TRANSFERUURTJE: 'RSCA verliest Nmecha, Club en Standard azen op Belg'

281
TRANSFERUURTJE: 'RSCA verliest Nmecha, Club en Standard azen op Belg'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe doelpuntenmaker, want Lukas Nmecha heeft dinsdag op zijn sociale media aangekondigd dat hij niet bij Paars-Wit zal blijven. De spits, die nog steeds eigendom is van Manchester City, geeft aan dat hij het beter acht om zijn carrière elders te vervolgen. Opmerkelijk genoeg deed ook Club Brugge een bod van maar liefst 10 miljoen euro op Nmecha, maar de Duitser wou in ons land enkel voor Anderlecht spelen. Hij gaat nu wellicht in de Bundesliga aan de slag.



Ook Albert Sambi Lokonga lijkt alsmaar meer het Lotto Park te gaan verlaten. Anderlecht weigerde al een bod van Arsenal, maar de Gunners blijven wel geïnteresseerd en zouden een nieuw bod voorbereiden. Anderlecht hoopt op een transfersom van minstens 20 miljoen euro, en kan daarvoor alvast de interesse van Arsenal uitspelen tegen die van Bayern München, dat de Rode Duivel ook op de voet blijft volgen.

Bij Club hebben ze dan weer ook nog een jonge Belg op de lijst staan. Samen met Standard zouden ze belangstelling hebben in Héritier Deyonge, die bij Olympique Lyon niet meteen uitzicht heeft op een doorbraak in de A-ploeg. De 19-jarige linksachter zou ook gegeerd zijn door Fiorentina.



Ook een jonge spits loopt nog in het vizier van Club. Ze hebben namelijk Kevin-Prince Milla, een 17-jarige aanvaller uit Kameroen, op het oog. De jeugdinternational van Renaissance de Ngoumou wordt in eigen land gezien als een groot talent en Blauw-Zwart zou hem tien dagen lang willen laten proefdraaien.

Standard heeft dan weer nog een middenvelder op de lijst staan. Ze zouden belangstelling hebben in Samuel Oum Gouet, een 23-jarige Kameroener van SCR Altach. Ze krijgen wel concurrentie van KV Mechelen, KV Oostende en het Franse Angers.



KV Kortrijk gaat ook nog een jonge talentvolle spits binnenhalen. De Kerels zouden de strijd winnen om Jang Sunday, een 18-jarige aanvaller die ook al uit Kameroen komt. Hij stond de voorbije maanden in de belangstelling van Anderlecht, AA Gent, Cercle Brugge en een aantal buitenlandse clubs.

Bij AA Gent mogen we de komende weken nog een aantal transfers verwachten. Vooral op uitgaand vlak zal er weldra veel bewegen, want Michel Louwagie bevestigde dat de verkoop van Franko Andrijasevic en Tim Kleindienst bijna afgerond is. Die laatste keert terug naar Heidenheim. Daarnaast gaf hij aan dat er ook voor Roman Yaremchuk en Niklas Dorsch de nodige belangstelling is en dat er daarnaast nog een extra middenvelder zou kunnen vertrekken.



Antwerp bleef nog vrij rustig op de transfermarkt, maar zou willen uitpakken met één van de revelaties van vorig seizoen. Ze zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Michael Frey, die vorig seizoen zeventien keer scoorde voor Waasland-Beveren. De Zwitserse spits is nog altijd eigendom van Fenerbahçe, dat hem graag wil verkopen.

Daouda Peeters gaat volgend seizoen mogelijk in de JPL aan de slag. De gewezen belofteninternational zal Juventus verlaten en geniet interesse van Zulte Waregem en Cercle Brugge. Ook Pisa en Lorient willen hem wel binnenhalen en die laatste club zou zelfs al een akkoord met Juve hebben. Desondanks is de beslissing van Peeters zeker nog niet genomen.

BUITENLAND



Youri Tielemans kan een nieuwe fraaie transferoptie bijschrijven. De Rode Duivel zou namelijk één van de prioriteiten voor deze zomer zijn bij Juventus, waar Massimiliano Allegri het middenveld wil versterken. Juve zou alvast van plan zijn om Tielemans een jaarsalaris van 5 miljoen euro voor te schotelen om hem tot een vertrek bij Leicester City te verleiden.

FC Barcelona en Manchester City deden deze zomer al meermaals zaakjes en mogelijk staat er nog een spectaculaire deal tussen de twee topclubs op til. Pep Guardiola zou namelijk Sergi Roberto en Ousmane Dembélé naar Engeland willen halen en hij is bereid om enkele van zijn spelers in een ruildeal te betrekken. Daardoor zouden onder meer João Cancelo, Bernardo Silva, Aymeric Laporte en Raheem Sterling in aanmerking komen voor een transfer naar Camp Nou.

LEES OOK: Titelstrijd nu al gestreden? Vandenbempt maakt zich zorgen

Zal Anderlecht 20 miljoen kunnen vangen voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Titelstrijd nu al gestreden? Vandenbempt maakt zich zorgen

Na de derde speeldag in de Jupiler Pro League zijn er nog drie teams die met het maximum van de ...

43
43
'Standard alsnog verlost van overbodige grootverdiener'

Voor Standard belooft het nog een bewogen einde van de zomerse transferperiode te gaan worden. Op ...

21
21
Trossard en Besiktas briesen na schandalige klap

Afgelopen weekend werd in de Turkse competitie de tweede speeldag afgewerkt en die werd voor de Rode ...

65
65
'STVV baalt: nòg plotse miljoenentransfer sterkhouder'

STVV kwam afgelopen weekend niet in actie, want de Kanaries mochten zich sparen voor de return tegen ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Charleroi, transfer Bertaccini'

De zomerse transferperiode nadert zijn ontknoping, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

298
298
Thorup krijgt de volle laag bij Genk: grijpt De Condé in?

KRC Genk is dit seizoen wisselvallig begonnen. Tegen Royal Antwerp leken de Limburgers op weg naar ...

292
292
Issame Charaï maakt Westerlo af: transfers nakend?

Westerlo kreeg afgelopen speeldag een pak voor de broek in de Jupiler Pro League. De Kemphanen ...

71
71
Infantino haalt snoeihard uit na FIFA-controverse

Gianni Infantino ligt zwaar onder vuur bij de FIFA. De voorzitter van de wereldvoetbalbond krijgt na ...

146
146
"Negatieve exponent" - Vandenbempt vreest voor titularis Club

Club Brugge blijft na drie speeldagen in de Jupiler Pro League zijn perfecte rapport behouden. ...

305
305
'Contract tot 2032: supertransfer Bradley Barcola nabij'

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag van de Premier League slechts op het nippertje een ...

87
87
'Eerste doorbraak Ordoñez: Club ruikt spetterend bedrag'

Club Brugge lijkt in het uiterste slot van de transferperiode dan toch nog een grote uitgaande ...

368
368
'STVV houdt hart vast: volgende steunpilaar naar exit'

STVV bereidt zich momenteel voor op één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

301
301
Geurtje aan comeback Antwerp: ex-ref spreekt ferme taal

KRC Genk heeft zaterdagavond twee kostbare punten verspeeld. In de slotfase gaf het immers nog een ...

745
745
Godts debuteert bij PSG: Franse pers streng maar hoopvol

Ook in de Franse Ligue 1 is de kop eraf. En de openingsspeeldag leidde meteen tot puntenverlies voor ...

342
342
In extremis toptransfer Tresoldi: Leko doet boekje open

Nicolo Tresoldi kan voorlopig niet stoppen met scoren dit seizoen. Zondag bezorgde hij Club Brugge ...

537
537
Bijzondere wissel bij Antwerp: transfer in de maak?

Antwerp FC zorgde zaterdagavond voor een spectaculaire comeback in de slotfase tegen KRC Genk (4-4). ...

350
350
'Premier League davert: Arsenal-bom vlak voor deadline'

Arsenal FC is uitstekend aan het seizoen begonnen. Na de zege in de Community Shield werd ook ...

134
134
Club gered door VAR? Analisten vellen verdict penaltyfase

Club Brugge heeft zijn perfecte rapport intact gehouden met een zege tegen Cercle Brugge. Een ...

1229
1229
Miljoenentransfer Epolo: Wilmots spreekt duidelijke taal

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

369
369
Toptransfer na derby: Club-uitblinker kan meteen vertrekken

Club Brugge won de derby tegen Cercle dankzij een uitblinker die opnieuw het verschil maakte. Net nu ...

1012
1012
'Vuurwerk in Manchester: City heeft WK-sensatie beet'

Rodri werd deze week officieel gepresenteerd bij FC Barcelona. Manchester City speelde zo ...

131
131
'Uittocht op Anderlecht: transfer Bertaccini krijgt vorm'

Coach Vitor Bruno stoomt zijn troepen bij RSC Anderlecht momenteel klaar voor de Europese terugmatch ...

853
853
Puur ongeloof bij KRC Genk: "Iedereen was overtuigd ..."

Recordaankoop Rafiu Durosinmi heeft zijn start bij KRC Genk niet gemist. De Nigeriaanse spits ...

474
474
'Charleroi casht stevig: transferdetails Guiagon bekend'

Naast Club Brugge pronkt ook Charleroi nog steeds met een negen op negen. Dat is best straf, zeker ...

130
130
Barça begint seizoen met sensationele overwinning

Ook voor FC Barcelona begon het nieuwe seizoen zondag helkemaal. De Spaanse titelverdediger begon ...

124
124

Meer sportnieuws