Club Brugge ziet verdediger naar Nederland verhuizen

215 stemmen
Club Brugge ziet verdediger naar Nederland verhuizen

Bij Club Brugge proberen ze tegenwoordig de eigen jeugd wat meer kansen te geven. Charles De Ketelaere brak dit seizoen definitief door, terwijl ook Ignace Van der Brempt alsmaar meer de neus aan het venster steekt. Op de slotspeeldag liet Philippe Clement ook nog Noah Mbamba debuteren. Een andere verdediger wist echter geen doorbraak te forceren en vertrekt.


Club Brugge had Siemen Voet vorig seizoen al verhuurd aan Roeselare en dit seizoen mocht de 21-jarige het in de Jupiler Pro League proberen bij KV Mechelen. Daar kon Voet echter geen basisplaats afdwingen. Hij raakte niet verder dan tien wedstrijden, waarin hij één keer scoorde. Malinwa besloot dan ook zijn aankoopoptie niet te lichten en ook bij Club had de jeugdinternational geen toekomst.

Voet gaat nu zijn heil zoeken in Nederland, want volgens RTV Oost staat hij op het punt om te verkassen naar PEC Zwolle. Dat toonde ook vorige zomer al interesse en haalt nu zijn slag thuis. Bij Club had Voet nog maar één jaar contract, wellicht zal hij zijn opleidingsclub dus definitief verlaten.

UPDATE 17u40

De overgang van Siemen Voet is nu ook officieel bekendgemaakt. Op de clubwebsite van PEC Zwolle wordt de verdediger voorgesteld, terwijl Club Brugge zijn vertrek aankondigt. De Nederlanders melden dat Voet een contract voor twee jaar, met optie op nog een extra jaar ondertekent. PEC Zwolle eindigde afgelopen seizoen op de dertiende plaats in de Eredivisie.

LEES OOK: Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

Verdiende hij meer kansen bij Club?

Meest recent

'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

217
217
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

115
115
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

298
298
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

66
66
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

22
22
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

82
82
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

108
108
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

465
465
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

394
394
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

183
183
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

55
55
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

31
31
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

39
39
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

159
159
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

558
558
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

208
208
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

94
94
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

169
169
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

42
42
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

743
743
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

126
126
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

142
142
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

105
105
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

537
537
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

434
434

Meer sportnieuws