Albert ziet groot voordeel bij Rode Duivels: "Dat is gezond"

door
Albert ziet groot voordeel bij Rode Duivels:

Nog twee nachtjes slapen en dan is het eindelijk zover: de Rode Duivels beginnen aan hun EK. Roberto Martinez zal voor de openingsmatch tegen Rusland ondanks de blessures van Kevin De Bruyne en Axel Witsel keuze te over hebben, want voor het eerst mocht hij 26 spelers oproepen voor een groot toernooi. Er zullen dus spelers teleurgesteld moeten worden.


Al ziet Philippe Albert dat het op dat vlak wel goed zit bij de Belgen en is er één zaak die er voor hem uitspringt. "Het respect dat er is voor de andere spelers. Carrasco en Dendoncker zijn op dit moment volwaardig titularis, maar dat hebben ze te danken aan de afwezigheden van Eden Hazard en Axel Witsel. Dat zou voor waanzinnige concurrentie kunnen zorgen, maar dat hebben we niet gezien. Het is een gezonde concurrentie en dat kan de groep alleen maar ten goede komen", oppert hij bij RTBF.

Voor de openingsmatch zal Martinez zonder De Bruyne en Witsel dus 24 spelers ter beschikking hebben, terwijl de UEFA toelaat om er 23 op het wedstrijdblad te zetten. Er zal dus nog één speler in de tribune plaats moeten nemen. Eden Hazard zal tegen Rusland normaliter op de bank starten, aangezien de ster van Real Madrid nog niet wedstrijdfit genoeg is om aan de aftrap te komen.

LEES OOK: 'Louis van Gaal verrast: laatste sensationele uitdaging'

🔥 Populair bij onze lezers

'Zware concurrent Coosemans: Anderlecht klopt aan bij kampioen'
'Zware concurrent Coosemans: Anderlecht klopt aan bij kampioen'

Is de concurrentie bij de Belgen gezond?

Meest recent

'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

6
6
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

19
19
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

101
101
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

127
127
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

67
67
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

976
976
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

91
91
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

307
307
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

125
125
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1018
1018
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

234
234
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

705
705
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

281
281
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

261
261
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

376
376
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

999
999
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

482
482
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1014
1014
‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn grote rivalen van elkaar, maar soms kijken ze elkaar ook in de ...

172
172
Cercle Brugge wankelt nú al na nieuwe uppercut

Cercle Brugge was afgelopen seizoen plots degradatiekandidaat na het schitterende seizoen daarvoor. ...

169
169
‘Plots kapingen Bakayoko: exacte transfersom onthuld’

Johan Bakayoko is op weg naar uitgang bij PSV. Ondanks een minder seizoen in Nederland staat de ...

80
80
'Geweldig Anderlecht-nieuws voor komend seizoen'

RSC Anderlecht kon al acht jaar geen prijs meer pakken, maar de supporters staan wel als een huis ...

569
569
‘Kompany wil Rode Duivel na transferklap van 100 miljoen'

Bayern München is naarstig op zoek naar een vervanger voor de zwaar geblesseerde Jamal Musiala. ...

255
255
‘Overmars heeft beet: Antwerp plant medische tests in’

Royal Antwerp FC liep afgelopen seizoen op pijnlijke wijze Europees voetbal mis en The Great Old wil ...

419
419
'Club Brugge-fiasco bezorgt Westerlo miljoenenjackpot'

Club Brugge leek op weg om een deal van 5 miljoen euro met Feyenoord te sluiten voor de transfer van ...

520
520

Meer sportnieuws