Rode Duivels zien verdediger afhaken voor Kroatië

door
Rode Duivels zien verdediger afhaken voor Kroatië

De Rode Duivels staan zondag al voor hun laatste voorbereidingsmatch voor het EK, want binnen een week staat hun openingswedstrijd al op het programma. Kroatië wordt de sparringpartner in de laatste test voor het toernooi, maar tegen de vice-wereldkampioen zal het opnieuw puzzelen worden voor Roberto Martinez. Op de laatste training moet hij weer een speler missen.

Het Nieuwsblad en Sporza melden dat Dedryck Boyata afwezig was op de training zaterdagavond. De verdediger stond tegen Griekenland nog de hele wedstrijd op het veld en leek ook tegen de Kroaten weer aan de aftrap te gaan komen, aangezien Martinez al liet uitschijnen dat Vermaelen en Vertonghen niet aan de aftrap zouden komen.

De reden voor de afwezigheid van Boyata is nog niet bekend, maar er lijkt dus voorlopig wel een vraagteken achter zijn naam te komen. Axel Witsel en Eden Hazard stapten wel het veld op voor de groepstraining, hun herstel lijkt dus op het goede spoor te zitten.

UPDATE 21u37
De afwezigheid van Boyata bleek inderdaad een slecht voorteken, want op de sociale mediakanalen van de Rode Duivels staat nu te lezen dat de verdediger zal moeten passen voor de match tegen Kroatië. Boyata zou een trap gekregen hebben en moet daardoor enkele dagen rust nemen. Voor Roberto Martinez betekent het alvast dat hij weer zal moeten puzzelen in zijn defensie. Mogelijk komen reservespelers Brandon Mechele, Zinho Vanheusden en Albert Sambi Lokonga zo toch weer in beeld.


LEES OOK: Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

Kunnen de Rode Duivels zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

74
74
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

102
102
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

156
156
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

319
319
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

113
113
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

55
55
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

565
565
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

321
321
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

138
138
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

314
314
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

868
868
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

137
137
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

327
327
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

119
119
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

342
342
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

35
35
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

230
230
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

345
345
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

133
133
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

174
174
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

334
334
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws