Zwitserland roept na openingsmatch nog een nieuwe keeper op

door
Zwitserland roept na openingsmatch nog een nieuwe keeper op

Zwitserland is zaterdag met een tegenvaller aan zijn EK begonnen, want het bleef tegen Wales steken op een gelijkspel. Ze zullen dus nog vol aan de bak moeten in hun volgende twee matchen tegen Italië en Turkije als ze nog de tweede ronde willen halen. Na hun eerste wedstrijd voerden ze opvallend nog een wijziging door in hun selectie.


De Zwitsers kondigen immers aan dat ze met Gregor Kobel (Stuttgart) nog een nieuwe doelman opgeroepen hebben. Hij neemt de plaats in van Jonas Omlin, die zich in de opwarming voor de match tegen Wales geblesseerd had. Normaal gezien mogen teams na hun eerste match hun selectie niet meer wijzigen, maar door de coronasituatie stond de UEFA voor dit seizoen uitzonderlijk toe dat keepers het hele toernooi gewisseld mogen worden.

Veel invloed zal de wissel wellicht niet hebben, want Omlin was sowieso maar reservedoelman bij de Zwitsers. Yann Sommer (Mönchengladbach) is immers al jaren de vaste nummer één onder de lat. Woensdag komt Zwitserland opnieuw in actie, tegen Italië.


Zal Zwitserland door de groepsfase raken op het EK?

Meest recent

'Code rood bij Club: zorgwekkend nieuws uit ziekenboeg'

Bij Club Brugge kan men momenteel even op adem komen na het zware schema van de voorbije weken. Maar ...

5
5
Vermant in complete stress: Duivels-droom nu al op barsten?

Door de blessuregolf krijgt Romeo Vermant zijn kans bij de Rode Duivels, maar de lat ligt anders: ...

6
6
Scharniermoment in DAZN-soap aangebroken: drie opties op tafel

Woensdag staat de Algemene Vergadering van de Pro League op het programma. Veruit het belangrijkste ...

45
45
'Renard wacht lot niet af: dubbele winteraanwinst Anderlecht'

Het vernieuwde bestuur is inmiddels officieel van start gegaan bij RSC Anderlecht. In de komende ...

94
94
'Courtois haakt weer af: markante statistiek bij Duivels'

De Rode Duivels kunnen beginnen aan hun voorbereiding op de wedstrijden tegen Kazachstan en ...

50
50
Stassin velt zijn oordeel over selectie Vermant bij Duivels

De Rode Duivels verzamelden dinsdag in Tubeke om te beginnen aan de voorbereiding op de laatste ...

76
76
Schokkend verhaal: Lokeren-speler in afkickkliniek

Het gaat dit seizoen maar moeizaam voor Lokeren in de Challenger Pro League. Vorig seizoen haalde ...

60
60
Hey velt oordeel over zijn eerste jaar bij Anderlecht

Anderlecht is met een goed gevoel de interlandbreak ingegaan na een knappe zege in de kraker tegen ...

128
128
'Antwerp ziet in januari volgende sterkhouder vertrekken'

Antwerp kon vorig weekend opgelucht ademhalen na de zege tegen La Louvière, waardoor het een ...

270
270
Sterkhouder Club valt door de mand: "Was een verrassing"

Bij Club Brugge zullen ze tijdens de interlandbreak hun wonden likken na de tegenvallende prestatie ...

138
138
'Trossard in bloedvorm: transferstrijd barst weer los'

Arsenal blijft heersen in de Premier League, al liet het vorig weekend wel verrassend punten liggen ...

62
62
Jonge Duivels kennen volgende tegenstander op WK U17

De Jonge Duivels hebben vrij vlot de groepsfase van het WK U17 overleefd. Ze verloren nog hun ...

199
199
De Bilde heeft één gouden tip voor Anderlecht

De laatste kans voor Marc Coucke. Dat is toch de conclusie met de volgende nieuwe start die RSC ...

274
274
Swerts met twee kleppers extra: "Heeft iets speciaal"

De Belgische beloften spelen vrijdag in Oostenrijk een belangrijk duel richting het EK 2027. Coach ...

48
48
Keert vergeten Neerpede-parel terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht liet de afgelopen jaren héél wat talenten vertrekken. Sommigen kozen ...

408
408
'FC Barcelona schokt met transfer Rode Duivel'

FC Barcelona wil zich in januari versterken. Buitenlandse media melden dat ze aanvallend wel wat ...

198
198
Verhuurde JPL-spelers: huurling toont zich in Nederland

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

60
60
Na Stroeykens volgende RSCA-smaakmaker weldra bij Congo?

RSC Anderlecht kende geen gewelde zomermerato. Iets te veel kwantiteit en te weinig direct inzetbare ...

232
232
Preud'homme doet boekje open over werking Club NXT

In Youth We Trust. Even was het de slogan van aartsrivaal RSC Anderlecht, maar tegenwoordig trekt ...

270
270
Rode Duivels hakken Courtois-knoop definitief door

Eén zege volstaat om definitief een WK-ticket te bemachtigen, maar in het tweeluik tegen ...

107
107
De Ketelaere ontploft: pijnlijke breuk bij Duivels loert

De blessuregolf bij de Rode Duivels heeft één grote winnaar opgeleverd: Charles De ...

606
606
'Exit in januari: Genk neemt afscheid van steunpilaar'

KRC Genk heeft tot dusver een wisselvallig seizoen achter de rug, met heel wat ups en downs. Vooral ...

574
574
'Anderlecht all-in: pittig prijskaartje toptarget bekend'

De toekomst lacht RSC Anderlecht weer toe na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Al maakt ...

409
409
Tranen bij Club-fans: Mechele deelt pakkende bekentenis

Hij is geen man van grote woorden of show, maar van daden. Van tackles, duels en trouwe dienst. ...

2235
2235
Rode Duivels blazen verzamelen: één opvallende aanwezige

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan, de voorlaatste horde richting het WK. Een ...

182
182

Meer sportnieuws