TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht start gesprekken op, interesse in Lang opgedreven'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht start gesprekken op, interesse in Lang opgedreven'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt Anderlecht menens om Fausto Vera binnen te halen als vervanger voor Sambi Lokonga. Argentijnse media bevestigen nu ook dat Paars-Wit de gesprekken met Argentinos Juniors omtrent een transfer opgestart heeft, al is een akkoord nog veraf. Anderlecht zou ook nog geen officieel bod uitgebracht hebben.



Dat zal er mogelijk pas komen wanneer de transfer van Albert Sambi Lokonga in een stroomversnelling komt. Het betrouwbare The Athletic meldt nu ook dat Arsenal de Rode Duivel deze zomer graag wil binnenhalen en dus zouden zij snel concreet kunnen worden. Anderlecht wil 15 miljoen euro vangen voor zijn middenvelder.

De definitieve komst van Majeed Ashimeru zou ook snel afgerond moeten worden. Het lijkt enkel nog wachten op de officiële aankondiging, want zowel met de speler als met RB Salzburg zou alles in kannen en kruiken zijn. Anderlecht zou erin geslaagd zijn de Ghanees voor een prijsje te strikken, want ze zouden slechts 1,5 miljoen euro moeten betalen.



Bij Club Brugge mogen ze zich binnenkort mogelijk ook verwachten aan een officieel bod voor Noa Lang. De Nederlander blijft het hof gemaakt worden door Leeds United, dat de gesprekken snel wil aanknopen. Club wil Lang echter absoluut aan boord houden en wil de flankaanvaller dan ook een nieuw contract voorschotelen.

BUITENLAND

Michy Batshuayi moet deze zomer op zoek naar een nieuwe club, aangezien hij bij Chelsea geen toekomst meer heeft. De Rode Duivel heeft ook nog maar één jaar contract, waardoor de Champions League-winnaar hem definitief van de hand wil doen. Daarvoor zijn ze bereid akkoord te gaan met een relatief lage som. Ze zouden al vrede nemen met 14 miljoen euro, een pak minder dan de 40 miljoen die ze destijds voor hem betaalden.



De Blues zijn wel nog op zoek naar een extra spits en daarvoor worden de pijlen gericht op Erling Haaland. Chelsea zou al bezig zijn een bod voor te bereiden, waarmee het zijn eigen transferrecord van de tabellen zou vegen. Er wordt gewag gemaakt van een transfersom van maar liefst 170 à 175 miljoen euro.

Bij PSG is de mercato volop in gang geschoten. Donderdagmiddag rondden ze de komst van Georginio Wijnaldum af en er zou al een volgende toptransfer in de pijplijn zitten. De Fransen zouden namelijk ook hun oog laten vallen hebben op Ousmane Dembélé, die bij FC Barcelona nog maar één jaar contract heeft en voorlopig weigert bij te tekenen.



Barça zal straks naast Dembélé mogelijk ook Miralem Pjanic zien vertrekken. De Bosnische middenvelder werd de voorbije maanden amper gebruikt door Ronald Koeman en zou een transferverzoek ingediend hebben. Hij wil graag terugkeren naar Juventus, maar dat lijkt enkel mogelijk te zijn in de vorm van een uitleenbeurt voor twee seizoenen.

LEES OOK: Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

Is 15 miljoen een haalbaar bedrag voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

87
87
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

54
54
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

28
28
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

73
73
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

43
43
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

238
238
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

32
32
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

49
49
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

178
178
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

62
62
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

405
405
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

231
231
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

83
83
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

107
107
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

339
339
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

70
70
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

34
34
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

177
177
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

232
232
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

207
207
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

946
946
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

183
183
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws