TRANSFERUURTJE: 'RSCA verliest Nmecha, Club en Standard azen op Belg'

281 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA verliest Nmecha, Club en Standard azen op Belg'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe doelpuntenmaker, want Lukas Nmecha heeft dinsdag op zijn sociale media aangekondigd dat hij niet bij Paars-Wit zal blijven. De spits, die nog steeds eigendom is van Manchester City, geeft aan dat hij het beter acht om zijn carrière elders te vervolgen. Opmerkelijk genoeg deed ook Club Brugge een bod van maar liefst 10 miljoen euro op Nmecha, maar de Duitser wou in ons land enkel voor Anderlecht spelen. Hij gaat nu wellicht in de Bundesliga aan de slag.



Ook Albert Sambi Lokonga lijkt alsmaar meer het Lotto Park te gaan verlaten. Anderlecht weigerde al een bod van Arsenal, maar de Gunners blijven wel geïnteresseerd en zouden een nieuw bod voorbereiden. Anderlecht hoopt op een transfersom van minstens 20 miljoen euro, en kan daarvoor alvast de interesse van Arsenal uitspelen tegen die van Bayern München, dat de Rode Duivel ook op de voet blijft volgen.

Bij Club hebben ze dan weer ook nog een jonge Belg op de lijst staan. Samen met Standard zouden ze belangstelling hebben in Héritier Deyonge, die bij Olympique Lyon niet meteen uitzicht heeft op een doorbraak in de A-ploeg. De 19-jarige linksachter zou ook gegeerd zijn door Fiorentina.



Ook een jonge spits loopt nog in het vizier van Club. Ze hebben namelijk Kevin-Prince Milla, een 17-jarige aanvaller uit Kameroen, op het oog. De jeugdinternational van Renaissance de Ngoumou wordt in eigen land gezien als een groot talent en Blauw-Zwart zou hem tien dagen lang willen laten proefdraaien.

Standard heeft dan weer nog een middenvelder op de lijst staan. Ze zouden belangstelling hebben in Samuel Oum Gouet, een 23-jarige Kameroener van SCR Altach. Ze krijgen wel concurrentie van KV Mechelen, KV Oostende en het Franse Angers.



KV Kortrijk gaat ook nog een jonge talentvolle spits binnenhalen. De Kerels zouden de strijd winnen om Jang Sunday, een 18-jarige aanvaller die ook al uit Kameroen komt. Hij stond de voorbije maanden in de belangstelling van Anderlecht, AA Gent, Cercle Brugge en een aantal buitenlandse clubs.

Bij AA Gent mogen we de komende weken nog een aantal transfers verwachten. Vooral op uitgaand vlak zal er weldra veel bewegen, want Michel Louwagie bevestigde dat de verkoop van Franko Andrijasevic en Tim Kleindienst bijna afgerond is. Die laatste keert terug naar Heidenheim. Daarnaast gaf hij aan dat er ook voor Roman Yaremchuk en Niklas Dorsch de nodige belangstelling is en dat er daarnaast nog een extra middenvelder zou kunnen vertrekken.



Antwerp bleef nog vrij rustig op de transfermarkt, maar zou willen uitpakken met één van de revelaties van vorig seizoen. Ze zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Michael Frey, die vorig seizoen zeventien keer scoorde voor Waasland-Beveren. De Zwitserse spits is nog altijd eigendom van Fenerbahçe, dat hem graag wil verkopen.

Daouda Peeters gaat volgend seizoen mogelijk in de JPL aan de slag. De gewezen belofteninternational zal Juventus verlaten en geniet interesse van Zulte Waregem en Cercle Brugge. Ook Pisa en Lorient willen hem wel binnenhalen en die laatste club zou zelfs al een akkoord met Juve hebben. Desondanks is de beslissing van Peeters zeker nog niet genomen.

BUITENLAND



Youri Tielemans kan een nieuwe fraaie transferoptie bijschrijven. De Rode Duivel zou namelijk één van de prioriteiten voor deze zomer zijn bij Juventus, waar Massimiliano Allegri het middenveld wil versterken. Juve zou alvast van plan zijn om Tielemans een jaarsalaris van 5 miljoen euro voor te schotelen om hem tot een vertrek bij Leicester City te verleiden.

FC Barcelona en Manchester City deden deze zomer al meermaals zaakjes en mogelijk staat er nog een spectaculaire deal tussen de twee topclubs op til. Pep Guardiola zou namelijk Sergi Roberto en Ousmane Dembélé naar Engeland willen halen en hij is bereid om enkele van zijn spelers in een ruildeal te betrekken. Daardoor zouden onder meer João Cancelo, Bernardo Silva, Aymeric Laporte en Raheem Sterling in aanmerking komen voor een transfer naar Camp Nou.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Zal Anderlecht 20 miljoen kunnen vangen voor Sambi Lokonga?

Meest recent

'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

82
82
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

52
52
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

24
24
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

200
200
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

86
86
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

96
96
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

40
40
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

489
489
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

337
337
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

177
177
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

236
236
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

50
50
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

79
79
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

29
29
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

75
75
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

128
128
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

407
407
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

152
152
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

379
379
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

510
510
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

44
44
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1254
1254
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

44
44
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

134
134

Meer sportnieuws