De Ketelaere helpt Club Brugge niet aan transfer

520
De Ketelaere helpt Club Brugge niet aan transfer

In principe heeft hij nog een waterkans om met de Rode Duivels mee te mogen naar het EK, maar de kans dat Charles De Ketelaere die verzilvert lijkt miniem. Momenteel bereidt het 20-jarige goudhaantje van Club Brugge zich dan ook voor met de Jonge Duivels op hun eigen EK-kwalificatiematch in en tegen Kazachstan van aanstaande vrijdag. In aanloop naar dat duel stond hij de pers te woord.


Daarbij had De Ketelaere het onder meer over zijn eigen toekomst, waarbij de publiekslieveling goed nieuws had voor de fans in Jan Breydel. In principe lijkt hij immers van plan om minstens nog een jaartje langer bij Blauw-Zwart te blijven. Met wie de polyvalente middenvelder annex aanvaller voorin dan voor creativiteit en doelpunten moet zorgen, is echter nog maar de vraag. Zo valt het niet uit te sluiten dat zijn huidige partner in crime Noa Lang straks wél andere oorden opzoekt. Al staat de Nederlandse smaakmaker evenmin weigerachtig tegenover een langer verblijf. Hoe dan ook speurt Club naar versterking op de flanken, sowieso een prioriteit gezien het vertrek van huurlingen Tahith Chong en Nabil Dirar - én de wens van De Ketelaere zelf om vaker centraal te worden uitgespeeld.

Een van de targets die nu hardnekkig de ronde doet is Michel-Ange Balikwisha, die afgelopen seizoen doorbrak bij Standard. Als leeftijdsgenoot van CDK vertoeft de winger nu bovendien samen met de linkspoot bij de troepen van Jacky Mathijssen. Het ideale moment om een goed woordje te doen, zou je dus denken, maar dat blijkt niet bepaald het geval. "Ik heb er nog niet met hem over gesproken en ben dat ook niet van plan, dat is niet mijn taak. Ik moet niet in zijn plaats beslissen. Michel-Ange is slim genoeg om zijn eigen toekomst uit te stippelen, dus hij zal dat ook wel op een goede manier aanpakken", werd De Ketelaere namelijk geciteerd door Het Nieuwsblad. Of hoe het Brugse jeugdproduct toch niet van plan lijkt om Club aan een potentiële concurrent te helpen.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Wie gaat volgens u een grotere carrière tegemoet?

Meest recent

Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

17
17
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

8
8
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

71
71
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

22
22
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

14
14
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

7
7
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

251
251
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

69
69
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

16
16
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

72
72
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

49
49
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

131
131
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

253
253
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

295
295
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

135
135
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

84
84
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

195
195

Meer sportnieuws