'Nainggolan en Inter stellen duidelijke eisen voor volgend seizoen'

door
'Nainggolan en Inter stellen duidelijke eisen voor volgend seizoen'

Radja Nainggolan kon zich dit seizoen niet doorzetten bij Internazionale en dus werd de ex-Rode Duivel in januari opnieuw verhuurd aan Cagliari. Dat levert echter opnieuw vragen op voor volgend seizoen, want Cagliari heeft niet al te veel middelen om hem definitief over te nemen en Nainggolan heeft nog één jaar contract bij de Nerazzurri.


De voorbije dagen zat Il Ninja dan ook met het Inter-bestuur rond de tafel om te bespreken hoe beide partijen eindelijk van elkaar verlost zouden kunnen raken. Volgens Calciomercato wou Nainggolan zijn contract laten ontbinden, maar wou hij daarbij ook nog een ontslagvergoeding incasseren. Dat zagen ze bij Inter echter niet zitten. De Italiaanse kampioen zou wel bereid zijn om Nainggolan volgend seizoen opnieuw te verhuren aan Cagliari, ondanks dat hij daarna dus gratis kan vertrekken.

Alleen stellen ze daarvoor wel één voorwaarde: Cagliari moet het volledige loon van onze landgenoot overnemen. Het is niet duidelijk of de club uit Sardinië die financiële last zal kunnen dragen, want Nainggolan strijkt naar verluidt zo'n 4 miljoen euro op jaarbasis op. Bovendien stelt de speler zelf ook nog zijn eisen aan Cagliari. Als hij instemt met een nieuwe uitleenbeurt, wil hij immers niet volgende zomer zonder club achterblijven. Hij zou daardoor nu al een voorakkoord willen sluiten voor een contract voor het seizoen 2022/23. Het wordt dus nog afwachten of alle partijen elkaar zullen vinden.

LEES OOK: 'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Zal Nainggolan zijn transfer rond krijgen?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

16
16
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

37
37
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

64
64
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

21
21
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

108
108
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

49
49
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

103
103
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

57
57
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

104
104
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

137
137
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

543
543
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

164
164
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

434
434
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

81
81
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

469
469
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

273
273
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

802
802
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

223
223

Meer sportnieuws