TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar dure spits, Tielemans kan toptransfer maken'

349 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar dure spits, Tielemans kan toptransfer maken'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil zich deze zomer stevig versterken en in dat opzicht duikt weer een opvallend doelwit op. Volgens Turkse media zou Club één van de teams zijn die lonken naar Santos Borré, een 25-jarige spits van River Plate. De Colombiaan heeft een marktwaarde van maar liefst 15 miljoen euro, maar is deze maand wel einde contract. Hij zou echter wel een jaarloon van 2 miljoen euro eisen en daarnaast nog interesse genieten van clubs als Besiktas, Hamburg, São Paulo en Atalanta.



KRC Genk zou een opmerkelijke aanwinst dan weer al zo goed als beet hebben. In Duitsland klinkt het dat de Limburgers bijna Rabbi Matondo beet hebben. De 20-jarige Welshman, die als een groot talent geldt, zou gehuurd worden met aankoopoptie van Schalke 04

Er blijven ook geruchten gaan over een terugkeer van Mbwana Samatta. Genk zou een bod van 4,5 miljoen euro neergelegd hebben bij Fenerbahçe en ook bereid zijn om Joseph Paintsil in de deal te betrekken. Dat is voor de Turkse club aanvaardbaar, alleen moet Samatta zelf nog overtuigd worden omdat hij in Limburg zal moeten inleveren.



Bij Anderlecht houden ze alsmaar meer rekening met een vertrek van Albert Sambi Lokonga - hij wordt gegeerd door Arsenal, Sevilla, Bayer Leverkusen en AS Monaco - en de zoektocht naar een vervanger is volop aan de gang. Daarvoor zouden ze bij Paars-Wit ook denken aan Fausto Vera, die vorig jaar nog in beeld was bij Club Brugge. Volgens sommige bronnen zouden de onderhandelingen met Argentinos Juniors over de 21-jarige Argentijn al opgestart zijn, al blijven ook Njegos Petrovic en Federico Navarro nog in beeld.

Ondertussen probeert Anderlecht ook nog steeds verwoed om Lukas Nmecha definitief in te lijven. Voorzitter Wouter Vandenhaute geeft alvast aan dat de speler zelf graag wil blijven, al blijft hij erbij dat het een moeilijk dossier. Toch schat hij de kansen op een verlengd verblijf van de Duitser goed in.



Anderlecht wil ook nog steeds af van enkele overbodige spelers. Zo mag Timon Wellenreuther vertrekken door de doorbraak van Verbruggen en de komst van Coosemans. De Duitse keeper kan nog steeds terugkeren naar Schalke 04, maar dat werkt met beperkte middelen. De Duitse degradant zou de keeper daarom in eerste instantie willen huren.

BUITENLAND

Youri Tielemans zou deze zomer een absolute toptransfer kunnen maken. Liverpool zou namelijk de gesprekken voor zijn komst aangeknoopt hebben. Voorlopig ligt de vraagprijs van Leicester City - die 70 à 80 miljoen euro zou bedragen - wel nog te hoog voor de Reds, maar ze hopen die nog te kunnen laten zakken. Tielemans zelf zou alvast openstaan voor een transfer naar Anfield.



Chelsea heeft ook ambitieuze transferplannen en mengt zich alvast in de strijd om Achraf Hakimi. De Blues zouden alvast een bod van 60 miljoen euro neergelegd hebben bij Internazionale, waarmee ze de aanbieding van PSG evenaren. Beide teams zitten wel nog een eind weg van de vraagprijs van de Italianen, die 80 miljoen zou bedragen. Chelsea zou wel de beste papieren hebben omdat het ook nog Andreas Christensen en Emerson Palmieri in een deal zou kunnen betrekken.

Voor Sebastiaan Bornauw lonkt een transfer naar VfL Wolfsburg alsmaar meer. De nummer vier van de Bundesliga zou een bod van 10 miljoen euro neergelegd hebben bij FC Köln. Dat bedrag is voor Köln nog altijd onvoldoende, maar als het nog een beetje opgetrokken wordt, lijkt een akkoord wel in de maak te zijn.

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

11
11
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

47
47
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

19
19
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

173
173
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

73
73
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

498
498
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

41
41
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

218
218
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

207
207
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

460
460
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

414
414
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

475
475
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

72
72
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

101
101
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

165
165
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

91
91
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

212
212
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

138
138
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

269
269
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

539
539
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

330
330
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33

Meer sportnieuws