Club Brugge ziet verdediger naar Nederland verhuizen

215 stemmen
Club Brugge ziet verdediger naar Nederland verhuizen

Bij Club Brugge proberen ze tegenwoordig de eigen jeugd wat meer kansen te geven. Charles De Ketelaere brak dit seizoen definitief door, terwijl ook Ignace Van der Brempt alsmaar meer de neus aan het venster steekt. Op de slotspeeldag liet Philippe Clement ook nog Noah Mbamba debuteren. Een andere verdediger wist echter geen doorbraak te forceren en vertrekt.


Club Brugge had Siemen Voet vorig seizoen al verhuurd aan Roeselare en dit seizoen mocht de 21-jarige het in de Jupiler Pro League proberen bij KV Mechelen. Daar kon Voet echter geen basisplaats afdwingen. Hij raakte niet verder dan tien wedstrijden, waarin hij één keer scoorde. Malinwa besloot dan ook zijn aankoopoptie niet te lichten en ook bij Club had de jeugdinternational geen toekomst.

Voet gaat nu zijn heil zoeken in Nederland, want volgens RTV Oost staat hij op het punt om te verkassen naar PEC Zwolle. Dat toonde ook vorige zomer al interesse en haalt nu zijn slag thuis. Bij Club had Voet nog maar één jaar contract, wellicht zal hij zijn opleidingsclub dus definitief verlaten.

UPDATE 17u40

De overgang van Siemen Voet is nu ook officieel bekendgemaakt. Op de clubwebsite van PEC Zwolle wordt de verdediger voorgesteld, terwijl Club Brugge zijn vertrek aankondigt. De Nederlanders melden dat Voet een contract voor twee jaar, met optie op nog een extra jaar ondertekent. PEC Zwolle eindigde afgelopen seizoen op de dertiende plaats in de Eredivisie.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Verdiende hij meer kansen bij Club?

Meest recent

Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

201
201
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

24
24
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

108
108
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

31
31
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

71
71
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

303
303
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

497
497
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

185
185
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

117
117
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

173
173
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

140
140
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

419
419
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

80
80
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

111
111
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

161
161
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

554
554
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

76
76
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

510
510
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

313
313
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

123
123
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

213
213
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

671
671
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

183
183
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

89
89
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

255
255

Meer sportnieuws