'Anderlecht laat 2 aanvallers vertrekken'

door
'Anderlecht laat 2 aanvallers vertrekken'

RSC Anderlecht speurt momenteel de wereldwijde markt af op zoek naar interessante aanwinsten voor komend seizoen. Daarnaast hopen de Brusselaars ook om enkele huurlingen langer aan boord te houden. Matt Miazga en Lukas Nmecha gelden daarbij als absolute prioriteiten, maar ook Majeed Ashimeru komt in aanmerking voor een definitieve overstap naar het Lotto Park.


Al gaat RSCA het dossier van de 23-jarige middenvelder wel helemaal anders aanpakken dan wat oorspronkelijk de bedoeling leek. De verwachting was immers dat de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst gelicht ging worden. Maar volgens Het Laatste Nieuws heeft Paars-Wit nu toch besloten om daar geen beroep op te doen. Binnen de club oordeelde men namelijk dat het vaste bedrag van 2,5 miljoen euro te veel was.

Desondanks is een definitieve overstap naar het Lotto Park niet volledig van de baan. Anderlecht zou namelijk van plan zijn om te onderhandelen met zijn moederclub RB Salzburg over een transfer aan een goedkoper bedrag. Het is voorlopig niet duidelijk of de Oostenrijkse topclub ook bereid is om daarin mee te gaan. In ieder geval is er voor RSCA geen weg meer terug: de aankoopoptie is nu immers vervallen.

UPDATE 16u50
De toekomst van Ashimeru in Anderlecht oogt momenteel dus nog onduidelijk. Twee andere huurlingen zullen daar volgend seizoen echter al zeker niet meer te bewonderen zijn. Nog volgens Het Nieuwsblad keren Abdoulay Diaby en Paul Mukairu, wiens aankoopopties bij Sporting Lissabon en Antalyaspor evenmin gelicht werden, terug naar hun moederclub. Diaby leverde sinds zijn komst in januari dan ook amper een bijdrage, Mukairu bleek te wisselvallig.

Hoe dan ook heeft Peter Verbeke op die manier voorin en op de flanken komende zomer flink wat werk aan de winkel, want ook achter de namen van de eveneens gehuurde Lukas Nmecha (Manchester City) en Jacob Bruun Larsen (Hoffenheim) staan momenteel nog vraagtekens. Daarnaast zette Yari Verschaeren een jaar voor het aflopen van zijn huidige verbintenis nog steeds geen kribbel onder een nieuw contract. Lior Refaelov vervoegt wel de rangen.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

1
1
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

44
44
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

66
66
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

10
10
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

142
142
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

238
238
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

73
73
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

450
450
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

77
77
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

86
86
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

207
207
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

189
189
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

123
123
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

92
92
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

505
505
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

535
535
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

141
141
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

89
89
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

324
324
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

252
252
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

48
48
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

787
787
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

80
80
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

323
323

Meer sportnieuws