Rode Duivels zien verdediger afhaken voor Kroatië

728 stemmen
Rode Duivels zien verdediger afhaken voor Kroatië

De Rode Duivels staan zondag al voor hun laatste voorbereidingsmatch voor het EK, want binnen een week staat hun openingswedstrijd al op het programma. Kroatië wordt de sparringpartner in de laatste test voor het toernooi, maar tegen de vice-wereldkampioen zal het opnieuw puzzelen worden voor Roberto Martinez. Op de laatste training moet hij weer een speler missen.

Het Nieuwsblad en Sporza melden dat Dedryck Boyata afwezig was op de training zaterdagavond. De verdediger stond tegen Griekenland nog de hele wedstrijd op het veld en leek ook tegen de Kroaten weer aan de aftrap te gaan komen, aangezien Martinez al liet uitschijnen dat Vermaelen en Vertonghen niet aan de aftrap zouden komen.

De reden voor de afwezigheid van Boyata is nog niet bekend, maar er lijkt dus voorlopig wel een vraagteken achter zijn naam te komen. Axel Witsel en Eden Hazard stapten wel het veld op voor de groepstraining, hun herstel lijkt dus op het goede spoor te zitten.

UPDATE 21u37
De afwezigheid van Boyata bleek inderdaad een slecht voorteken, want op de sociale mediakanalen van de Rode Duivels staat nu te lezen dat de verdediger zal moeten passen voor de match tegen Kroatië. Boyata zou een trap gekregen hebben en moet daardoor enkele dagen rust nemen. Voor Roberto Martinez betekent het alvast dat hij weer zal moeten puzzelen in zijn defensie. Mogelijk komen reservespelers Brandon Mechele, Zinho Vanheusden en Albert Sambi Lokonga zo toch weer in beeld.


LEES OOK: Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

Kunnen de Rode Duivels zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

6
6
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

16
16
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

56
56
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

25
25
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

45
45
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

41
41
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

53
53
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

67
67
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

103
103
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

303
303
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

81
81
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

185
185
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

142
142
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

82
82
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

475
475
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

400
400
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

126
126
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

406
406
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

301
301
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

281
281
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

534
534
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

209
209
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

96
96
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

247
247

Meer sportnieuws