Kansrijk Spanje laat eerste driepunter liggen tegen stug Zweden

125
Kansrijk Spanje laat eerste driepunter liggen tegen stug Zweden

In Sevilla kruisten Spanje en Zweden vanavond de degens. In een leuke partij had Spanje het overwicht, maar slaagde het niet in een winnende treffer. Een doelpuntloze partij was uiteindelijk het resultaat in Sevilla. Spanje moet door het puntenverlies vol aan de bak tegen Polen op zaterdag.


Spanje deelt de lakens uit, maar laat kansen liggen
Spanje startte verschroeiend aan de wedstrijd. La Roja nam de Scandinaviërs onmiddellijk bij het nekvel, en dat resulteerde in een karrenvracht aan kansen. Olmo dwong Olsen tot een uitstekende redding in het wedstrijdbegin, en iets later kon Koke evenmin de weg naar het doel vinden. Na een blunder in de Zweedse defensie kreeg Morata zelfs nog een uitstekende doelkans, maar de Juventus-aanvaller trapte rakelings naast.

Zweden had duidelijk geen verhaal tegen de sterk spelende thuisploeg. Uit het niets kwamen de bezoekers dan toch bijna op voorsprong. Isak zag zijn poging via Llorente - en de doelpaal - in de handen van doelman Simon belanden. Spanje had het overwicht, maar had wat geluk nodig van de Spaanse voetbalgoden.
Zelfde spelbeeld, zelfde eindresultaat
De tweede helft leek op exact dezelfde manier van start te gaan als de eerste. Spanje had het overwicht en balbezit, terwijl Zweden aasde op een fout van La Roja. Na enkele minuten tekende Morata voor een eerste Spaanse kans. De aanvaller trapte echter (opnieuw) naast. Zweden reageerde via Isak. De jonge aanvaller van Sociedad bediende Berg na een onorthodoxe dribbel, maar de ervaren Zweed miste de gigantische kans. De troepen van Luis Enrique waren gewaarschuwd.

Spanje was duidelijk niet aangeslagen door de eenzame doelkans van de bezoekers. La Roja voerde de druk op, maar de Zweden hielden knap stand. Invaller Gerard Moreno was nog bijzonder dicht bij de openingstreffer, maar een sterk keepende Olsen hield de Spanjaarden van een driepunter. De partij eindigde uiteindelijk op een (teleurstellende) 0-0. Door de brilscore is Slowakije nu alleen leider in Groep E.


Maakt Spanje kans op eindwinst?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

19
19
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

32
32
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

5
5
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

33
33
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

19
19
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

85
85
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

38
38
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

9
9
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

332
332
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

77
77
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

80
80
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

59
59
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

143
143
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

272
272
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

31
31
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

316
316
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

145
145
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38

Meer sportnieuws