Moeskroen weet sterkhouder in 1B aan boord te houden

door
Moeskroen weet sterkhouder in 1B aan boord te houden

In tegenstelling tot de voorbije jaren kon Moeskroen deze keer niet op het laatste nippertje de degradatie afwenden. De Henegouwers eindigden als laatste in de Jupiler Pro League en moeten dus volgend seizoen aan de bak in 1B. Met welke ploeg dat zal zijn, is nog een groot vraagteken. Kersvers sportief directeur Mbo Mpenza heeft nog veel werk, maar hij wist wel al een sterkhouder aan boord te houden.


Moeskroen laat immers weten dat het een akkoord bereikt heeft met Christophe Lepoint om zijn aflopende contract met één seizoen te verlengen. De 36-jarige middenvelder zal Les Hurlus dus ook in 1B aanvoeren. Lepoint was in januari teruggekeerd op Le Canonnier, nadat hij in het seizoen 2008/09 al eens voor Moeskroen gespeeld had.

De tweevoudige Rode Duivel breit zo een vervolg aan een carrière waarin hij een zeer opmerkelijk parcours aflegde. Hij vertrok al op zijn achttiende uit de jeugd van Anderlecht en kwam daarna uit voor 1860 München, Willem II, Genclerbirligi, Tubeke, Moeskroen, AA Gent, Waasland-Beveren, opnieuw AA Gent, Charlton, Zulte Waregem en KV Kortrijk.


Zal Moeskroen meteen meespelen voor promotie?

Meest recent

'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

19
19
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

36
36
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

159
159
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

60
60
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

276
276
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

101
101
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

146
146
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

190
190
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

893
893
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

405
405
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

386
386
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

184
184
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

168
168
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

322
322
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

269
269
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

97
97
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

352
352
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

274
274
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

462
462
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

227
227
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

500
500
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

303
303
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

248
248
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

518
518

Meer sportnieuws