'Anderlecht laat 2 aanvallers vertrekken'

door
'Anderlecht laat 2 aanvallers vertrekken'

RSC Anderlecht speurt momenteel de wereldwijde markt af op zoek naar interessante aanwinsten voor komend seizoen. Daarnaast hopen de Brusselaars ook om enkele huurlingen langer aan boord te houden. Matt Miazga en Lukas Nmecha gelden daarbij als absolute prioriteiten, maar ook Majeed Ashimeru komt in aanmerking voor een definitieve overstap naar het Lotto Park.


Al gaat RSCA het dossier van de 23-jarige middenvelder wel helemaal anders aanpakken dan wat oorspronkelijk de bedoeling leek. De verwachting was immers dat de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst gelicht ging worden. Maar volgens Het Laatste Nieuws heeft Paars-Wit nu toch besloten om daar geen beroep op te doen. Binnen de club oordeelde men namelijk dat het vaste bedrag van 2,5 miljoen euro te veel was.

Desondanks is een definitieve overstap naar het Lotto Park niet volledig van de baan. Anderlecht zou namelijk van plan zijn om te onderhandelen met zijn moederclub RB Salzburg over een transfer aan een goedkoper bedrag. Het is voorlopig niet duidelijk of de Oostenrijkse topclub ook bereid is om daarin mee te gaan. In ieder geval is er voor RSCA geen weg meer terug: de aankoopoptie is nu immers vervallen.

UPDATE 16u50
De toekomst van Ashimeru in Anderlecht oogt momenteel dus nog onduidelijk. Twee andere huurlingen zullen daar volgend seizoen echter al zeker niet meer te bewonderen zijn. Nog volgens Het Nieuwsblad keren Abdoulay Diaby en Paul Mukairu, wiens aankoopopties bij Sporting Lissabon en Antalyaspor evenmin gelicht werden, terug naar hun moederclub. Diaby leverde sinds zijn komst in januari dan ook amper een bijdrage, Mukairu bleek te wisselvallig.

Hoe dan ook heeft Peter Verbeke op die manier voorin en op de flanken komende zomer flink wat werk aan de winkel, want ook achter de namen van de eveneens gehuurde Lukas Nmecha (Manchester City) en Jacob Bruun Larsen (Hoffenheim) staan momenteel nog vraagtekens. Daarnaast zette Yari Verschaeren een jaar voor het aflopen van zijn huidige verbintenis nog steeds geen kribbel onder een nieuw contract. Lior Refaelov vervoegt wel de rangen.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

7
7
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

45
45
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

36
36
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

64
64
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

163
163
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

34
34
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

23
23
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

595
595
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

66
66
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

117
117
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

556
556
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

275
275
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

214
214
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

555
555
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

355
355
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

338
338
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

80
80
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

751
751
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

254
254
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

128
128
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

36
36
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

428
428
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

216
216
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

691
691

Meer sportnieuws