'Geen Lokonga, Milan richt pijlen op ex-speler Standard'

door
'Geen Lokonga, Milan richt pijlen op ex-speler Standard'

Albert Sambi Lokonga blijft de komende dagen nog bij de selectie van de Rode Duivels, maar naar het EK zal hij niet gaan. Roberto Martinez kondigde al aan dat Axel Witsel sowieso in de definitieve EK-selectie blijft, wat dus betekent dat de 21-jarige middenvelder binnen enkele dagen op vakantie mag. Daar kan hij bezinnen over zijn toekomst, want de voorbije maanden gingen heel wat geruchten rond over een mogelijk vertrek bij Anderlecht.

Sambi Lokonga werd de voorbije weken gelinkt aan teams als Sevilla, Arsenal en AC Milan, maar één van die teams mag alvast geschrapt worden. Volgens Calciomercato is onze landgenoot momenteel immers géén doelwit voor de Rossoneri, ondanks de vele geruchten in die richting die de voorbije dagen weer oplaaiden.

Die geruchten werden deels veroorzaakt door enkele uitspraken van Alexis Saelemaekers, die in interviews verkondigde dat hij al bij Milan gepleit had voor de komst van zijn goede vriend en ex-ploegmaat. Het lijkt er echter niet op dat de pleidooien van Saelemaekers voorlopig gehoor gekregen hebben.

UPDATE 19u33
Sambi Lokonga zal deze zomer dus niet de nieuwe middenvelder van AC Milan worden, maar nog volgens Calciomercato hebben de Rossoneri wel hun zinnen gezet op een andere oude bekende van het Belgische voetbal. Het Milan-bestuur zou woensdagnamiddag in een hotel al om de tafel gezeten hebben met het bestuur van Cagliari om een transfer van Razvan Marin te bespreken. De ex-middenvelder van Standard speelde zich dit seizoen weer in de kijker met drie goals en zes assists bij de staartploeg in de Serie A, na een mislukt seizoen bij Ajax.

LEES OOK: 'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Zou Marin een aanwinst zijn voor Milan?

Meest recent

'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

3
3
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

364
364
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

16
16
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

31
31
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

211
211
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

138
138
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

86
86
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

95
95
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

97
97
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

25
25
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

839
839
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

94
94
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

50
50
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

314
314
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

708
708
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

115
115
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

79
79
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

391
391
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

582
582
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

256
256
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

546
546
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

94
94
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

157
157
Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

170
170
Ruben Van Gucht breekt alle taboes: "Het is te klein"

Er is zelden een week dat Ruben Van Gucht niet in het nieuws verschijnt. De VRT-man kwam de ...

56
56

Meer sportnieuws