Chelsea beloont twee spelers met contractverlenging

62
Chelsea beloont twee spelers met contractverlenging

De Champions League was dit seizoen een prooi voor Chelsea, dat vorige week in de finale in Porto toch ietwat verrassend de maat nam van Manchester City. De Blues zetten zo een mooi orgelpunt op een wisselvallig seizoen, waarin ze in de Premier League pas vierde eindigden en in de FA Cup in de finale onderuit gingen tegen Leicester City. Thomas Tuchel werd alom geprezen als de architect van het Europese succes.


De Duitse trainer krijgt minder dan een week later ook een mooie beloning. Chelsea maakt namelijk bekend dat het zijn contract opengebroken heeft, waardoor Tuchel voortaan vastligt tot 2024. "Ik kan geen betere gelegenheid bedenken voor een nieuw contract. Ik ben dankbaar voor de ervaring en blij dat ik deel van de Chelsea-familie mag blijven. We zijn nog lang niet klaar en we kijken met veel ambitie uit naar onze volgende stappen", jubelt hij.

De 47-jarige Tuchel streek in januari neer op Stamford Bridge na het ontslag van Frank Lampard, minder dan een maand nadat hij zelf op de keien gezet was bij Paris Saint-Germain. Nochtans had hij de Fransen vorig seizoen ook naar de finale van het kampioenenbal geloodst, al bleek Bayern daar toen nog te sterk.

UPDATE 16u39

Niet alleen Thomas Tuchel krijgt een nieuw contract voorgeschoteld bij Chelsea. The Blues gaan ook langer door met verdediger Thiago Silva en aanvaller Olivier Giroud. De twee spelers zijn al op leeftijd, maar dat houdt de CL-winnaar dus niet tegen om verder te gaan met de twee ervaren krachten.

De overeenkomst van beide spelers wordt met één jaar verlengd en loopt nu tot eind 2022. Silva kwam afgelopen jaar transfervrij over van PSG en toonde zich achteraan meteen een Braziliaanse rots in de branding. Giroud speelt dan al weer sinds eind januari 2018 voor Chelsea. Hij kwam toen over van de buren van Arsenal. 

  

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Goede zet van Chelsea?

Meest recent

Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

5
5
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

46
46
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

29
29
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

10
10
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

56
56
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

32
32
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

70
70
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

37
37
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

35
35
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

13
13
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

106
106
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

98
98
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

187
187
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

192
192
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

457
457
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

372
372
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

355
355
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

51
51
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

354
354
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

97
97
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

45
45
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

178
178
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

150
150

Meer sportnieuws