Charleroi haalt verdediger op bij Luzern

door
Charleroi haalt verdediger op bij Luzern

Bij Charleroi is het deze zomer weer opbouwen, nadat het vorige seizoen met een sisser eindigde. Met Edward Still werd al een nieuwe trainer gevonden, maar op nieuwe spelers was het tot dusver wachten. Maar daar zou snel verandering in komen, want de komende dagen zouden maar liefst drie nieuwkomers moeten neerstrijken op Mambourg.


De voorbije dagen was al duidelijk geworden dat Charleroi bezig was met de komst van Aboubakar Keita (OHL) en Stelios Andreou (Olympiakos Nicosia) en hun komst zou de komende dagen afgerond moeten worden. Andreou zou vrijdag of zaterdag al in België moeten neerstrijken om zijn fysieke testen af te leggen, waarna de handtekeningen gezet kunnen worden.

De derde aanwinst van de Carolo's zou volgens La Dernière Heure Stefan Knezevic moeten worden. De 24-jarige verdediger zou overkomen van Luzern, waar hij de voorbije vijf jaar in het A-elftal actief was. De Zwitser was vorig seizoen een vaste waarde daar en kwam 38 keer in actie (één goal, twee assists), maar kon vertrekken omdat hij nog maar een jaar contract had.

UPDATE 21u41

Sporting Charleroi heeft Stefan Knezevic aangetrokken. De 24-jarige verdediger komt over van de Zwitserse eersteklasser Luzern. De Carolo's maakten bekend dat hij tot medio 2024 tekende, met optie op nog een jaar.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Een goede aanwinst?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

39
39
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

26
26
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

38
38
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

48
48
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

44
44
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

14
14
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

34
34
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

315
315
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

136
136
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

89
89
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

416
416
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

181
181
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

72
72
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

379
379
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

362
362
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

297
297
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

364
364
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

504
504
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

383
383
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

740
740

Meer sportnieuws