'Anderlecht kan derde transfer zeer snel afronden'

door
'Anderlecht kan derde transfer zeer snel afronden'

Voor RSC Anderlecht zit het tussenseizoen er inmiddels al op, maandag begonnen de Brusselaars opnieuw met trainen. Coach Vincent Kompany mocht naast nieuwkomers Lior Refaelov en Colin Coosemans, ook enkele teruggekeerde huurspelers verwelkomen. Maar zijn selectie is nog lang niet af.

Zo moet RSCA onder meer op zoek naar een nieuwe aanvalsleider, dinsdag geraakte immers bekend dat Lukas Nmecha toch niet langer zal blijven. En ook een verlengd verblijf van Matt Miazga blijkt er niet meer in te zitten. Eén andere huurling lijkt echter wel aan boord te blijven. Zo hoopt Paars-Wit om Majeed Ashimeru definitief over te nemen van RB Salzburg. Anderlecht besloot uiteindelijk om de aankoopoptie niet te lichten, maar knoopte meteen de onderhandelingen aan om hem voor een lagere som alsnog te kunnen kopen.

Een doorbraak leek in de maak, maar vooralsnog kwam er geen witte rook in dit dossier. Tegenover de Ghanese zender TV3 kwam de middenvelder nu zelf met een stand van zaken. "Salzburg onderhandelt nog steeds met Anderlecht en waarschijnlijk trek ik permanent naar daar. Momenteel weet ik nog niet helemaal zeker waar naar toe ga, maar in de komende dagen zal ik te horen krijgen of terug ga naar Anderlecht of bij Salzburg blijf", klonk het.

UPDATE 17/06
De transfer van Ashimeru lijkt zeer snel afgerond te kunnen worden. Het Nieuwsblad meldt dat de Ghanees donderdag in Brussel zijn medische testen zal afleggen en als die geen problemen opleveren, zet hij een dag later al zijn handtekening onder een overeenkomst voor vier jaar. Met Red Bull Salzburg zou alles al een tijdje in orde zijn. Anderlecht zou minder dan 2 miljoen euro betalen voor de middenvelder.

LEES OOK: Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

3
3
'Trainersbommetje Anderlecht: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

116
116
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

71
71
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

32
32
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

66
66
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

49
49
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

208
208
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

253
253
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

63
63
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

480
480
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

134
134
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

538
538
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

239
239
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

170
170
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

642
642
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

80
80
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

148
148
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

392
392
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

45
45
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

92
92
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

428
428
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

197
197
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

54
54
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

227
227
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

250
250

Meer sportnieuws