TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht start gesprekken op, interesse in Lang opgedreven'

381 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht start gesprekken op, interesse in Lang opgedreven'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt Anderlecht menens om Fausto Vera binnen te halen als vervanger voor Sambi Lokonga. Argentijnse media bevestigen nu ook dat Paars-Wit de gesprekken met Argentinos Juniors omtrent een transfer opgestart heeft, al is een akkoord nog veraf. Anderlecht zou ook nog geen officieel bod uitgebracht hebben.



Dat zal er mogelijk pas komen wanneer de transfer van Albert Sambi Lokonga in een stroomversnelling komt. Het betrouwbare The Athletic meldt nu ook dat Arsenal de Rode Duivel deze zomer graag wil binnenhalen en dus zouden zij snel concreet kunnen worden. Anderlecht wil 15 miljoen euro vangen voor zijn middenvelder.

De definitieve komst van Majeed Ashimeru zou ook snel afgerond moeten worden. Het lijkt enkel nog wachten op de officiële aankondiging, want zowel met de speler als met RB Salzburg zou alles in kannen en kruiken zijn. Anderlecht zou erin geslaagd zijn de Ghanees voor een prijsje te strikken, want ze zouden slechts 1,5 miljoen euro moeten betalen.



Bij Club Brugge mogen ze zich binnenkort mogelijk ook verwachten aan een officieel bod voor Noa Lang. De Nederlander blijft het hof gemaakt worden door Leeds United, dat de gesprekken snel wil aanknopen. Club wil Lang echter absoluut aan boord houden en wil de flankaanvaller dan ook een nieuw contract voorschotelen.

BUITENLAND

Michy Batshuayi moet deze zomer op zoek naar een nieuwe club, aangezien hij bij Chelsea geen toekomst meer heeft. De Rode Duivel heeft ook nog maar één jaar contract, waardoor de Champions League-winnaar hem definitief van de hand wil doen. Daarvoor zijn ze bereid akkoord te gaan met een relatief lage som. Ze zouden al vrede nemen met 14 miljoen euro, een pak minder dan de 40 miljoen die ze destijds voor hem betaalden.



De Blues zijn wel nog op zoek naar een extra spits en daarvoor worden de pijlen gericht op Erling Haaland. Chelsea zou al bezig zijn een bod voor te bereiden, waarmee het zijn eigen transferrecord van de tabellen zou vegen. Er wordt gewag gemaakt van een transfersom van maar liefst 170 à 175 miljoen euro.

Bij PSG is de mercato volop in gang geschoten. Donderdagmiddag rondden ze de komst van Georginio Wijnaldum af en er zou al een volgende toptransfer in de pijplijn zitten. De Fransen zouden namelijk ook hun oog laten vallen hebben op Ousmane Dembélé, die bij FC Barcelona nog maar één jaar contract heeft en voorlopig weigert bij te tekenen.



Barça zal straks naast Dembélé mogelijk ook Miralem Pjanic zien vertrekken. De Bosnische middenvelder werd de voorbije maanden amper gebruikt door Ronald Koeman en zou een transferverzoek ingediend hebben. Hij wil graag terugkeren naar Juventus, maar dat lijkt enkel mogelijk te zijn in de vorm van een uitleenbeurt voor twee seizoenen.

LEES OOK: ‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Is 15 miljoen een haalbaar bedrag voor Sambi Lokonga?

Meest recent

'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

7
7
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

152
152
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

25
25
'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

210
210
'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

92
92
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

149
149
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

322
322
Glorieuze rentree Frey: "Nog nooit zo'n goal gemaakt"

Een stevig vernieuwd Antwerp heeft zijn start in de Jupiler Pro League niet gemist. Het klopte in ...

75
75
Vitor Bruno looft invallers en hint naar transfers

Anderlecht is zijn seizoen in de Jupiler Pro League begonnen met een overwinning, maar dat heeft wel ...

436
436
Godts speelt open kaart over transfer naar PSG

Ajax had zondag alle moeite met PEC Zwolle, maar werd gered door zijn Belgische invallers. Jorthy ...

84
84
'Club verliest Seys: 3 Engelse grootmachten melden zich'

Club Brugge was de voorbije weken bijzonder actief op de transfermarkt en dat was nodig ook. Het ...

873
873
Frey bezorgt Antwerp op de valreep droomstart tegen Beveren

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, maar daarvoor moest het tegen SK Beveren tot het uiterste ...

103
103
Gemiste start KRC Genk: Heynen legt vinger op de wonde

KRC Genk heeft zijn competitiestart gemist. Op het veld van Zulte Waregem kwam het wel op ...

310
310
Anderlecht speelt met vuur: rode kaart doet La Louvière das om

RSC Anderlecht heeft de competitie geopend met een verdiende thuiszege tegen La Louvière: ...

198
198
'Cruciaal nieuws Kompany: Kane neemt toekomstbeslissing'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

266
266
Club Brugge betaalt 12 miljoen voor Leko’s nachtmerrie

Club Brugge betaalde zo'n 10 miljoen euro voor Freddie Potts, een bedrag dat via bonussen kan ...

745
745
Anderlecht benadeeld door arbitrage? De Bilde duidelijk

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League leverde meteen de nodige VAR-interventies op. Ook in ...

385
385
Lotto Park ontdekt potentiële patron: "Echt een topper"

Na drie Europese wedstrijden, is RSC Anderlecht ook aan het nieuwe seizoen begonnen in eigen land. ...

326
326
Transferschreeuw bij KVM: "Was ik sportief directeur of CEO ..."

Bij KV Mechelen is het nieuwe seizoen met een domper van start gegaan. Na een flauwe prestatie ...

192
192
Kampioen nú al gekend? "Club Brugge met 10 punten los"

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, het seizoen 2026-2027 is officieel van start gegaan. Het ...

461
461
Bruno roteert bij Anderlecht: vier wissels in basisploeg

RSC Anderlecht trapt zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League op gang. De recordkampioen ...

148
148
Meteen zware kater voor Genk, rode kaart nekt Simons en co

Zondagnamiddag stonden om 16u twee duels van de openingsspeeldag in de Jupiler Pro League op het ...

261
261
'Beveren vindt nieuwe spits, Italianen kloppen aan bij Union'

De Jupiler Pro League is dit weekend van start gegaan, maar de eersteklassers blijven ondertussen ...

108
108
Enorme metamorfose bij winnend Gent: "Grote stap vooruit"

AA Gent heeft een goede start van het seizoen genomen. Na degelijke resultaten in Europa wonnen de ...

161
161
Mokio bevrijdt Ajax in Zwolle, bizarre namiddag Godts

Net zoals de Jupiler Pro League is dit weekend ook de Nederlandse Eredivisie weer op gang getrokken. ...

76
76

Meer sportnieuws