'Anderlecht blijft naast Vera twee andere pistes volgen'

282
'Anderlecht blijft naast Vera twee andere pistes volgen'

RSC Anderlecht is op zoek naar een vervanger voor Sambi Lokonga, die RSCA deze zomer gaat verlaten. De Brusselaars gaan volgens Sudpresse wellicht aan de haal met een Argentijnse middenvelder. Die gesprekken zouden vergevorderd zijn.

Anderlecht heeft Fausto Vera op het oog. De 21-jarige Argentijnse verdedigende middenvelder is dé prioriteit om Lokonga te vervangen. De gesprekken met zijn club Argentinos Juniors zouden zelfs vergevorderd zijn, weet de Waalse krant via Argentijnse bronnen. Vera werd een jaar geleden nog aan Club Brugge gelinkt. Tot een overgang kwam het echter niet.

Vera is een Argentijns jeugdinternational, die volgens Transfermarkt.be een marktwaarde heeft van 11 miljoen euro. Hij ligt nog twee jaar onder contract bij zijn team. Het is niet bekend hoeveel hij moet kosten. Vera staat te boek als een verdedigende middenvelder die sterk is in de balrecuperatie en een goed spelinzicht heeft.

UPDATE 9u34
Ook HLN-journalist Pieter-Jan Calcoen bevestigt dat Vera in beeld is bij Anderlecht, maar benadrukt tegelijk dat de Argentijn zeker niet de enige piste is die de club volgt om Sambi Lokonga te volgen. Ook Federico Navarro (Talleres) en Njegos Petrovic (Rode Ster Belgrado) blijven in beeld en wellicht heeft technisch directeur Peter Verbeke nog andere namen op zijn lijstje staan. Het valt dus te bezien voor wel target Paars-Wit straks zal doordrukken.


LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Voor wie moet Anderlecht doordrukken?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

108
108
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

250
250
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

166
166
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

186
186
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

46
46
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

243
243
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

97
97
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

35
35
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

106
106
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

95
95
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

128
128
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

272
272
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

215
215
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

87
87
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws