TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar dure spits, Tielemans kan toptransfer maken'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar dure spits, Tielemans kan toptransfer maken'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil zich deze zomer stevig versterken en in dat opzicht duikt weer een opvallend doelwit op. Volgens Turkse media zou Club één van de teams zijn die lonken naar Santos Borré, een 25-jarige spits van River Plate. De Colombiaan heeft een marktwaarde van maar liefst 15 miljoen euro, maar is deze maand wel einde contract. Hij zou echter wel een jaarloon van 2 miljoen euro eisen en daarnaast nog interesse genieten van clubs als Besiktas, Hamburg, São Paulo en Atalanta.



KRC Genk zou een opmerkelijke aanwinst dan weer al zo goed als beet hebben. In Duitsland klinkt het dat de Limburgers bijna Rabbi Matondo beet hebben. De 20-jarige Welshman, die als een groot talent geldt, zou gehuurd worden met aankoopoptie van Schalke 04

Er blijven ook geruchten gaan over een terugkeer van Mbwana Samatta. Genk zou een bod van 4,5 miljoen euro neergelegd hebben bij Fenerbahçe en ook bereid zijn om Joseph Paintsil in de deal te betrekken. Dat is voor de Turkse club aanvaardbaar, alleen moet Samatta zelf nog overtuigd worden omdat hij in Limburg zal moeten inleveren.



Bij Anderlecht houden ze alsmaar meer rekening met een vertrek van Albert Sambi Lokonga - hij wordt gegeerd door Arsenal, Sevilla, Bayer Leverkusen en AS Monaco - en de zoektocht naar een vervanger is volop aan de gang. Daarvoor zouden ze bij Paars-Wit ook denken aan Fausto Vera, die vorig jaar nog in beeld was bij Club Brugge. Volgens sommige bronnen zouden de onderhandelingen met Argentinos Juniors over de 21-jarige Argentijn al opgestart zijn, al blijven ook Njegos Petrovic en Federico Navarro nog in beeld.

Ondertussen probeert Anderlecht ook nog steeds verwoed om Lukas Nmecha definitief in te lijven. Voorzitter Wouter Vandenhaute geeft alvast aan dat de speler zelf graag wil blijven, al blijft hij erbij dat het een moeilijk dossier. Toch schat hij de kansen op een verlengd verblijf van de Duitser goed in.



Anderlecht wil ook nog steeds af van enkele overbodige spelers. Zo mag Timon Wellenreuther vertrekken door de doorbraak van Verbruggen en de komst van Coosemans. De Duitse keeper kan nog steeds terugkeren naar Schalke 04, maar dat werkt met beperkte middelen. De Duitse degradant zou de keeper daarom in eerste instantie willen huren.

BUITENLAND

Youri Tielemans zou deze zomer een absolute toptransfer kunnen maken. Liverpool zou namelijk de gesprekken voor zijn komst aangeknoopt hebben. Voorlopig ligt de vraagprijs van Leicester City - die 70 à 80 miljoen euro zou bedragen - wel nog te hoog voor de Reds, maar ze hopen die nog te kunnen laten zakken. Tielemans zelf zou alvast openstaan voor een transfer naar Anfield.



Chelsea heeft ook ambitieuze transferplannen en mengt zich alvast in de strijd om Achraf Hakimi. De Blues zouden alvast een bod van 60 miljoen euro neergelegd hebben bij Internazionale, waarmee ze de aanbieding van PSG evenaren. Beide teams zitten wel nog een eind weg van de vraagprijs van de Italianen, die 80 miljoen zou bedragen. Chelsea zou wel de beste papieren hebben omdat het ook nog Andreas Christensen en Emerson Palmieri in een deal zou kunnen betrekken.

Voor Sebastiaan Bornauw lonkt een transfer naar VfL Wolfsburg alsmaar meer. De nummer vier van de Bundesliga zou een bod van 10 miljoen euro neergelegd hebben bij FC Köln. Dat bedrag is voor Köln nog altijd onvoldoende, maar als het nog een beetje opgetrokken wordt, lijkt een akkoord wel in de maak te zijn.

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Heeft Club nog een spits nodig?

Meest recent

D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

4
4
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

34
34
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

0
0
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

58
58
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

71
71
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

146
146
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

63
63
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

225
225
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

223
223
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

232
232
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

46
46
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

118
118
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

73
73
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

353
353
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

320
320
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

165
165
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

73
73
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

250
250
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

187
187
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

489
489
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

92
92
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

69
69
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

77
77
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

330
330
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

317
317

Meer sportnieuws