TRANSFERUURTJE: 'RSCA verliest Nmecha, Club en Standard azen op Belg'

281 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA verliest Nmecha, Club en Standard azen op Belg'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe doelpuntenmaker, want Lukas Nmecha heeft dinsdag op zijn sociale media aangekondigd dat hij niet bij Paars-Wit zal blijven. De spits, die nog steeds eigendom is van Manchester City, geeft aan dat hij het beter acht om zijn carrière elders te vervolgen. Opmerkelijk genoeg deed ook Club Brugge een bod van maar liefst 10 miljoen euro op Nmecha, maar de Duitser wou in ons land enkel voor Anderlecht spelen. Hij gaat nu wellicht in de Bundesliga aan de slag.



Ook Albert Sambi Lokonga lijkt alsmaar meer het Lotto Park te gaan verlaten. Anderlecht weigerde al een bod van Arsenal, maar de Gunners blijven wel geïnteresseerd en zouden een nieuw bod voorbereiden. Anderlecht hoopt op een transfersom van minstens 20 miljoen euro, en kan daarvoor alvast de interesse van Arsenal uitspelen tegen die van Bayern München, dat de Rode Duivel ook op de voet blijft volgen.

Bij Club hebben ze dan weer ook nog een jonge Belg op de lijst staan. Samen met Standard zouden ze belangstelling hebben in Héritier Deyonge, die bij Olympique Lyon niet meteen uitzicht heeft op een doorbraak in de A-ploeg. De 19-jarige linksachter zou ook gegeerd zijn door Fiorentina.



Ook een jonge spits loopt nog in het vizier van Club. Ze hebben namelijk Kevin-Prince Milla, een 17-jarige aanvaller uit Kameroen, op het oog. De jeugdinternational van Renaissance de Ngoumou wordt in eigen land gezien als een groot talent en Blauw-Zwart zou hem tien dagen lang willen laten proefdraaien.

Standard heeft dan weer nog een middenvelder op de lijst staan. Ze zouden belangstelling hebben in Samuel Oum Gouet, een 23-jarige Kameroener van SCR Altach. Ze krijgen wel concurrentie van KV Mechelen, KV Oostende en het Franse Angers.



KV Kortrijk gaat ook nog een jonge talentvolle spits binnenhalen. De Kerels zouden de strijd winnen om Jang Sunday, een 18-jarige aanvaller die ook al uit Kameroen komt. Hij stond de voorbije maanden in de belangstelling van Anderlecht, AA Gent, Cercle Brugge en een aantal buitenlandse clubs.

Bij AA Gent mogen we de komende weken nog een aantal transfers verwachten. Vooral op uitgaand vlak zal er weldra veel bewegen, want Michel Louwagie bevestigde dat de verkoop van Franko Andrijasevic en Tim Kleindienst bijna afgerond is. Die laatste keert terug naar Heidenheim. Daarnaast gaf hij aan dat er ook voor Roman Yaremchuk en Niklas Dorsch de nodige belangstelling is en dat er daarnaast nog een extra middenvelder zou kunnen vertrekken.



Antwerp bleef nog vrij rustig op de transfermarkt, maar zou willen uitpakken met één van de revelaties van vorig seizoen. Ze zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Michael Frey, die vorig seizoen zeventien keer scoorde voor Waasland-Beveren. De Zwitserse spits is nog altijd eigendom van Fenerbahçe, dat hem graag wil verkopen.

Daouda Peeters gaat volgend seizoen mogelijk in de JPL aan de slag. De gewezen belofteninternational zal Juventus verlaten en geniet interesse van Zulte Waregem en Cercle Brugge. Ook Pisa en Lorient willen hem wel binnenhalen en die laatste club zou zelfs al een akkoord met Juve hebben. Desondanks is de beslissing van Peeters zeker nog niet genomen.

BUITENLAND



Youri Tielemans kan een nieuwe fraaie transferoptie bijschrijven. De Rode Duivel zou namelijk één van de prioriteiten voor deze zomer zijn bij Juventus, waar Massimiliano Allegri het middenveld wil versterken. Juve zou alvast van plan zijn om Tielemans een jaarsalaris van 5 miljoen euro voor te schotelen om hem tot een vertrek bij Leicester City te verleiden.

FC Barcelona en Manchester City deden deze zomer al meermaals zaakjes en mogelijk staat er nog een spectaculaire deal tussen de twee topclubs op til. Pep Guardiola zou namelijk Sergi Roberto en Ousmane Dembélé naar Engeland willen halen en hij is bereid om enkele van zijn spelers in een ruildeal te betrekken. Daardoor zouden onder meer João Cancelo, Bernardo Silva, Aymeric Laporte en Raheem Sterling in aanmerking komen voor een transfer naar Camp Nou.

LEES OOK: 'Thorup speelt open kaart: transferitis bij KRC Genk?'

Zal Anderlecht 20 miljoen kunnen vangen voor Sambi Lokonga?

Meest recent

'Thorup speelt open kaart: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

59
59
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolger Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

275
275
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

133
133
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

215
215
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

214
214
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

58
58
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

45
45
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

445
445
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

162
162
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

34
34
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

125
125
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

346
346
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

245
245
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

73
73
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

120
120
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

263
263
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

103
103
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

629
629
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

455
455
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

262
262
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

215
215
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

702
702
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

536
536
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

137
137
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

366
366

Meer sportnieuws