De Ketelaere helpt Club Brugge niet aan transfer

door
De Ketelaere helpt Club Brugge niet aan transfer

In principe heeft hij nog een waterkans om met de Rode Duivels mee te mogen naar het EK, maar de kans dat Charles De Ketelaere die verzilvert lijkt miniem. Momenteel bereidt het 20-jarige goudhaantje van Club Brugge zich dan ook voor met de Jonge Duivels op hun eigen EK-kwalificatiematch in en tegen Kazachstan van aanstaande vrijdag. In aanloop naar dat duel stond hij de pers te woord.


Daarbij had De Ketelaere het onder meer over zijn eigen toekomst, waarbij de publiekslieveling goed nieuws had voor de fans in Jan Breydel. In principe lijkt hij immers van plan om minstens nog een jaartje langer bij Blauw-Zwart te blijven. Met wie de polyvalente middenvelder annex aanvaller voorin dan voor creativiteit en doelpunten moet zorgen, is echter nog maar de vraag. Zo valt het niet uit te sluiten dat zijn huidige partner in crime Noa Lang straks wél andere oorden opzoekt. Al staat de Nederlandse smaakmaker evenmin weigerachtig tegenover een langer verblijf. Hoe dan ook speurt Club naar versterking op de flanken, sowieso een prioriteit gezien het vertrek van huurlingen Tahith Chong en Nabil Dirar - én de wens van De Ketelaere zelf om vaker centraal te worden uitgespeeld.

Een van de targets die nu hardnekkig de ronde doet is Michel-Ange Balikwisha, die afgelopen seizoen doorbrak bij Standard. Als leeftijdsgenoot van CDK vertoeft de winger nu bovendien samen met de linkspoot bij de troepen van Jacky Mathijssen. Het ideale moment om een goed woordje te doen, zou je dus denken, maar dat blijkt niet bepaald het geval. "Ik heb er nog niet met hem over gesproken en ben dat ook niet van plan, dat is niet mijn taak. Ik moet niet in zijn plaats beslissen. Michel-Ange is slim genoeg om zijn eigen toekomst uit te stippelen, dus hij zal dat ook wel op een goede manier aanpakken", werd De Ketelaere namelijk geciteerd door Het Nieuwsblad. Of hoe het Brugse jeugdproduct toch niet van plan lijkt om Club aan een potentiële concurrent te helpen.

LEES OOK: ‘Zéér straf: Club Brugge gaat all-in voor oude bekende’

Wie gaat volgens u een grotere carrière tegemoet?

Meest recent

Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

43
43
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

42
42
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

51
51
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

125
125
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

50
50
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

97
97
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

982
982
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

50
50
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

62
62
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

415
415
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

202
202
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

111
111
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

134
134
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

127
127
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

976
976
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

121
121
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

57
57
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

360
360
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

827
827
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

126
126
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

421
421
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

637
637
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

280
280

Meer sportnieuws