'Anderlecht kan derde transfer zeer snel afronden'

door
'Anderlecht kan derde transfer zeer snel afronden'

Voor RSC Anderlecht zit het tussenseizoen er inmiddels al op, maandag begonnen de Brusselaars opnieuw met trainen. Coach Vincent Kompany mocht naast nieuwkomers Lior Refaelov en Colin Coosemans, ook enkele teruggekeerde huurspelers verwelkomen. Maar zijn selectie is nog lang niet af.

Zo moet RSCA onder meer op zoek naar een nieuwe aanvalsleider, dinsdag geraakte immers bekend dat Lukas Nmecha toch niet langer zal blijven. En ook een verlengd verblijf van Matt Miazga blijkt er niet meer in te zitten. Eén andere huurling lijkt echter wel aan boord te blijven. Zo hoopt Paars-Wit om Majeed Ashimeru definitief over te nemen van RB Salzburg. Anderlecht besloot uiteindelijk om de aankoopoptie niet te lichten, maar knoopte meteen de onderhandelingen aan om hem voor een lagere som alsnog te kunnen kopen.

Een doorbraak leek in de maak, maar vooralsnog kwam er geen witte rook in dit dossier. Tegenover de Ghanese zender TV3 kwam de middenvelder nu zelf met een stand van zaken. "Salzburg onderhandelt nog steeds met Anderlecht en waarschijnlijk trek ik permanent naar daar. Momenteel weet ik nog niet helemaal zeker waar naar toe ga, maar in de komende dagen zal ik te horen krijgen of terug ga naar Anderlecht of bij Salzburg blijf", klonk het.

UPDATE 17/06
De transfer van Ashimeru lijkt zeer snel afgerond te kunnen worden. Het Nieuwsblad meldt dat de Ghanees donderdag in Brussel zijn medische testen zal afleggen en als die geen problemen opleveren, zet hij een dag later al zijn handtekening onder een overeenkomst voor vier jaar. Met Red Bull Salzburg zou alles al een tijdje in orde zijn. Anderlecht zou minder dan 2 miljoen euro betalen voor de middenvelder.

LEES OOK: Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

61
61
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

66
66
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

115
115
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

205
205
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

198
198
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

62
62
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

425
425
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

51
51
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

129
129
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

434
434
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

138
138
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

225
225
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

160
160
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

163
163
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

363
363
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

499
499
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

124
124
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

674
674
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

219
219
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

339
339
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

282
282
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1068
1068
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

483
483
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

334
334

Meer sportnieuws