'Geen Lokonga, Milan richt pijlen op ex-speler Standard'

door
'Geen Lokonga, Milan richt pijlen op ex-speler Standard'

Albert Sambi Lokonga blijft de komende dagen nog bij de selectie van de Rode Duivels, maar naar het EK zal hij niet gaan. Roberto Martinez kondigde al aan dat Axel Witsel sowieso in de definitieve EK-selectie blijft, wat dus betekent dat de 21-jarige middenvelder binnen enkele dagen op vakantie mag. Daar kan hij bezinnen over zijn toekomst, want de voorbije maanden gingen heel wat geruchten rond over een mogelijk vertrek bij Anderlecht.

Sambi Lokonga werd de voorbije weken gelinkt aan teams als Sevilla, Arsenal en AC Milan, maar één van die teams mag alvast geschrapt worden. Volgens Calciomercato is onze landgenoot momenteel immers géén doelwit voor de Rossoneri, ondanks de vele geruchten in die richting die de voorbije dagen weer oplaaiden.

Die geruchten werden deels veroorzaakt door enkele uitspraken van Alexis Saelemaekers, die in interviews verkondigde dat hij al bij Milan gepleit had voor de komst van zijn goede vriend en ex-ploegmaat. Het lijkt er echter niet op dat de pleidooien van Saelemaekers voorlopig gehoor gekregen hebben.

UPDATE 19u33
Sambi Lokonga zal deze zomer dus niet de nieuwe middenvelder van AC Milan worden, maar nog volgens Calciomercato hebben de Rossoneri wel hun zinnen gezet op een andere oude bekende van het Belgische voetbal. Het Milan-bestuur zou woensdagnamiddag in een hotel al om de tafel gezeten hebben met het bestuur van Cagliari om een transfer van Razvan Marin te bespreken. De ex-middenvelder van Standard speelde zich dit seizoen weer in de kijker met drie goals en zes assists bij de staartploeg in de Serie A, na een mislukt seizoen bij Ajax.

LEES OOK: PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

Zou Marin een aanwinst zijn voor Milan?

Meest recent

"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

4
4
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

10
10
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

10
10
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

27
27
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

15
15
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

80
80
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

82
82
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

78
78
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

41
41
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

615
615
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

20
20
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

40
40
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

78
78
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

176
176
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

100
100
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

66
66
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

33
33
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

37
37
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

128
128
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

120
120
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

171
171
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

340
340
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

346
346
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

144
144

Meer sportnieuws