen witte rook in dit dossier. Tegenover de Ghanese zender TV3 kwam de middenvelder nu zelf met een stand van zaken. "Salzburg onderhandelt nog steeds met Anderlecht en waarschijnlijk trek ik permanent naar daar. Momenteel weet ik nog niet helemaal zeker waar naar toe ga, maar in de komende dagen zal ik te horen krijgen of terug ga naar Anderlecht of bij Salzburg blijf", klonk het.

UPDATE 17/06
De transfer van Ashimeru lijkt zeer snel afgerond te kunnen worden. Het Nieuwsblad meldt dat de Ghanees donderdag in Brussel zijn medische testen zal afleggen en als die geen problemen opleveren, zet hij een dag later al zijn handtekening onder een overeenkomst voor vier jaar. Met Red Bull Salzburg zou alles al een tijdje in orde zijn. Anderlecht zou minder dan 2 miljoen euro betalen voor de middenvelder.

LEES OOK: Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

5
5
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

24
24
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

103
103
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

44
44
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

113
113
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

44
44
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

269
269
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

195
195
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

480
480
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

121
121
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

315
315
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

57
57
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

349
349
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

513
513
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

632
632
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

139
139
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

245
245
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

25
25
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

387
387
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

340
340
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

347
347
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

241
241
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

404
404
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

101
101

Meer sportnieuws