TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht start gesprekken op, interesse in Lang opgedreven'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht start gesprekken op, interesse in Lang opgedreven'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt Anderlecht menens om Fausto Vera binnen te halen als vervanger voor Sambi Lokonga. Argentijnse media bevestigen nu ook dat Paars-Wit de gesprekken met Argentinos Juniors omtrent een transfer opgestart heeft, al is een akkoord nog veraf. Anderlecht zou ook nog geen officieel bod uitgebracht hebben.



Dat zal er mogelijk pas komen wanneer de transfer van Albert Sambi Lokonga in een stroomversnelling komt. Het betrouwbare The Athletic meldt nu ook dat Arsenal de Rode Duivel deze zomer graag wil binnenhalen en dus zouden zij snel concreet kunnen worden. Anderlecht wil 15 miljoen euro vangen voor zijn middenvelder.

De definitieve komst van Majeed Ashimeru zou ook snel afgerond moeten worden. Het lijkt enkel nog wachten op de officiële aankondiging, want zowel met de speler als met RB Salzburg zou alles in kannen en kruiken zijn. Anderlecht zou erin geslaagd zijn de Ghanees voor een prijsje te strikken, want ze zouden slechts 1,5 miljoen euro moeten betalen.



Bij Club Brugge mogen ze zich binnenkort mogelijk ook verwachten aan een officieel bod voor Noa Lang. De Nederlander blijft het hof gemaakt worden door Leeds United, dat de gesprekken snel wil aanknopen. Club wil Lang echter absoluut aan boord houden en wil de flankaanvaller dan ook een nieuw contract voorschotelen.

BUITENLAND

Michy Batshuayi moet deze zomer op zoek naar een nieuwe club, aangezien hij bij Chelsea geen toekomst meer heeft. De Rode Duivel heeft ook nog maar één jaar contract, waardoor de Champions League-winnaar hem definitief van de hand wil doen. Daarvoor zijn ze bereid akkoord te gaan met een relatief lage som. Ze zouden al vrede nemen met 14 miljoen euro, een pak minder dan de 40 miljoen die ze destijds voor hem betaalden.



De Blues zijn wel nog op zoek naar een extra spits en daarvoor worden de pijlen gericht op Erling Haaland. Chelsea zou al bezig zijn een bod voor te bereiden, waarmee het zijn eigen transferrecord van de tabellen zou vegen. Er wordt gewag gemaakt van een transfersom van maar liefst 170 à 175 miljoen euro.

Bij PSG is de mercato volop in gang geschoten. Donderdagmiddag rondden ze de komst van Georginio Wijnaldum af en er zou al een volgende toptransfer in de pijplijn zitten. De Fransen zouden namelijk ook hun oog laten vallen hebben op Ousmane Dembélé, die bij FC Barcelona nog maar één jaar contract heeft en voorlopig weigert bij te tekenen.



Barça zal straks naast Dembélé mogelijk ook Miralem Pjanic zien vertrekken. De Bosnische middenvelder werd de voorbije maanden amper gebruikt door Ronald Koeman en zou een transferverzoek ingediend hebben. Hij wil graag terugkeren naar Juventus, maar dat lijkt enkel mogelijk te zijn in de vorm van een uitleenbeurt voor twee seizoenen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Is 15 miljoen een haalbaar bedrag voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

4
4
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

4
4
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

17
17
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

107
107
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

155
155
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

62
62
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

269
269
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

107
107
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

184
184
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

101
101
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

84
84
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

70
70
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

61
61
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

241
241
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

132
132
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

123
123
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

37
37
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

354
354
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

154
154
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

46
46
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

86
86
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

433
433
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

49
49
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

577
577
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

392
392

Meer sportnieuws