Chelsea beloont twee spelers met contractverlenging

door
Chelsea beloont twee spelers met contractverlenging

De Champions League was dit seizoen een prooi voor Chelsea, dat vorige week in de finale in Porto toch ietwat verrassend de maat nam van Manchester City. De Blues zetten zo een mooi orgelpunt op een wisselvallig seizoen, waarin ze in de Premier League pas vierde eindigden en in de FA Cup in de finale onderuit gingen tegen Leicester City. Thomas Tuchel werd alom geprezen als de architect van het Europese succes.


De Duitse trainer krijgt minder dan een week later ook een mooie beloning. Chelsea maakt namelijk bekend dat het zijn contract opengebroken heeft, waardoor Tuchel voortaan vastligt tot 2024. "Ik kan geen betere gelegenheid bedenken voor een nieuw contract. Ik ben dankbaar voor de ervaring en blij dat ik deel van de Chelsea-familie mag blijven. We zijn nog lang niet klaar en we kijken met veel ambitie uit naar onze volgende stappen", jubelt hij.

De 47-jarige Tuchel streek in januari neer op Stamford Bridge na het ontslag van Frank Lampard, minder dan een maand nadat hij zelf op de keien gezet was bij Paris Saint-Germain. Nochtans had hij de Fransen vorig seizoen ook naar de finale van het kampioenenbal geloodst, al bleek Bayern daar toen nog te sterk.

UPDATE 16u39

Niet alleen Thomas Tuchel krijgt een nieuw contract voorgeschoteld bij Chelsea. The Blues gaan ook langer door met verdediger Thiago Silva en aanvaller Olivier Giroud. De twee spelers zijn al op leeftijd, maar dat houdt de CL-winnaar dus niet tegen om verder te gaan met de twee ervaren krachten.

De overeenkomst van beide spelers wordt met één jaar verlengd en loopt nu tot eind 2022. Silva kwam afgelopen jaar transfervrij over van PSG en toonde zich achteraan meteen een Braziliaanse rots in de branding. Giroud speelt dan al weer sinds eind januari 2018 voor Chelsea. Hij kwam toen over van de buren van Arsenal. 

  

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

Goede zet van Chelsea?

Meest recent

Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

12
12
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

20
20
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

37
37
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

200
200
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

157
157
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

24
24
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

102
102
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

273
273
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

238
238
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

772
772
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

541
541
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

216
216
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

164
164
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

353
353
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

167
167
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

326
326
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

233
233
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

208
208
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

394
394
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

278
278
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

428
428
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

206
206
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

189
189
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

651
651
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

240
240

Meer sportnieuws