'Anderlecht laat 2 aanvallers vertrekken'

561 stemmen
'Anderlecht laat 2 aanvallers vertrekken'

RSC Anderlecht speurt momenteel de wereldwijde markt af op zoek naar interessante aanwinsten voor komend seizoen. Daarnaast hopen de Brusselaars ook om enkele huurlingen langer aan boord te houden. Matt Miazga en Lukas Nmecha gelden daarbij als absolute prioriteiten, maar ook Majeed Ashimeru komt in aanmerking voor een definitieve overstap naar het Lotto Park.


Al gaat RSCA het dossier van de 23-jarige middenvelder wel helemaal anders aanpakken dan wat oorspronkelijk de bedoeling leek. De verwachting was immers dat de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst gelicht ging worden. Maar volgens Het Laatste Nieuws heeft Paars-Wit nu toch besloten om daar geen beroep op te doen. Binnen de club oordeelde men namelijk dat het vaste bedrag van 2,5 miljoen euro te veel was.

Desondanks is een definitieve overstap naar het Lotto Park niet volledig van de baan. Anderlecht zou namelijk van plan zijn om te onderhandelen met zijn moederclub RB Salzburg over een transfer aan een goedkoper bedrag. Het is voorlopig niet duidelijk of de Oostenrijkse topclub ook bereid is om daarin mee te gaan. In ieder geval is er voor RSCA geen weg meer terug: de aankoopoptie is nu immers vervallen.

UPDATE 16u50
De toekomst van Ashimeru in Anderlecht oogt momenteel dus nog onduidelijk. Twee andere huurlingen zullen daar volgend seizoen echter al zeker niet meer te bewonderen zijn. Nog volgens Het Nieuwsblad keren Abdoulay Diaby en Paul Mukairu, wiens aankoopopties bij Sporting Lissabon en Antalyaspor evenmin gelicht werden, terug naar hun moederclub. Diaby leverde sinds zijn komst in januari dan ook amper een bijdrage, Mukairu bleek te wisselvallig.

Hoe dan ook heeft Peter Verbeke op die manier voorin en op de flanken komende zomer flink wat werk aan de winkel, want ook achter de namen van de eveneens gehuurde Lukas Nmecha (Manchester City) en Jacob Bruun Larsen (Hoffenheim) staan momenteel nog vraagtekens. Daarnaast zette Yari Verschaeren een jaar voor het aflopen van zijn huidige verbintenis nog steeds geen kribbel onder een nieuw contract. Lior Refaelov vervoegt wel de rangen.

LEES OOK: 'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

1
1
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

8
8
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

84
84
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

50
50
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

446
446
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

30
30
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

187
187
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

173
173
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

399
399
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

390
390
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

370
370
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

70
70
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

98
98
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

161
161
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

88
88
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

200
200
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

132
132
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

257
257
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

521
521
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

324
324
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

32
32

Meer sportnieuws