Chelsea beloont twee spelers met contractverlenging

door
Chelsea beloont twee spelers met contractverlenging

De Champions League was dit seizoen een prooi voor Chelsea, dat vorige week in de finale in Porto toch ietwat verrassend de maat nam van Manchester City. De Blues zetten zo een mooi orgelpunt op een wisselvallig seizoen, waarin ze in de Premier League pas vierde eindigden en in de FA Cup in de finale onderuit gingen tegen Leicester City. Thomas Tuchel werd alom geprezen als de architect van het Europese succes.


De Duitse trainer krijgt minder dan een week later ook een mooie beloning. Chelsea maakt namelijk bekend dat het zijn contract opengebroken heeft, waardoor Tuchel voortaan vastligt tot 2024. "Ik kan geen betere gelegenheid bedenken voor een nieuw contract. Ik ben dankbaar voor de ervaring en blij dat ik deel van de Chelsea-familie mag blijven. We zijn nog lang niet klaar en we kijken met veel ambitie uit naar onze volgende stappen", jubelt hij.

De 47-jarige Tuchel streek in januari neer op Stamford Bridge na het ontslag van Frank Lampard, minder dan een maand nadat hij zelf op de keien gezet was bij Paris Saint-Germain. Nochtans had hij de Fransen vorig seizoen ook naar de finale van het kampioenenbal geloodst, al bleek Bayern daar toen nog te sterk.

UPDATE 16u39

Niet alleen Thomas Tuchel krijgt een nieuw contract voorgeschoteld bij Chelsea. The Blues gaan ook langer door met verdediger Thiago Silva en aanvaller Olivier Giroud. De twee spelers zijn al op leeftijd, maar dat houdt de CL-winnaar dus niet tegen om verder te gaan met de twee ervaren krachten.

De overeenkomst van beide spelers wordt met één jaar verlengd en loopt nu tot eind 2022. Silva kwam afgelopen jaar transfervrij over van PSG en toonde zich achteraan meteen een Braziliaanse rots in de branding. Giroud speelt dan al weer sinds eind januari 2018 voor Chelsea. Hij kwam toen over van de buren van Arsenal. 

  

LEES OOK: ‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

Goede zet van Chelsea?

Meest recent

Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

12
12
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

29
29
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

84
84
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

105
105
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

100
100
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

261
261
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

284
284
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

88
88
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

243
243
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

261
261
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

69
69
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

212
212
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

250
250
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

73
73
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

205
205
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

119
119
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

109
109
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

92
92
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

590
590
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

494
494
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

85
85
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

242
242
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

279
279
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

294
294

Meer sportnieuws