'Anderlecht kan derde transfer zeer snel afronden'

524 stemmen
'Anderlecht kan derde transfer zeer snel afronden'

Voor RSC Anderlecht zit het tussenseizoen er inmiddels al op, maandag begonnen de Brusselaars opnieuw met trainen. Coach Vincent Kompany mocht naast nieuwkomers Lior Refaelov en Colin Coosemans, ook enkele teruggekeerde huurspelers verwelkomen. Maar zijn selectie is nog lang niet af.

Zo moet RSCA onder meer op zoek naar een nieuwe aanvalsleider, dinsdag geraakte immers bekend dat Lukas Nmecha toch niet langer zal blijven. En ook een verlengd verblijf van Matt Miazga blijkt er niet meer in te zitten. Eén andere huurling lijkt echter wel aan boord te blijven. Zo hoopt Paars-Wit om Majeed Ashimeru definitief over te nemen van RB Salzburg. Anderlecht besloot uiteindelijk om de aankoopoptie niet te lichten, maar knoopte meteen de onderhandelingen aan om hem voor een lagere som alsnog te kunnen kopen.

Een doorbraak leek in de maak, maar vooralsnog kwam er geen witte rook in dit dossier. Tegenover de Ghanese zender TV3 kwam de middenvelder nu zelf met een stand van zaken. "Salzburg onderhandelt nog steeds met Anderlecht en waarschijnlijk trek ik permanent naar daar. Momenteel weet ik nog niet helemaal zeker waar naar toe ga, maar in de komende dagen zal ik te horen krijgen of terug ga naar Anderlecht of bij Salzburg blijf", klonk het.

UPDATE 17/06
De transfer van Ashimeru lijkt zeer snel afgerond te kunnen worden. Het Nieuwsblad meldt dat de Ghanees donderdag in Brussel zijn medische testen zal afleggen en als die geen problemen opleveren, zet hij een dag later al zijn handtekening onder een overeenkomst voor vier jaar. Met Red Bull Salzburg zou alles al een tijdje in orde zijn. Anderlecht zou minder dan 2 miljoen euro betalen voor de middenvelder.

LEES OOK: 'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

9
9
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

67
67
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

36
36
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

188
188
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

248
248
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

279
279
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

635
635
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

139
139
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

204
204
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

291
291
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

41
41
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

505
505
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

184
184
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

161
161
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

57
57
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

88
88
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

67
67
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

443
443
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

259
259
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

584
584
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

183
183
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

124
124
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

145
145
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

167
167
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

222
222

Meer sportnieuws