De Bruyne traint voor het eerst mee met de groep

door
De Bruyne traint voor het eerst mee met de groep

De Rode Duivels hebben tijdens hun openingswedstrijd op het EK gedaan wat moest en haalden het in hun openingswedstrijd met 3-0 van Rusland. De Belgen zag wel Timothy Castagne uitvallen met een dubbele oogkasbreuk. En ook Jan Vertonghen moest de strijd vroegtijdig staken.


Achteraf liet bondscoach Roberto Martinez echter verstaan dat de schade bij de ervaren verdediger niet zo groot is. Bovendien viel er ook goed nieuws te rapen in het Belgische kamp. Zo kon Eden Hazard halfweg de tweede helft invallen en hij leek geen last meer te ondervinden van zijn blessures. De aanvoerder was wel nog niet beslissend en kwam af en toe slordig voor de dag. Maar hij toonde zich toch behoorlijk gretig en liet zo nu en dan weer een klasseflits zien.

UPDATE 13/06
De invalbeurt van Hazard was dus een pluspuntje en bij hun terugkeer in Tubeke kregen Martinez en co nog meer goed nieuws. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Kevin De Bruyne in de afgelopen dagen opnieuw op het trainingsveld stond. Hij volgde weliswaar nog een individueel en aangepast programma. Maar sinds zijn oogkas-blessure had hij niet meer getraind, dus KDB maakt duidelijk vorderingen. Het genoemde medium sluit zelfs niet uit dat hij aanstaande donderdag weer in de selectie zit voor het duel met Denemarken.

UPDATE 14/06

Kevin De Bruyne trainde de afgelopen dagen nog individueel, maar de middenvelder traint vandaag voor het eerst mee met de groep. Dat meldt Het Laatste Nieuws. Dat is een teken dat de speler van Manchester City steeds dichter bij zijn terugkeer in de ploeg staat. De kans dat De Bruyne al meteen gaat spelen tegen Denemarken, is niet al te groot. Mogelijk stoomt Martinez hem klaar voor de partij tegen Finland. 

LEES OOK: Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Zal De Bruyne in de kern zitten tegen Denemarken?

Meest recent

Standard kan weer winnen en mengt zich in strijd om PO1

De strijd om de Champions' Play-Off is vrijdagavond weer wat spannender geworden. Na een ...

12
12
Revanche op Anderlecht? Hubert spreekt duidelijke taal

Zondag is het uitkijken naar de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union. Dat is altijd een ...

15
15
Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Beerschot is er vrijdagavond in geslaagd om KV Kortrijk onder druk te zetten. Het boekte op het Kiel ...

44
44
Pro League maakt zeer fraaie cijfers bekend

Het was de voorbije dagen alle hens aan dek bij de Pro League door de problemen met DAZN, dat het ...

13
13
'Geen Vermant: Stuttgart richt pijlen op andere Belg'

Bij VfB Stuttgart gaan ze in januari op zoek naar een spits en dat dossier heeft ook een stevige ...

35
35
Nieuwe eigenaars Beerschot kondigen transfergeweld aan

Bij Beerschot deden onlangs nieuwe eigenaars hun intrede. Net als STVV kwamen de Mannekes in Japanse ...

145
145
'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

66
66
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

133
133
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

73
73
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

135
135
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

290
290
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

92
92
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

155
155
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

399
399
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

144
144
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

623
623
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

275
275
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

80
80
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

262
262
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

214
214
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

298
298
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

190
190
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

467
467
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

458
458
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

261
261

Meer sportnieuws