'Charleroi vindt zeer opvallende aanwinst voor technische staf'

door
'Charleroi vindt zeer opvallende aanwinst voor technische staf'

Het wordt uitkijken naar wat Sporting Charleroi komend seizoen vermag, want er waait een nieuwe wind bij de Carolo's na een uitermate tegenvallend seizoen. Ze verrasten enkele weken geleden al vriend en vijand door de compleet onervaren Edward Still (30) aan te stellen als nieuwe hoofdtrainer na het ontslag van Karim Belhocine. Ook de staf van Still lijkt uit enkele opvallende namen te gaan bestaan.


De voormalige assistent van Ivan Leko zou voor het fysieke gedeelte assistentie krijgen van twee bekende namen. Volgens La Dernière Heure zal Frédéric Renotte terugkeren als fysiektrainer. Die functie vervulde hij al eens bij Charleroi van 2013 tot 2016, waarna hij ook nog eens anderhalf jaar werkzaam was bij Antwerp. Maar daarnaast zou ook niemand minder dan Jacques Borlée aan boord gehaald kunnen worden.

De atletiektrainer en vader van 400m-lopers Kevin en Jonathan Borlée zou als externe raadgever het performance-departement moeten gaan bijstaan. Er wordt dus niets aan het toeval overgelaten op Mambourg voor volgend seizoen.

LEES OOK: Alles gelogen? De Mil rekent af met transferfabel

Trending:

'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Zal Charleroi zich volgend seizoen herpakken?

Meest recent

Hayen vloekt: Club Brugge slikt bittere pil uit ziekenboeg

Club Brugge vertoeft momenteel op zomerstage in het Verenigd Koninkrijk, waar Nicky Hayen en zijn ...

14
14
'Renard verrast: Anderlecht blijft middenvelders stapelen'

RSC Anderlecht trok met een bijzonder ruime kern op oefenkamp naar Nederland, waar Besnik Hasi het ...

117
117
'Club Brugge all-in: oude bekende Anderlecht in aantocht'

De bankrekening wordt opnieuw serieus aangedikt bij Club Brugge, dat deze zomer wel zowat een halve ...

297
297
'Bommetje in Genk: steunpilaar dringt aan op transfer'

KRC Genk wilde de selectie graag zoveel mogelijk intact houden, maar nadat Christopher Bonsu Baah de ...

305
305
Anderlecht verwelkomt nieuwkomer: medische testen gepland

Besnik Hasi wil het oefenkamp in Renesse gebruiken om te snoeien in de al te ruime selectie van RSC ...

350
350
‘Club Brugge heeft z’n zinnen gezet op nieuwe prooi’

Langs uitgaande zijde rondt Club Brugge de ene deal na de andere af, en dus wordt er stilaan ook ...

340
340
Hatenboer doet opvallende onthulling over RSCA

Cedric Hatenboer werd al een tijdje aangekondigd als zomertransfer. De Nederlander werd al tijdens ...

239
239
Mignolet legt bom bij Club: escalerende keepersstrijd

Simon Mignolet is al jaren een de vaste nummer 1 onder de lat bij Club Brugge, maar tegen het einde ...

529
529
Standard slaat gigantische slag met supertalent

Standard Luik is de kern volop aan het versterken om komend seizoen weer naar de top van het ...

162
162
Vermant dreigt: Club-concurrenten gewaarschuwd

Romeo Vermant stond lange tijd op de achtergrond bij Club Brugge, maar in de tweede seizoenshelft ...

244
244
Courtois en co klagen: Real Madrid is het beu en grijpt in

Real Madrid neemt het woensdag op het WK voor Clubs op tegen PSG. Het seizoen van de Spaanse ...

152
152
‘KRC Genk heeft vervanger Bonsu Baah in het vizier’

KRC Genk kreeg heel wat miljoenen op de bankrekening gestort dankzij de transfer van Christopher ...

265
265
Tessa Wullaert slaat op tafel na vroege EK-exit Red Flames

De Red Flames mogen hun EK-droom alweer opbergen. Na twee wedstrijden liggen de Belgische dames al ...

159
159
‘Westerlo troeft KAA Gent af met stunttransfer'

Westerlo is ambitieus en dat is ook op de zomermercato nog eens duidelijk. De Kemphanen werden ...

224
224
Anderlecht slaat toe en plukt talent bij OHL weg

RSC Anderlecht zit volop in de voorbereiding voor volgend seizoen, maar ook RSCA Futures maakt zich ...

168
168
Liefdesbom! 'Ex Wesley Sneijder verovert hart Deschacht'

Het liefdesleven van Olivier Deschacht blijft een aaneenschakeling van onverwachte wendingen. De ...

245
245
Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

986
986
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

415
415
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

473
473
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

527
527
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

125
125
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

273
273
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

819
819
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

270
270
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

513
513

Meer sportnieuws