'Done deal: AA Gent vindt akkoord met Ludogorets'

door
'Done deal: AA Gent vindt akkoord met Ludogorets'

Bij AA Gent gaan ze voor het zoveelste jaar op rij nog maar eens een resem in- en uitgaande transfers afronden. Er gaan heel wat spelers bijkomen, maar er vertrekken er ook een pak. Eén van de spelers trekt naar Ludogorets.

Bulgaarse media weten dat Igor Plastun AA Gent gaat inruilen voor de Bulgaarse kampioen Ludogorets. Tussen de twee clubs zou er al een akkoord zijn en de speler moet enkel nog de laatste details met de Bulgaren zien af te ronden. Hij zal er met Josué Sa (ex-Anderlecht) een oude bekende tegen het lijf lopen. 

Het is niet bekend hoeveel AA Gent zal vangen, maar dat zal een heel stuk minder zijn dan de 3 miljoen euro die het in 2018 overmaakte aan Ludogorets. De centrale verdediger speelde vaak bij AA Gent, maar kon de hoge verwachtingen nooit helemaal inlossen. Plastun ligt nog één jaar onder contract in de Ghelamco Arena en zijn marktwaarde zakte volgens Transfermarkt.be naar 1,2 miljoen euro.

Kende hij een geslaagd avontuur bij AA Gent?

Meest recent

'Vuurwerk in Londen: supertransfers Tottenham en Arsenal'

De eerste grote transferdeals van de zomermercato zijn inmiddels afgerond, maar er worden in de ...

15
15
‘Club Brugge stunt: JPL-ster voor habbekrats binnen’

Een buitenkansje in de maak? Blauw-Zwart lijkt te kunnen profiteren van een zeldzaam dipje bij een ...

469
469
Straffe transfer Westerlo: "Zeker 6 JPL-clubs geïnteresseerd"

Vorig seizoen kon Westerlo de verwachtingen opnieuw niet helemaal inlossen. Ondanks een talentvolle ...

38
38
'Anderlecht keihard: ook deze 3 spelers moeten weg'

Het is voor Anderlecht al een zeer drukke transferzomer geweest. De moeizame play-offs van vorig ...

285
285
RWDM vindt versterking en ziet goalgetter vertrekken

Het zijn alweer bewogen maanden geweest bij RWDM. De club greep op dramatische wijze naast ...

46
46
'Kassa Antwerp ontploft na dubbele transferwending'

Bij Antwerp zien ze deze zomer alweer heel wat spelers vertrekken. De club moet nog altijd de tering ...

518
518
'Club Brugge en co krijgen antwoord over Vuskovic'

Eén van de absolute sensaties in de Jupiler Pro League vorig seizoen was zonder twijfel Luka ...

345
345
'Cercle baalt: toptalent keert niet meer terug'

Bij Cercle Brugge bleef het tot dusver vrij stil op het vlak van transfers. De Vereniging heeft dus ...

176
176
'Club maakt Italianen helemaal gek in dossier-Jashari'

De kassa blijft deze zomer stevig rinkelen bij Club Brugge. Nadat eerder Maxim De Cuyper al voor een ...

1313
1313
Patro blijft gaan en shopt opnieuw bij Sporting Hasselt

Patro Eisden droomt van promotie naar de Jupiler Pro League en kwam daar vorig seizoen al zeer ...

64
64
AA Gent toont veerkracht en pakt late oefenzege

AA Gent wil het komend seizoen over een volledig andere boeg gooien na de tegenvallende resultaten ...

154
154
'Westerlo zit niet stil: volgende transfer in aantocht'

Bij KVC Westerlo zullen er nog de nodige transfers afgerond gaan worden. Onze redactie weet dat er ...

80
80
'PSV rondt duurste deal ooit af, Ajax laat vedette gaan'

Bij Ajax en PSV staat er ook heel wat te gebeuren. De twee teams staan op het punt om een transfer ...

162
162
'Louwagie geeft niet toe: AA Gent weigert eerste voorstel'

Bij AA Gent zijn ze volop bezig met het afromen van de spelerskern. Dat is nodig vooraleer ze in de ...

242
242
'Westerlo aan zet: grote deal met MLS-club op komst'

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

64
64
'Bijltjesdag bij Anderlecht: drie spelers moeten weg'

Bij RSC Anderlecht gaan ze nog een pak spelers van de 35 die mee zijn op stage laten afvloeien. Er ...

649
649
Club Brugge maakt volgende megadeal officieel bekend

Club Brugge heeft een volgende uitgaande toptransfer afgerond. Blauw-Zwart maakte zopas het vertrek ...

528
528
'Zinho Gano op weg naar zeer verrassende transfer'

Zinho Gano speelt sinds een jaar voor Saudi-Arabië, waar hij uitkomt voor Al-Hazem. De ervaren ...

99
99
'Atalanta twijfelt: deal met Club Brugge of Anderlecht?'

De voorbije jaren groeide Atalanta uit tot een stabiele subtopper in de Serie A en ook vorig seizoen ...

924
924
KRC Genk pakt door en kondigt volgende transferdeal aan

KRC Genk heeft in principe deze zomer niet zoveel werk op de transfermarkt. Het rondde tot dusver ...

375
375
Cercle jubelt: revelatie blijft langer aan boord

Bij Cercle Brugge hielden ze deze zomer schoon schip, nadat vorig seizoen maar net de degradatie ...

68
68
'Renard blijft hongerig: volgende doelwit bekend'

Na het teleurstellende einde van vorig seizoen moest er bij Anderlecht deze zomer veel veranderen. ...

326
326
De Mil lanceert transferoproep: "Dat hebben we nog nodig"

Rik De Mil leverde vorig seizoen straf werk bij Sporting Charleroi. Hij transformeerde een ploeg die ...

49
49
Fans Club Brugge in extase: hij is terug!

Bij Club Brugge lijken ze nog veel werk te hebben om hun ploeg voor volgend seizoen samen te ...

832
832
'Lucas Stassin dropt stevig transferbommetje'

De voorbije maanden bleek dat er nog werk aan de winkel is bij de Rode Duivels, waar Rudi Garcia aan ...

145
145

Meer sportnieuws