Club Brugge ziet verdediger naar Nederland verhuizen

door
Club Brugge ziet verdediger naar Nederland verhuizen

Bij Club Brugge proberen ze tegenwoordig de eigen jeugd wat meer kansen te geven. Charles De Ketelaere brak dit seizoen definitief door, terwijl ook Ignace Van der Brempt alsmaar meer de neus aan het venster steekt. Op de slotspeeldag liet Philippe Clement ook nog Noah Mbamba debuteren. Een andere verdediger wist echter geen doorbraak te forceren en vertrekt.


Club Brugge had Siemen Voet vorig seizoen al verhuurd aan Roeselare en dit seizoen mocht de 21-jarige het in de Jupiler Pro League proberen bij KV Mechelen. Daar kon Voet echter geen basisplaats afdwingen. Hij raakte niet verder dan tien wedstrijden, waarin hij één keer scoorde. Malinwa besloot dan ook zijn aankoopoptie niet te lichten en ook bij Club had de jeugdinternational geen toekomst.

Voet gaat nu zijn heil zoeken in Nederland, want volgens RTV Oost staat hij op het punt om te verkassen naar PEC Zwolle. Dat toonde ook vorige zomer al interesse en haalt nu zijn slag thuis. Bij Club had Voet nog maar één jaar contract, wellicht zal hij zijn opleidingsclub dus definitief verlaten.

UPDATE 17u40

De overgang van Siemen Voet is nu ook officieel bekendgemaakt. Op de clubwebsite van PEC Zwolle wordt de verdediger voorgesteld, terwijl Club Brugge zijn vertrek aankondigt. De Nederlanders melden dat Voet een contract voor twee jaar, met optie op nog een extra jaar ondertekent. PEC Zwolle eindigde afgelopen seizoen op de dertiende plaats in de Eredivisie.

LEES OOK: Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Verdiende hij meer kansen bij Club?

Meest recent

Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

13
13
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

21
21
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

39
39
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

200
200
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

157
157
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

24
24
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

102
102
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

278
278
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

239
239
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

776
776
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

545
545
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

216
216
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

164
164
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

354
354
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

167
167
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

326
326
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

234
234
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

209
209
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

395
395
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

278
278
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

429
429
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

206
206
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

189
189
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

651
651
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

240
240

Meer sportnieuws