Kansen De Bruyne op Rusland worden steeds kleiner

203 stemmen
Kansen De Bruyne op Rusland worden steeds kleiner

De Rode Duivels beginnen zaterdag aan hun EK met een wedstrijd tegen Rusland. Op zijn volledige selectie zal Roberto Martinez voor die partij wellicht nog niet kunnen rekenen, want er zijn nog enkele spelers die niet volledig fit zijn. De voorbije dagen waren de vraagtekens Leandro Trossard, Dedryck Boyata, Axel Witsel en Kevin De Bruyne.


Die eerste drie lijken echter goed op schema te zitten, want Het Laatste Nieuws zag dat zij woensdag allemaal op het veld stonden tijdens de eerste groepstraining. Daarop maakten in totaal 28 spelers hun opwachting, met slechts twee afwezigen: reservespeler Zinho Vanheusden en Kevin De Bruyne. De kans lijkt dus weer een pak kleiner dat de vedette van Man City de match tegen de Russen zal halen.

De Bruyne volgde de oefensessie vanaf de zijlijn en trainde nog individueel met een dokter. Roberto Martinez had de voorbije dagen al aangegeven dat hij ervan uitging dat KDB nog niet fit zou raken voor de match tegen Rusland en die voorspelling lijkt nu dus uit te komen, want er resten nog maar drie dagen voor de match.

UPDATE 10/06

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Roberto Martinez op Kevin De Bruyne zal kunnen rekenen tegen Rusland. Het Laatste Nieuws zag vandaag immers dat de draaischijf van Manchester City ook vandaag verstek laat gaan voor de training met de selectie. Hij houdt het bij individuele oefeningen. Volgens de krant lijkt het weinig waarschijnlijk dat hij mee zal reizen met de andere spelers naar Sint-Petersburg.

Zo zullen de Duivels het dus vermoedelijk zonder een sleutelpion moeten stellen in hun openingswedstrijd. Die wordt immers al over twee dagen gespeeld. Maar de Russen zouden ook zonder King Kev in principe geen probleem mogen vormen, al weet je nooit natuurlijk. 

LEES OOK: Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

In welke wedstrijd zien we De Bruyne voor het eerst?

Meest recent

Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

4
4
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

93
93
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

19
19
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

174
174
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

28
28
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

24
24
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

60
60
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

105
105
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

178
178
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

774
774
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

148
148
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

220
220
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

187
187
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

172
172
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

281
281
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

45
45
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

51
51
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

187
187
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

529
529
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

264
264
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

247
247
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

144
144
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

481
481
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

354
354

Meer sportnieuws