TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht start gesprekken op, interesse in Lang opgedreven'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht start gesprekken op, interesse in Lang opgedreven'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt Anderlecht menens om Fausto Vera binnen te halen als vervanger voor Sambi Lokonga. Argentijnse media bevestigen nu ook dat Paars-Wit de gesprekken met Argentinos Juniors omtrent een transfer opgestart heeft, al is een akkoord nog veraf. Anderlecht zou ook nog geen officieel bod uitgebracht hebben.



Dat zal er mogelijk pas komen wanneer de transfer van Albert Sambi Lokonga in een stroomversnelling komt. Het betrouwbare The Athletic meldt nu ook dat Arsenal de Rode Duivel deze zomer graag wil binnenhalen en dus zouden zij snel concreet kunnen worden. Anderlecht wil 15 miljoen euro vangen voor zijn middenvelder.

De definitieve komst van Majeed Ashimeru zou ook snel afgerond moeten worden. Het lijkt enkel nog wachten op de officiële aankondiging, want zowel met de speler als met RB Salzburg zou alles in kannen en kruiken zijn. Anderlecht zou erin geslaagd zijn de Ghanees voor een prijsje te strikken, want ze zouden slechts 1,5 miljoen euro moeten betalen.



Bij Club Brugge mogen ze zich binnenkort mogelijk ook verwachten aan een officieel bod voor Noa Lang. De Nederlander blijft het hof gemaakt worden door Leeds United, dat de gesprekken snel wil aanknopen. Club wil Lang echter absoluut aan boord houden en wil de flankaanvaller dan ook een nieuw contract voorschotelen.

BUITENLAND

Michy Batshuayi moet deze zomer op zoek naar een nieuwe club, aangezien hij bij Chelsea geen toekomst meer heeft. De Rode Duivel heeft ook nog maar één jaar contract, waardoor de Champions League-winnaar hem definitief van de hand wil doen. Daarvoor zijn ze bereid akkoord te gaan met een relatief lage som. Ze zouden al vrede nemen met 14 miljoen euro, een pak minder dan de 40 miljoen die ze destijds voor hem betaalden.



De Blues zijn wel nog op zoek naar een extra spits en daarvoor worden de pijlen gericht op Erling Haaland. Chelsea zou al bezig zijn een bod voor te bereiden, waarmee het zijn eigen transferrecord van de tabellen zou vegen. Er wordt gewag gemaakt van een transfersom van maar liefst 170 à 175 miljoen euro.

Bij PSG is de mercato volop in gang geschoten. Donderdagmiddag rondden ze de komst van Georginio Wijnaldum af en er zou al een volgende toptransfer in de pijplijn zitten. De Fransen zouden namelijk ook hun oog laten vallen hebben op Ousmane Dembélé, die bij FC Barcelona nog maar één jaar contract heeft en voorlopig weigert bij te tekenen.



Barça zal straks naast Dembélé mogelijk ook Miralem Pjanic zien vertrekken. De Bosnische middenvelder werd de voorbije maanden amper gebruikt door Ronald Koeman en zou een transferverzoek ingediend hebben. Hij wil graag terugkeren naar Juventus, maar dat lijkt enkel mogelijk te zijn in de vorm van een uitleenbeurt voor twee seizoenen.

LEES OOK: Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Is 15 miljoen een haalbaar bedrag voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

50
50
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

71
71
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

172
172
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

38
38
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

100
100
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

48
48
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

125
125
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

121
121
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

181
181
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

169
169
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

324
324
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

161
161
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

159
159
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

216
216
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

318
318
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

167
167
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

109
109
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

405
405
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

239
239
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

503
503
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

85
85
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

92
92
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

58
58
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

248
248
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

71
71

Meer sportnieuws