'Gulzigheid Köln dreigt Bornauw transfer te kosten'

door
'Gulzigheid Köln dreigt Bornauw transfer te kosten'

Sebastiaan Bornauw, die door Anderlecht voor 8 en niet voor 6 miljoen euro werd verkocht aan FC Köln, gaat de Duitse club mogelijk verlaten. Volgens het Duitse Express toont VfL Wolfsburg wel degelijk interesse. 

FC Köln wil de speler niet zomaar laten gaan, ook al meldt Kicker ook dat Wolfsburg wel degelijk informeerde. Zij willen minstens 15 miljoen euro voor de centrale verdediger en hopen stiekem zelfs op 20 miljoen euro. Bij Anderlecht hopen ze alvast op zoveel mogelijk geld. 

Als Köln hem voor 15 miljoen euro verkoopt, krijgt RSCA 1,68 miljoen euro extra. Als het daadwerkelijk 20 miljoen euro zou ontvangen, gaat er 2,4 miljoen euro naar RSCA. Michael Verschueren bedong twee jaar geleden immers een doorverkooppercentage van 20% op de meerwaarde. Dat blijkt een gouden zet geweest te zijn van de voormalige sportdirecteur van RSCA. Naast Wolfsburg tonen ook Norwich City en Crystal Palace interesse.

UPDATE 12u43
Tegenover SportBuzzer bevestigen ze bij Wolfsburg nu ook de interesse in Bornauw. "Ja, we hebben aan FC Köln onze interesse in Bornauw kenbaar gemaakt. Nu wachten we af met welk voorstel zij komen", verklaart Wolfsburg-manager Jörg Schmadtke. Het medium stelt echter wel dat de vraagprijs van Köln weleens een breekpunt zou kunnen worden.

Wolfsburg zou namelijk mikken op een transfersom van minder dan 10 miljoen euro, terwijl Köln zoals hierboven gemeld een pak hoger mikt. Bornauw zou zelf een transfer naar de nummer vier van afgelopen seizoen wel zien zitten en zal dus moeten hopen dat de clubs elkaar ergens in het midden vinden.

Vraagt Köln te veel voor Bornauw?

Meest recent

'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

3
3
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

17
17
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

11
11
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

41
41
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

156
156
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

104
104
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

27
27
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

118
118
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

75
75
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

54
54
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

324
324
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

56
56
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

106
106
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

47
47
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

130
130
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

134
134
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

83
83
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

214
214
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

221
221
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

633
633
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

114
114
‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

178
178
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

44
44
Club Brugge vreest exodus: smaakmaker kondigt vertrek aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

415
415

Meer sportnieuws