Rode Duivels zien verdediger afhaken voor Kroatië

door
Rode Duivels zien verdediger afhaken voor Kroatië

De Rode Duivels staan zondag al voor hun laatste voorbereidingsmatch voor het EK, want binnen een week staat hun openingswedstrijd al op het programma. Kroatië wordt de sparringpartner in de laatste test voor het toernooi, maar tegen de vice-wereldkampioen zal het opnieuw puzzelen worden voor Roberto Martinez. Op de laatste training moet hij weer een speler missen.

Het Nieuwsblad en Sporza melden dat Dedryck Boyata afwezig was op de training zaterdagavond. De verdediger stond tegen Griekenland nog de hele wedstrijd op het veld en leek ook tegen de Kroaten weer aan de aftrap te gaan komen, aangezien Martinez al liet uitschijnen dat Vermaelen en Vertonghen niet aan de aftrap zouden komen.

De reden voor de afwezigheid van Boyata is nog niet bekend, maar er lijkt dus voorlopig wel een vraagteken achter zijn naam te komen. Axel Witsel en Eden Hazard stapten wel het veld op voor de groepstraining, hun herstel lijkt dus op het goede spoor te zitten.

UPDATE 21u37
De afwezigheid van Boyata bleek inderdaad een slecht voorteken, want op de sociale mediakanalen van de Rode Duivels staat nu te lezen dat de verdediger zal moeten passen voor de match tegen Kroatië. Boyata zou een trap gekregen hebben en moet daardoor enkele dagen rust nemen. Voor Roberto Martinez betekent het alvast dat hij weer zal moeten puzzelen in zijn defensie. Mogelijk komen reservespelers Brandon Mechele, Zinho Vanheusden en Albert Sambi Lokonga zo toch weer in beeld.


LEES OOK: Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

Kunnen de Rode Duivels zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

0
0
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

8
8
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

15
15
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

17
17
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

122
122
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

105
105
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

79
79
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

84
84
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

95
95
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

76
76
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

224
224
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

296
296
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

45
45
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

173
173
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

163
163
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

194
194
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

170
170
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

90
90
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

222
222
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

862
862
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

116
116
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

97
97
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

102
102
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

318
318

Meer sportnieuws