Martinez komt met update over blessures van Boyata en Trossard

door
Martinez komt met update over blessures van Boyata en Trossard

Turkije-Italië van vanavond is voor ons Belgen een opwarmertje voor morgen. Dan beginnen de Rode Duivels immers aan hun queeste naar de Europese titel. Als we naar de namen kijken in onze nationale ploeg, mogen we daar zeker van dromen.


Twee grote namen zullen wel nog ontbreken tijdens de eerste EK-opdracht, morgen tegen Rusland. Kevin De Bruyne en Axel Witsel bleven immers nog wat langer op Belgische bodem om een individueel programma te volgen. De Bruyne maakt waarschijnlijk zijn opwachting in de tweede groepswedstrijd, tegen Denemarken.

Maar ook Witsel zou tegen de Scandinaviërs wel eens kunnen terugkeren. Dat liet bondscoach Roberto Martinez vandaag op zijn persconferentie immers uitschijnen. "De situatie met Witsel is duidelijk. Hij heeft goed getraind met de groep. Maar nu gaan we Axel wat extra tijd geven. Hij sluit na Rusland aan en ik verwacht niet dat hij nog meer zal missen", citeert Het Nieuwsblad de Spanjaard. Uitstekend nieuws dus.

UPDATE 21u

De afgelopen dagen waren Dedryck Boyata en Leandro Trossard twijfelachtig voor de partij tegen Rusland. De twee kampten met een lichte blessure. Bondscoach Roberto Martinez liet aan Het Laatste Nieuws weten dat de spelers van Hertha BSC en Brighton & Hove Albion klaar voor de dienst zijn. "Trossard en Boyata vergezellen de groep terug. Ze hebben geen reacties meer en zijn volledig fit. Ze kunnen dus gewoon meespelen morgen", aldus de coach.

LEES OOK: Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

Zal Trossard invallen?

Meest recent

Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

1
1
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

7
7
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

91
91
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

57
57
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

78
78
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

69
69
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

91
91
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

95
95
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

40
40
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

38
38
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

59
59
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

421
421
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

106
106
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

107
107
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

166
166
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

35
35
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

243
243
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

59
59
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

58
58
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

243
243
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

96
96
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

52
52
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

67
67
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

102
102

Meer sportnieuws