'AA Gent koopt smaakmaker weg bij Zulte Waregem'

660 stemmen
'AA Gent koopt smaakmaker weg bij Zulte Waregem'

AA Gent wil volgend seizoen beter voor de dag komen. En daarvoor trekken de Buffalo's de transfermarkt op. Ze stelden al Julien De Sart, Louis Fortin en Christopher Operi voor, maar daar zou het niet bij blijven.


Volgens Het Nieuwsblad hebben de Buffalo's immers Gianni Bruno weggekocht bij Zulte Waregem. De Oost-Vlamingen toonden al eerder interesse en zouden nu 2 miljoen euro op tafel leggen voor de smaakmaker van Zulte Waregem. Hetzelfde medium vermeldt er nog bij dat hij zijn medische proeven al achter de rug heeft. Aan de Gaverbeek had hij nog een contract tot midden volgend jaar.

Met Bruno haalt Gent een serieuze offensieve kracht binnen. De 29-jarige Belg scoorde afgelopen seizoen 20 keer en gaf 5 assists voor de club van Franky Dury. Voor zijn passage bij Zulte Waregem was hij onder meer actief voor LOSC Lille, SC Bastia, KS Samara en Cercle Brugge. Het is wel nog wachten op officiële bevestiging uit de Arteveldestad. 

LEES OOK: ‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

Is 2 miljoen de juiste prijs voor Bruno?

Meest recent

'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

21
21
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

80
80
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

158
158
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

26
26
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

163
163
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

22
22
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

198
198
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

29
29
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

28
28
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

66
66
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

115
115
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

180
180
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

822
822
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

159
159
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

226
226
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

201
201
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

188
188
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

289
289
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

48
48
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

54
54
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

197
197
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

546
546
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

273
273
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

254
254
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

145
145

Meer sportnieuws