Martinez komt met update over blessures van Boyata en Trossard

door
Martinez komt met update over blessures van Boyata en Trossard

Turkije-Italië van vanavond is voor ons Belgen een opwarmertje voor morgen. Dan beginnen de Rode Duivels immers aan hun queeste naar de Europese titel. Als we naar de namen kijken in onze nationale ploeg, mogen we daar zeker van dromen.


Twee grote namen zullen wel nog ontbreken tijdens de eerste EK-opdracht, morgen tegen Rusland. Kevin De Bruyne en Axel Witsel bleven immers nog wat langer op Belgische bodem om een individueel programma te volgen. De Bruyne maakt waarschijnlijk zijn opwachting in de tweede groepswedstrijd, tegen Denemarken.

Maar ook Witsel zou tegen de Scandinaviërs wel eens kunnen terugkeren. Dat liet bondscoach Roberto Martinez vandaag op zijn persconferentie immers uitschijnen. "De situatie met Witsel is duidelijk. Hij heeft goed getraind met de groep. Maar nu gaan we Axel wat extra tijd geven. Hij sluit na Rusland aan en ik verwacht niet dat hij nog meer zal missen", citeert Het Nieuwsblad de Spanjaard. Uitstekend nieuws dus.

UPDATE 21u

De afgelopen dagen waren Dedryck Boyata en Leandro Trossard twijfelachtig voor de partij tegen Rusland. De twee kampten met een lichte blessure. Bondscoach Roberto Martinez liet aan Het Laatste Nieuws weten dat de spelers van Hertha BSC en Brighton & Hove Albion klaar voor de dienst zijn. "Trossard en Boyata vergezellen de groep terug. Ze hebben geen reacties meer en zijn volledig fit. Ze kunnen dus gewoon meespelen morgen", aldus de coach.

LEES OOK: 'Duivels vrezen: meteen mokerslag in WK-groepsfase'

Zal Trossard invallen?

Meest recent

'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

6
6
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

101
101
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

83
83
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

133
133
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

139
139
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

102
102
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

101
101
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

304
304
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

359
359
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

336
336
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

80
80
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

370
370
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

219
219
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

309
309
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

102
102
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

643
643
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

355
355
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

367
367
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

570
570
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

321
321
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

172
172
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

534
534
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

780
780
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

96
96

Meer sportnieuws