Club Brugge komt naar buiten met oefenprogramma

door
Club Brugge komt naar buiten met oefenprogramma

Een aantal eersteklassers begint deze week alweer aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, minder dan drie weken nadat de laatste matchen van het seizoen 2020/21 gespeeld werden. Bij landskampioen Club Brugge nemen ze nog wat extra rust en werd er tot dusver niet al te veel gecommuniceerd over het verloop van de voorbereiding.


Pas nu is de eerste oefenmatch van Club bekend geraakt. KV Kortrijk kondigt immers aan dat het op 3 juli achter gesloten deuren tegen Blauw-Zwart zal spelen. Voor de Kerels zal dat al hun vierde oefenmatch van de voorbereiding worden, want in de voorafgaande weken spelen ze al tegen Harelbeke, Westhoek en Sparta Petegem.

UPDATE 17u20

Ondertussen heeft Club Brugge zelf zijn oefenprogramma bekendgemaakt op de clubwebsite. De medische testen voor de spelers staan volgende week op het programma. Op 26 juni trekken de spelers van Blauw-Zwart de voetbalschoenen aan voor een oefenpot tegen Beerschot. Vier dagen later komt het Kroatische Lokomotiv Zagreb op bezoek.

Zoals al eerder bekendgeraakt was, komen op 3 juli de provinciegenoten van KV Kortrijk op bezoek. Op 7 juli volgt een oefenduel tegen Zulte Waregem. Daarna kijkt de landskampioen het Griekse AEK Athene in de ogen op 9 juli, en het Nederlandse FC Utrecht op 13 juli. Enkele dagen later, op 17 juli, volgt de strijd om de Supercup tegen KRC Genk. Een dag later staat er een oefenmatch gepland tegen Lierse Kempenzonen.

Opmerkelijk: alle oefenwedstrijden worden afgewerkt in het Belfius Basecamp in Westkapelle, en dat zonder publiek. Alle duels, behalve dat tegen Lierse K., zullen wel te volgen zijn via een livestream op Facebook of YouTube. 

LEES OOK: ‘Vandenhaute-nasleep: Anderlecht laat eerste kop rollen'

Mooie tegenstanders?

Meest recent

De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

10
10
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

36
36
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

30
30
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

26
26
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

73
73
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

163
163
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

315
315
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

280
280
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

119
119
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

209
209
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

324
324
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

373
373
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

92
92
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervaren pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

290
290
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

147
147
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

119
119
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

144
144
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

306
306
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

613
613
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

133
133
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

246
246
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

491
491
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

147
147
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

339
339
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

138
138

Meer sportnieuws