TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht start gesprekken op, interesse in Lang opgedreven'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht start gesprekken op, interesse in Lang opgedreven'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt Anderlecht menens om Fausto Vera binnen te halen als vervanger voor Sambi Lokonga. Argentijnse media bevestigen nu ook dat Paars-Wit de gesprekken met Argentinos Juniors omtrent een transfer opgestart heeft, al is een akkoord nog veraf. Anderlecht zou ook nog geen officieel bod uitgebracht hebben.



Dat zal er mogelijk pas komen wanneer de transfer van Albert Sambi Lokonga in een stroomversnelling komt. Het betrouwbare The Athletic meldt nu ook dat Arsenal de Rode Duivel deze zomer graag wil binnenhalen en dus zouden zij snel concreet kunnen worden. Anderlecht wil 15 miljoen euro vangen voor zijn middenvelder.

De definitieve komst van Majeed Ashimeru zou ook snel afgerond moeten worden. Het lijkt enkel nog wachten op de officiële aankondiging, want zowel met de speler als met RB Salzburg zou alles in kannen en kruiken zijn. Anderlecht zou erin geslaagd zijn de Ghanees voor een prijsje te strikken, want ze zouden slechts 1,5 miljoen euro moeten betalen.



Bij Club Brugge mogen ze zich binnenkort mogelijk ook verwachten aan een officieel bod voor Noa Lang. De Nederlander blijft het hof gemaakt worden door Leeds United, dat de gesprekken snel wil aanknopen. Club wil Lang echter absoluut aan boord houden en wil de flankaanvaller dan ook een nieuw contract voorschotelen.

BUITENLAND

Michy Batshuayi moet deze zomer op zoek naar een nieuwe club, aangezien hij bij Chelsea geen toekomst meer heeft. De Rode Duivel heeft ook nog maar één jaar contract, waardoor de Champions League-winnaar hem definitief van de hand wil doen. Daarvoor zijn ze bereid akkoord te gaan met een relatief lage som. Ze zouden al vrede nemen met 14 miljoen euro, een pak minder dan de 40 miljoen die ze destijds voor hem betaalden.



De Blues zijn wel nog op zoek naar een extra spits en daarvoor worden de pijlen gericht op Erling Haaland. Chelsea zou al bezig zijn een bod voor te bereiden, waarmee het zijn eigen transferrecord van de tabellen zou vegen. Er wordt gewag gemaakt van een transfersom van maar liefst 170 à 175 miljoen euro.

Bij PSG is de mercato volop in gang geschoten. Donderdagmiddag rondden ze de komst van Georginio Wijnaldum af en er zou al een volgende toptransfer in de pijplijn zitten. De Fransen zouden namelijk ook hun oog laten vallen hebben op Ousmane Dembélé, die bij FC Barcelona nog maar één jaar contract heeft en voorlopig weigert bij te tekenen.



Barça zal straks naast Dembélé mogelijk ook Miralem Pjanic zien vertrekken. De Bosnische middenvelder werd de voorbije maanden amper gebruikt door Ronald Koeman en zou een transferverzoek ingediend hebben. Hij wil graag terugkeren naar Juventus, maar dat lijkt enkel mogelijk te zijn in de vorm van een uitleenbeurt voor twee seizoenen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Is 15 miljoen een haalbaar bedrag voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

22
22
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

98
98
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

39
39
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

124
124
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

339
339
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

41
41
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

85
85
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

42
42
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

196
196
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

137
137
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

52
52
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

53
53
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

82
82
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

182
182
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

116
116
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

107
107
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

369
369
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

91
91
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

97
97
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

717
717
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

230
230
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

272
272
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

74
74
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

117
117

Meer sportnieuws