Club Brugge ziet verdediger naar Nederland verhuizen

door
Club Brugge ziet verdediger naar Nederland verhuizen

Bij Club Brugge proberen ze tegenwoordig de eigen jeugd wat meer kansen te geven. Charles De Ketelaere brak dit seizoen definitief door, terwijl ook Ignace Van der Brempt alsmaar meer de neus aan het venster steekt. Op de slotspeeldag liet Philippe Clement ook nog Noah Mbamba debuteren. Een andere verdediger wist echter geen doorbraak te forceren en vertrekt.


Club Brugge had Siemen Voet vorig seizoen al verhuurd aan Roeselare en dit seizoen mocht de 21-jarige het in de Jupiler Pro League proberen bij KV Mechelen. Daar kon Voet echter geen basisplaats afdwingen. Hij raakte niet verder dan tien wedstrijden, waarin hij één keer scoorde. Malinwa besloot dan ook zijn aankoopoptie niet te lichten en ook bij Club had de jeugdinternational geen toekomst.

Voet gaat nu zijn heil zoeken in Nederland, want volgens RTV Oost staat hij op het punt om te verkassen naar PEC Zwolle. Dat toonde ook vorige zomer al interesse en haalt nu zijn slag thuis. Bij Club had Voet nog maar één jaar contract, wellicht zal hij zijn opleidingsclub dus definitief verlaten.

UPDATE 17u40

De overgang van Siemen Voet is nu ook officieel bekendgemaakt. Op de clubwebsite van PEC Zwolle wordt de verdediger voorgesteld, terwijl Club Brugge zijn vertrek aankondigt. De Nederlanders melden dat Voet een contract voor twee jaar, met optie op nog een extra jaar ondertekent. PEC Zwolle eindigde afgelopen seizoen op de dertiende plaats in de Eredivisie.

LEES OOK: Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Verdiende hij meer kansen bij Club?

Meest recent

Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

45
45
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

44
44
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

303
303
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

248
248
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

71
71
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

250
250
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

449
449
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

69
69
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

56
56
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

36
36
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

317
317
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

483
483
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

244
244
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

83
83
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

71
71
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

410
410
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

206
206
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

305
305
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

197
197
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

132
132
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

194
194
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

107
107
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

231
231
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0

Meer sportnieuws