Martinez komt met update over blessures van Boyata en Trossard

door
Martinez komt met update over blessures van Boyata en Trossard

Turkije-Italië van vanavond is voor ons Belgen een opwarmertje voor morgen. Dan beginnen de Rode Duivels immers aan hun queeste naar de Europese titel. Als we naar de namen kijken in onze nationale ploeg, mogen we daar zeker van dromen.


Twee grote namen zullen wel nog ontbreken tijdens de eerste EK-opdracht, morgen tegen Rusland. Kevin De Bruyne en Axel Witsel bleven immers nog wat langer op Belgische bodem om een individueel programma te volgen. De Bruyne maakt waarschijnlijk zijn opwachting in de tweede groepswedstrijd, tegen Denemarken.

Maar ook Witsel zou tegen de Scandinaviërs wel eens kunnen terugkeren. Dat liet bondscoach Roberto Martinez vandaag op zijn persconferentie immers uitschijnen. "De situatie met Witsel is duidelijk. Hij heeft goed getraind met de groep. Maar nu gaan we Axel wat extra tijd geven. Hij sluit na Rusland aan en ik verwacht niet dat hij nog meer zal missen", citeert Het Nieuwsblad de Spanjaard. Uitstekend nieuws dus.

UPDATE 21u

De afgelopen dagen waren Dedryck Boyata en Leandro Trossard twijfelachtig voor de partij tegen Rusland. De twee kampten met een lichte blessure. Bondscoach Roberto Martinez liet aan Het Laatste Nieuws weten dat de spelers van Hertha BSC en Brighton & Hove Albion klaar voor de dienst zijn. "Trossard en Boyata vergezellen de groep terug. Ze hebben geen reacties meer en zijn volledig fit. Ze kunnen dus gewoon meespelen morgen", aldus de coach.

LEES OOK: Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

Zal Trossard invallen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

3
3
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

310
310
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

25
25
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

15
15
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

131
131
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

123
123
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

98
98
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

42
42
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

162
162
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

34
34
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

126
126
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

538
538
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

307
307
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

281
281
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

251
251
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

247
247
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

78
78
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

465
465
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

299
299
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

108
108
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

101
101
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

141
141
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

434
434

Meer sportnieuws