TRANSFERUURTJE: 'RSCA verliest Nmecha, Club en Standard azen op Belg'

281 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA verliest Nmecha, Club en Standard azen op Belg'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe doelpuntenmaker, want Lukas Nmecha heeft dinsdag op zijn sociale media aangekondigd dat hij niet bij Paars-Wit zal blijven. De spits, die nog steeds eigendom is van Manchester City, geeft aan dat hij het beter acht om zijn carrière elders te vervolgen. Opmerkelijk genoeg deed ook Club Brugge een bod van maar liefst 10 miljoen euro op Nmecha, maar de Duitser wou in ons land enkel voor Anderlecht spelen. Hij gaat nu wellicht in de Bundesliga aan de slag.



Ook Albert Sambi Lokonga lijkt alsmaar meer het Lotto Park te gaan verlaten. Anderlecht weigerde al een bod van Arsenal, maar de Gunners blijven wel geïnteresseerd en zouden een nieuw bod voorbereiden. Anderlecht hoopt op een transfersom van minstens 20 miljoen euro, en kan daarvoor alvast de interesse van Arsenal uitspelen tegen die van Bayern München, dat de Rode Duivel ook op de voet blijft volgen.

Bij Club hebben ze dan weer ook nog een jonge Belg op de lijst staan. Samen met Standard zouden ze belangstelling hebben in Héritier Deyonge, die bij Olympique Lyon niet meteen uitzicht heeft op een doorbraak in de A-ploeg. De 19-jarige linksachter zou ook gegeerd zijn door Fiorentina.



Ook een jonge spits loopt nog in het vizier van Club. Ze hebben namelijk Kevin-Prince Milla, een 17-jarige aanvaller uit Kameroen, op het oog. De jeugdinternational van Renaissance de Ngoumou wordt in eigen land gezien als een groot talent en Blauw-Zwart zou hem tien dagen lang willen laten proefdraaien.

Standard heeft dan weer nog een middenvelder op de lijst staan. Ze zouden belangstelling hebben in Samuel Oum Gouet, een 23-jarige Kameroener van SCR Altach. Ze krijgen wel concurrentie van KV Mechelen, KV Oostende en het Franse Angers.



KV Kortrijk gaat ook nog een jonge talentvolle spits binnenhalen. De Kerels zouden de strijd winnen om Jang Sunday, een 18-jarige aanvaller die ook al uit Kameroen komt. Hij stond de voorbije maanden in de belangstelling van Anderlecht, AA Gent, Cercle Brugge en een aantal buitenlandse clubs.

Bij AA Gent mogen we de komende weken nog een aantal transfers verwachten. Vooral op uitgaand vlak zal er weldra veel bewegen, want Michel Louwagie bevestigde dat de verkoop van Franko Andrijasevic en Tim Kleindienst bijna afgerond is. Die laatste keert terug naar Heidenheim. Daarnaast gaf hij aan dat er ook voor Roman Yaremchuk en Niklas Dorsch de nodige belangstelling is en dat er daarnaast nog een extra middenvelder zou kunnen vertrekken.



Antwerp bleef nog vrij rustig op de transfermarkt, maar zou willen uitpakken met één van de revelaties van vorig seizoen. Ze zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Michael Frey, die vorig seizoen zeventien keer scoorde voor Waasland-Beveren. De Zwitserse spits is nog altijd eigendom van Fenerbahçe, dat hem graag wil verkopen.

Daouda Peeters gaat volgend seizoen mogelijk in de JPL aan de slag. De gewezen belofteninternational zal Juventus verlaten en geniet interesse van Zulte Waregem en Cercle Brugge. Ook Pisa en Lorient willen hem wel binnenhalen en die laatste club zou zelfs al een akkoord met Juve hebben. Desondanks is de beslissing van Peeters zeker nog niet genomen.

BUITENLAND



Youri Tielemans kan een nieuwe fraaie transferoptie bijschrijven. De Rode Duivel zou namelijk één van de prioriteiten voor deze zomer zijn bij Juventus, waar Massimiliano Allegri het middenveld wil versterken. Juve zou alvast van plan zijn om Tielemans een jaarsalaris van 5 miljoen euro voor te schotelen om hem tot een vertrek bij Leicester City te verleiden.

FC Barcelona en Manchester City deden deze zomer al meermaals zaakjes en mogelijk staat er nog een spectaculaire deal tussen de twee topclubs op til. Pep Guardiola zou namelijk Sergi Roberto en Ousmane Dembélé naar Engeland willen halen en hij is bereid om enkele van zijn spelers in een ruildeal te betrekken. Daardoor zouden onder meer João Cancelo, Bernardo Silva, Aymeric Laporte en Raheem Sterling in aanmerking komen voor een transfer naar Camp Nou.

LEES OOK: Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Zal Anderlecht 20 miljoen kunnen vangen voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

25
25
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

78
78
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

392
392
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

35
35
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

46
46
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

303
303
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

413
413
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

500
500
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

841
841
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

112
112
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

523
523
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

53
53
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

138
138
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

96
96
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

151
151
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

402
402
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

721
721
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

306
306
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

504
504
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

409
409
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

232
232
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

106
106
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws