Chelsea beloont twee spelers met contractverlenging

62 stemmen
Chelsea beloont twee spelers met contractverlenging

De Champions League was dit seizoen een prooi voor Chelsea, dat vorige week in de finale in Porto toch ietwat verrassend de maat nam van Manchester City. De Blues zetten zo een mooi orgelpunt op een wisselvallig seizoen, waarin ze in de Premier League pas vierde eindigden en in de FA Cup in de finale onderuit gingen tegen Leicester City. Thomas Tuchel werd alom geprezen als de architect van het Europese succes.


De Duitse trainer krijgt minder dan een week later ook een mooie beloning. Chelsea maakt namelijk bekend dat het zijn contract opengebroken heeft, waardoor Tuchel voortaan vastligt tot 2024. "Ik kan geen betere gelegenheid bedenken voor een nieuw contract. Ik ben dankbaar voor de ervaring en blij dat ik deel van de Chelsea-familie mag blijven. We zijn nog lang niet klaar en we kijken met veel ambitie uit naar onze volgende stappen", jubelt hij.

De 47-jarige Tuchel streek in januari neer op Stamford Bridge na het ontslag van Frank Lampard, minder dan een maand nadat hij zelf op de keien gezet was bij Paris Saint-Germain. Nochtans had hij de Fransen vorig seizoen ook naar de finale van het kampioenenbal geloodst, al bleek Bayern daar toen nog te sterk.

UPDATE 16u39

Niet alleen Thomas Tuchel krijgt een nieuw contract voorgeschoteld bij Chelsea. The Blues gaan ook langer door met verdediger Thiago Silva en aanvaller Olivier Giroud. De twee spelers zijn al op leeftijd, maar dat houdt de CL-winnaar dus niet tegen om verder te gaan met de twee ervaren krachten.

De overeenkomst van beide spelers wordt met één jaar verlengd en loopt nu tot eind 2022. Silva kwam afgelopen jaar transfervrij over van PSG en toonde zich achteraan meteen een Braziliaanse rots in de branding. Giroud speelt dan al weer sinds eind januari 2018 voor Chelsea. Hij kwam toen over van de buren van Arsenal. 

  

Goede zet van Chelsea?

Meest recent

Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

4
4
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

47
47
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

257
257
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

226
226
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

375
375
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

104
104
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

172
172
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

367
367
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

350
350
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

487
487
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

506
506
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

209
209
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

560
560
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

171
171
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

226
226
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

231
231
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

115
115
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

246
246
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

567
567
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

170
170
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

298
298
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

231
231
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

423
423
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

106
106
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

700
700

Meer sportnieuws