TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar dure spits, Tielemans kan toptransfer maken'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar dure spits, Tielemans kan toptransfer maken'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil zich deze zomer stevig versterken en in dat opzicht duikt weer een opvallend doelwit op. Volgens Turkse media zou Club één van de teams zijn die lonken naar Santos Borré, een 25-jarige spits van River Plate. De Colombiaan heeft een marktwaarde van maar liefst 15 miljoen euro, maar is deze maand wel einde contract. Hij zou echter wel een jaarloon van 2 miljoen euro eisen en daarnaast nog interesse genieten van clubs als Besiktas, Hamburg, São Paulo en Atalanta.



KRC Genk zou een opmerkelijke aanwinst dan weer al zo goed als beet hebben. In Duitsland klinkt het dat de Limburgers bijna Rabbi Matondo beet hebben. De 20-jarige Welshman, die als een groot talent geldt, zou gehuurd worden met aankoopoptie van Schalke 04

Er blijven ook geruchten gaan over een terugkeer van Mbwana Samatta. Genk zou een bod van 4,5 miljoen euro neergelegd hebben bij Fenerbahçe en ook bereid zijn om Joseph Paintsil in de deal te betrekken. Dat is voor de Turkse club aanvaardbaar, alleen moet Samatta zelf nog overtuigd worden omdat hij in Limburg zal moeten inleveren.



Bij Anderlecht houden ze alsmaar meer rekening met een vertrek van Albert Sambi Lokonga - hij wordt gegeerd door Arsenal, Sevilla, Bayer Leverkusen en AS Monaco - en de zoektocht naar een vervanger is volop aan de gang. Daarvoor zouden ze bij Paars-Wit ook denken aan Fausto Vera, die vorig jaar nog in beeld was bij Club Brugge. Volgens sommige bronnen zouden de onderhandelingen met Argentinos Juniors over de 21-jarige Argentijn al opgestart zijn, al blijven ook Njegos Petrovic en Federico Navarro nog in beeld.

Ondertussen probeert Anderlecht ook nog steeds verwoed om Lukas Nmecha definitief in te lijven. Voorzitter Wouter Vandenhaute geeft alvast aan dat de speler zelf graag wil blijven, al blijft hij erbij dat het een moeilijk dossier. Toch schat hij de kansen op een verlengd verblijf van de Duitser goed in.



Anderlecht wil ook nog steeds af van enkele overbodige spelers. Zo mag Timon Wellenreuther vertrekken door de doorbraak van Verbruggen en de komst van Coosemans. De Duitse keeper kan nog steeds terugkeren naar Schalke 04, maar dat werkt met beperkte middelen. De Duitse degradant zou de keeper daarom in eerste instantie willen huren.

BUITENLAND

Youri Tielemans zou deze zomer een absolute toptransfer kunnen maken. Liverpool zou namelijk de gesprekken voor zijn komst aangeknoopt hebben. Voorlopig ligt de vraagprijs van Leicester City - die 70 à 80 miljoen euro zou bedragen - wel nog te hoog voor de Reds, maar ze hopen die nog te kunnen laten zakken. Tielemans zelf zou alvast openstaan voor een transfer naar Anfield.



Chelsea heeft ook ambitieuze transferplannen en mengt zich alvast in de strijd om Achraf Hakimi. De Blues zouden alvast een bod van 60 miljoen euro neergelegd hebben bij Internazionale, waarmee ze de aanbieding van PSG evenaren. Beide teams zitten wel nog een eind weg van de vraagprijs van de Italianen, die 80 miljoen zou bedragen. Chelsea zou wel de beste papieren hebben omdat het ook nog Andreas Christensen en Emerson Palmieri in een deal zou kunnen betrekken.

Voor Sebastiaan Bornauw lonkt een transfer naar VfL Wolfsburg alsmaar meer. De nummer vier van de Bundesliga zou een bod van 10 miljoen euro neergelegd hebben bij FC Köln. Dat bedrag is voor Köln nog altijd onvoldoende, maar als het nog een beetje opgetrokken wordt, lijkt een akkoord wel in de maak te zijn.

LEES OOK: Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

1
1
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

58
58
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

21
21
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

80
80
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

87
87
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

67
67
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

81
81
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

68
68
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

136
136
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

100
100
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

532
532
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

429
429
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

160
160
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

152
152
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

201
201
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

259
259
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

167
167
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

137
137
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

209
209
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

60
60
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

86
86
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

346
346
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

296
296
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

292
292

Meer sportnieuws