TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar dure spits, Tielemans kan toptransfer maken'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar dure spits, Tielemans kan toptransfer maken'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil zich deze zomer stevig versterken en in dat opzicht duikt weer een opvallend doelwit op. Volgens Turkse media zou Club één van de teams zijn die lonken naar Santos Borré, een 25-jarige spits van River Plate. De Colombiaan heeft een marktwaarde van maar liefst 15 miljoen euro, maar is deze maand wel einde contract. Hij zou echter wel een jaarloon van 2 miljoen euro eisen en daarnaast nog interesse genieten van clubs als Besiktas, Hamburg, São Paulo en Atalanta.



KRC Genk zou een opmerkelijke aanwinst dan weer al zo goed als beet hebben. In Duitsland klinkt het dat de Limburgers bijna Rabbi Matondo beet hebben. De 20-jarige Welshman, die als een groot talent geldt, zou gehuurd worden met aankoopoptie van Schalke 04

Er blijven ook geruchten gaan over een terugkeer van Mbwana Samatta. Genk zou een bod van 4,5 miljoen euro neergelegd hebben bij Fenerbahçe en ook bereid zijn om Joseph Paintsil in de deal te betrekken. Dat is voor de Turkse club aanvaardbaar, alleen moet Samatta zelf nog overtuigd worden omdat hij in Limburg zal moeten inleveren.



Bij Anderlecht houden ze alsmaar meer rekening met een vertrek van Albert Sambi Lokonga - hij wordt gegeerd door Arsenal, Sevilla, Bayer Leverkusen en AS Monaco - en de zoektocht naar een vervanger is volop aan de gang. Daarvoor zouden ze bij Paars-Wit ook denken aan Fausto Vera, die vorig jaar nog in beeld was bij Club Brugge. Volgens sommige bronnen zouden de onderhandelingen met Argentinos Juniors over de 21-jarige Argentijn al opgestart zijn, al blijven ook Njegos Petrovic en Federico Navarro nog in beeld.

Ondertussen probeert Anderlecht ook nog steeds verwoed om Lukas Nmecha definitief in te lijven. Voorzitter Wouter Vandenhaute geeft alvast aan dat de speler zelf graag wil blijven, al blijft hij erbij dat het een moeilijk dossier. Toch schat hij de kansen op een verlengd verblijf van de Duitser goed in.



Anderlecht wil ook nog steeds af van enkele overbodige spelers. Zo mag Timon Wellenreuther vertrekken door de doorbraak van Verbruggen en de komst van Coosemans. De Duitse keeper kan nog steeds terugkeren naar Schalke 04, maar dat werkt met beperkte middelen. De Duitse degradant zou de keeper daarom in eerste instantie willen huren.

BUITENLAND

Youri Tielemans zou deze zomer een absolute toptransfer kunnen maken. Liverpool zou namelijk de gesprekken voor zijn komst aangeknoopt hebben. Voorlopig ligt de vraagprijs van Leicester City - die 70 à 80 miljoen euro zou bedragen - wel nog te hoog voor de Reds, maar ze hopen die nog te kunnen laten zakken. Tielemans zelf zou alvast openstaan voor een transfer naar Anfield.



Chelsea heeft ook ambitieuze transferplannen en mengt zich alvast in de strijd om Achraf Hakimi. De Blues zouden alvast een bod van 60 miljoen euro neergelegd hebben bij Internazionale, waarmee ze de aanbieding van PSG evenaren. Beide teams zitten wel nog een eind weg van de vraagprijs van de Italianen, die 80 miljoen zou bedragen. Chelsea zou wel de beste papieren hebben omdat het ook nog Andreas Christensen en Emerson Palmieri in een deal zou kunnen betrekken.

Voor Sebastiaan Bornauw lonkt een transfer naar VfL Wolfsburg alsmaar meer. De nummer vier van de Bundesliga zou een bod van 10 miljoen euro neergelegd hebben bij FC Köln. Dat bedrag is voor Köln nog altijd onvoldoende, maar als het nog een beetje opgetrokken wordt, lijkt een akkoord wel in de maak te zijn.

LEES OOK: Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

36
36
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

123
123
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

65
65
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

39
39
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

31
31
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

242
242
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

230
230
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

155
155
Lavia níét naar Jonge Duivels: oorzaak bizarre soap bekend

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

109
109
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

82
82
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

381
381
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

209
209
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

111
111
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

87
87
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

94
94
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

49
49
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

172
172
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

101
101
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

74
74
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

319
319
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

436
436
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

153
153
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

180
180
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

104
104
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

185
185

Meer sportnieuws