Rode Duivels zien verdediger afhaken voor Kroatië

door
Rode Duivels zien verdediger afhaken voor Kroatië

De Rode Duivels staan zondag al voor hun laatste voorbereidingsmatch voor het EK, want binnen een week staat hun openingswedstrijd al op het programma. Kroatië wordt de sparringpartner in de laatste test voor het toernooi, maar tegen de vice-wereldkampioen zal het opnieuw puzzelen worden voor Roberto Martinez. Op de laatste training moet hij weer een speler missen.

Het Nieuwsblad en Sporza melden dat Dedryck Boyata afwezig was op de training zaterdagavond. De verdediger stond tegen Griekenland nog de hele wedstrijd op het veld en leek ook tegen de Kroaten weer aan de aftrap te gaan komen, aangezien Martinez al liet uitschijnen dat Vermaelen en Vertonghen niet aan de aftrap zouden komen.

De reden voor de afwezigheid van Boyata is nog niet bekend, maar er lijkt dus voorlopig wel een vraagteken achter zijn naam te komen. Axel Witsel en Eden Hazard stapten wel het veld op voor de groepstraining, hun herstel lijkt dus op het goede spoor te zitten.

UPDATE 21u37
De afwezigheid van Boyata bleek inderdaad een slecht voorteken, want op de sociale mediakanalen van de Rode Duivels staat nu te lezen dat de verdediger zal moeten passen voor de match tegen Kroatië. Boyata zou een trap gekregen hebben en moet daardoor enkele dagen rust nemen. Voor Roberto Martinez betekent het alvast dat hij weer zal moeten puzzelen in zijn defensie. Mogelijk komen reservespelers Brandon Mechele, Zinho Vanheusden en Albert Sambi Lokonga zo toch weer in beeld.


LEES OOK: Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Kunnen de Rode Duivels zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

2
2
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

5
5
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

142
142
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

105
105
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

142
142
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

40
40
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

199
199
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

80
80
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

81
81
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

109
109
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

318
318
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

91
91
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

443
443
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

239
239
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

66
66
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

205
205
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

454
454
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

564
564
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

72
72
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

79
79
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1136
1136
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

291
291
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

964
964

Meer sportnieuws