België startte met veel ambitie aan het EK en wist meteen met 3-0 te winnen van Rusland. De Rode Duivels willen het EK winnen, maar er zijn de nodige twijfels. Wat denken de fans?

België begint het EK zonder Axel Witsel, Kevin De Bruyne en Eden Hazard in de basis. Om succes te boeken zullen zij fit moeten geraken doorheen het toernooi én hun beste niveau halen. Daarnaast zijn er ook twijfels over de ‘oudere defensie’. We vroegen bij het artikel omtrent de vooruitblik van Georges Leekens, Marvin Ogunjimi, Gill Swerts en Jan Ceulemans waar de Belgen dit EK gaan eindigen.
Het merendeel denkt dat de Belgen de laatste vier gaan bereiken. Zo denkt 25% dat België het EK wint, 23% denkt dat België in de finale zal stranden en 25% denkt dat de halve finale het eindstation gaat worden. Maar liefst 72% denkt dus dat de Belgen de laatste vier gaan halen. 18% denkt dat de Belgen eruit gaan in de kwartfinales, 5% in de 1/8ste finales en 4% denkt dat de Belgen de groepsfase niet overleven.
POLL: België is de beste ploeg in Europa?