TRANSFERUURTJE: 'RSCA verliest Nmecha, Club en Standard azen op Belg'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA verliest Nmecha, Club en Standard azen op Belg'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe doelpuntenmaker, want Lukas Nmecha heeft dinsdag op zijn sociale media aangekondigd dat hij niet bij Paars-Wit zal blijven. De spits, die nog steeds eigendom is van Manchester City, geeft aan dat hij het beter acht om zijn carrière elders te vervolgen. Opmerkelijk genoeg deed ook Club Brugge een bod van maar liefst 10 miljoen euro op Nmecha, maar de Duitser wou in ons land enkel voor Anderlecht spelen. Hij gaat nu wellicht in de Bundesliga aan de slag.



Ook Albert Sambi Lokonga lijkt alsmaar meer het Lotto Park te gaan verlaten. Anderlecht weigerde al een bod van Arsenal, maar de Gunners blijven wel geïnteresseerd en zouden een nieuw bod voorbereiden. Anderlecht hoopt op een transfersom van minstens 20 miljoen euro, en kan daarvoor alvast de interesse van Arsenal uitspelen tegen die van Bayern München, dat de Rode Duivel ook op de voet blijft volgen.

Bij Club hebben ze dan weer ook nog een jonge Belg op de lijst staan. Samen met Standard zouden ze belangstelling hebben in Héritier Deyonge, die bij Olympique Lyon niet meteen uitzicht heeft op een doorbraak in de A-ploeg. De 19-jarige linksachter zou ook gegeerd zijn door Fiorentina.



Ook een jonge spits loopt nog in het vizier van Club. Ze hebben namelijk Kevin-Prince Milla, een 17-jarige aanvaller uit Kameroen, op het oog. De jeugdinternational van Renaissance de Ngoumou wordt in eigen land gezien als een groot talent en Blauw-Zwart zou hem tien dagen lang willen laten proefdraaien.

Standard heeft dan weer nog een middenvelder op de lijst staan. Ze zouden belangstelling hebben in Samuel Oum Gouet, een 23-jarige Kameroener van SCR Altach. Ze krijgen wel concurrentie van KV Mechelen, KV Oostende en het Franse Angers.



KV Kortrijk gaat ook nog een jonge talentvolle spits binnenhalen. De Kerels zouden de strijd winnen om Jang Sunday, een 18-jarige aanvaller die ook al uit Kameroen komt. Hij stond de voorbije maanden in de belangstelling van Anderlecht, AA Gent, Cercle Brugge en een aantal buitenlandse clubs.

Bij AA Gent mogen we de komende weken nog een aantal transfers verwachten. Vooral op uitgaand vlak zal er weldra veel bewegen, want Michel Louwagie bevestigde dat de verkoop van Franko Andrijasevic en Tim Kleindienst bijna afgerond is. Die laatste keert terug naar Heidenheim. Daarnaast gaf hij aan dat er ook voor Roman Yaremchuk en Niklas Dorsch de nodige belangstelling is en dat er daarnaast nog een extra middenvelder zou kunnen vertrekken.



Antwerp bleef nog vrij rustig op de transfermarkt, maar zou willen uitpakken met één van de revelaties van vorig seizoen. Ze zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Michael Frey, die vorig seizoen zeventien keer scoorde voor Waasland-Beveren. De Zwitserse spits is nog altijd eigendom van Fenerbahçe, dat hem graag wil verkopen.

Daouda Peeters gaat volgend seizoen mogelijk in de JPL aan de slag. De gewezen belofteninternational zal Juventus verlaten en geniet interesse van Zulte Waregem en Cercle Brugge. Ook Pisa en Lorient willen hem wel binnenhalen en die laatste club zou zelfs al een akkoord met Juve hebben. Desondanks is de beslissing van Peeters zeker nog niet genomen.

BUITENLAND



Youri Tielemans kan een nieuwe fraaie transferoptie bijschrijven. De Rode Duivel zou namelijk één van de prioriteiten voor deze zomer zijn bij Juventus, waar Massimiliano Allegri het middenveld wil versterken. Juve zou alvast van plan zijn om Tielemans een jaarsalaris van 5 miljoen euro voor te schotelen om hem tot een vertrek bij Leicester City te verleiden.

FC Barcelona en Manchester City deden deze zomer al meermaals zaakjes en mogelijk staat er nog een spectaculaire deal tussen de twee topclubs op til. Pep Guardiola zou namelijk Sergi Roberto en Ousmane Dembélé naar Engeland willen halen en hij is bereid om enkele van zijn spelers in een ruildeal te betrekken. Daardoor zouden onder meer João Cancelo, Bernardo Silva, Aymeric Laporte en Raheem Sterling in aanmerking komen voor een transfer naar Camp Nou.

LEES OOK: Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Zal Anderlecht 20 miljoen kunnen vangen voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

4
4
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

38
38
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

13
13
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

64
64
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

196
196
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

167
167
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

163
163
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

38
38
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

97
97
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

266
266
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

199
199
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

306
306
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

170
170
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

301
301
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

157
157
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

467
467
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

224
224
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

423
423
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

759
759
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

102
102
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

71
71
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

288
288
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

234
234
Leko en Samoise keihard: "Zat de VAR een pint te drinken?"

Na de kwalificatie voor de kwartfinale van de beker kwam AA Gent zaterdag dicht bij een nieuwe grote ...

159
159
Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

In de Challenger Pro League is het Club NXT eindelijk gelukt! Op speeldag 15 (!) pakten de jonge ...

82
82

Meer sportnieuws