Chelsea beloont twee spelers met contractverlenging

door
Chelsea beloont twee spelers met contractverlenging

De Champions League was dit seizoen een prooi voor Chelsea, dat vorige week in de finale in Porto toch ietwat verrassend de maat nam van Manchester City. De Blues zetten zo een mooi orgelpunt op een wisselvallig seizoen, waarin ze in de Premier League pas vierde eindigden en in de FA Cup in de finale onderuit gingen tegen Leicester City. Thomas Tuchel werd alom geprezen als de architect van het Europese succes.


De Duitse trainer krijgt minder dan een week later ook een mooie beloning. Chelsea maakt namelijk bekend dat het zijn contract opengebroken heeft, waardoor Tuchel voortaan vastligt tot 2024. "Ik kan geen betere gelegenheid bedenken voor een nieuw contract. Ik ben dankbaar voor de ervaring en blij dat ik deel van de Chelsea-familie mag blijven. We zijn nog lang niet klaar en we kijken met veel ambitie uit naar onze volgende stappen", jubelt hij.

De 47-jarige Tuchel streek in januari neer op Stamford Bridge na het ontslag van Frank Lampard, minder dan een maand nadat hij zelf op de keien gezet was bij Paris Saint-Germain. Nochtans had hij de Fransen vorig seizoen ook naar de finale van het kampioenenbal geloodst, al bleek Bayern daar toen nog te sterk.

UPDATE 16u39

Niet alleen Thomas Tuchel krijgt een nieuw contract voorgeschoteld bij Chelsea. The Blues gaan ook langer door met verdediger Thiago Silva en aanvaller Olivier Giroud. De twee spelers zijn al op leeftijd, maar dat houdt de CL-winnaar dus niet tegen om verder te gaan met de twee ervaren krachten.

De overeenkomst van beide spelers wordt met één jaar verlengd en loopt nu tot eind 2022. Silva kwam afgelopen jaar transfervrij over van PSG en toonde zich achteraan meteen een Braziliaanse rots in de branding. Giroud speelt dan al weer sinds eind januari 2018 voor Chelsea. Hij kwam toen over van de buren van Arsenal. 

  

LEES OOK: Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Goede zet van Chelsea?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

45
45
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

382
382
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

40
40
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

46
46
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

261
261
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

313
313
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

353
353
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

52
52
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

163
163
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

141
141
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

121
121
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

310
310
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

233
233
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

301
301
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

712
712
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws