De Ketelaere helpt Club Brugge niet aan transfer

door
De Ketelaere helpt Club Brugge niet aan transfer

In principe heeft hij nog een waterkans om met de Rode Duivels mee te mogen naar het EK, maar de kans dat Charles De Ketelaere die verzilvert lijkt miniem. Momenteel bereidt het 20-jarige goudhaantje van Club Brugge zich dan ook voor met de Jonge Duivels op hun eigen EK-kwalificatiematch in en tegen Kazachstan van aanstaande vrijdag. In aanloop naar dat duel stond hij de pers te woord.


Daarbij had De Ketelaere het onder meer over zijn eigen toekomst, waarbij de publiekslieveling goed nieuws had voor de fans in Jan Breydel. In principe lijkt hij immers van plan om minstens nog een jaartje langer bij Blauw-Zwart te blijven. Met wie de polyvalente middenvelder annex aanvaller voorin dan voor creativiteit en doelpunten moet zorgen, is echter nog maar de vraag. Zo valt het niet uit te sluiten dat zijn huidige partner in crime Noa Lang straks wél andere oorden opzoekt. Al staat de Nederlandse smaakmaker evenmin weigerachtig tegenover een langer verblijf. Hoe dan ook speurt Club naar versterking op de flanken, sowieso een prioriteit gezien het vertrek van huurlingen Tahith Chong en Nabil Dirar - én de wens van De Ketelaere zelf om vaker centraal te worden uitgespeeld.

Een van de targets die nu hardnekkig de ronde doet is Michel-Ange Balikwisha, die afgelopen seizoen doorbrak bij Standard. Als leeftijdsgenoot van CDK vertoeft de winger nu bovendien samen met de linkspoot bij de troepen van Jacky Mathijssen. Het ideale moment om een goed woordje te doen, zou je dus denken, maar dat blijkt niet bepaald het geval. "Ik heb er nog niet met hem over gesproken en ben dat ook niet van plan, dat is niet mijn taak. Ik moet niet in zijn plaats beslissen. Michel-Ange is slim genoeg om zijn eigen toekomst uit te stippelen, dus hij zal dat ook wel op een goede manier aanpakken", werd De Ketelaere namelijk geciteerd door Het Nieuwsblad. Of hoe het Brugse jeugdproduct toch niet van plan lijkt om Club aan een potentiële concurrent te helpen.

LEES OOK: Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

Wie gaat volgens u een grotere carrière tegemoet?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

3
3
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

24
24
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

16
16
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

159
159
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

141
141
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

82
82
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

20
20
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

228
228
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

174
174
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

125
125
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

116
116
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

23
23
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

241
241
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

44
44
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

65
65
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

72
72
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

125
125
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

258
258
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

503
503
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

238
238
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

414
414
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

245
245
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

139
139
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

390
390
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

643
643

Meer sportnieuws